muskarci=zene ....hahhaha

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

em3pac iverson

Zainteresovan član
Poruka
414
Mislite li da su se zene izborile za svoja prava?E,ako mislite tako,varate se,jer mi nikada necemo biti ravne sa muskarcima.Ima toliko primera koji to dokazuju:
1)Ono sto mene najvise nervira je neravnopravnost u sportu.Kada god treba da se dele ekipe za basket,makar ja igrala i 713x bolje od nekog decaka,on ce igrati,a ja ne.I to samo zato sto je on decak!!!!Ili,ako muska reprezentacija,u bilo kom sportu bude ,npr. 5.na svetu,a zenska 1. docek ce biti kao da je obrnuto.Muskarci ce dobiti sve pocasti koje ne zasluzuju,a devojke ce dobiti samo cestitku.Kao da nista nisu ni uradile!!!
2)Ako se devojka obuce u hip-hop,rock ...fazonu,svako ce da kaze:”Gle,u3povane looserke!”.Medjutim,ako decko to obuce on ce biti cool faca!
3)Ako devojka ima decka,i vide je sa nekim drugim ona je onda qrva.Ali,ako je decko u pitanju on je neki opasan frajer...shvalercina!
Ma ima jos mnogo toga,samo ne mogu sad da se setim,pa cu dodati drugi put...ako se setim.
 
drage moje djevojke,
naravno da nikada necemo biti jednaki!!
Ali ne u tom smislu...
Mi mozemo biti i bolje,a ne jednaki s njima...i jesmo bolje.... (momci sorry,ali kod vecine je tako),samo sto to neki jos uvijek ne priznaju...
Docice bolja vremena...Nista ne brini :wink:
 
Dokle god pravite razliku do tad nece biti jednakosti (mozda necete razumeti sta htedoh ovime da kazem).

Ali jednakosti niti moze niti treba da bude.
Naravno ne smatram da jedan pol treba da bude rob drugog, nego mislim da u svemu treba naci neki kompromis i uklopiti se u zivot takav kakav je.
Devojke cesto misle da su muskarci u boljem polozaju, a to uopste nije istina, vec one same sebi dozvoljavaju da se nadju u takvom polozaju
No covecanstvo ne moze opstati samo sa jednim polom, tako da su potrebni i jedni i drugi.
 
Кулиража:
Dokle god pravite razliku do tad nece biti jednakosti (mozda necete razumeti sta htedoh ovime da kazem).

Ali jednakosti niti moze niti treba da bude.
Naravno ne smatram da jedan pol treba da bude rob drugog, nego mislim da u svemu treba naci neki kompromis i uklopiti se u zivot takav kakav je.
Devojke cesto misle da su muskarci u boljem polozaju, a to uopste nije istina, vec one same sebi dozvoljavaju da se nadju u takvom polozaju
No covecanstvo ne moze opstati samo sa jednim polom, tako da su potrebni i jedni i drugi.
A STA HOCETE VISE?
MI SVE RADIMO. SVAKO JUTRO BRIJANJE, PA NA POSAO DA NAS NERVIRA NEKI KRETEN OD SEFA, DA BI DOBILI NEKU PLATU KOJA ODE VECINOM NA VAS.
A STA VI RADITE? NISTA. I TO STO RADITE JE ZANEMARLJIVO.
POGLEDAJTE TELEVIZIJU - PROGRAMSKA SEMA JE PODREDJENA ZENAMA. IMA NESTO MALO SPORTA I SL. VECINA SU SPANSKE SERIJE, EMISIJE O KUVANJU I STA VEC.
a ako ste dovoljno glupe da same sebe izbacite iz povoljnog polozaja - drage moje dame, sta cu vam.
meni je lakse da sedim kuci, qliram a da vi radite i dajete mi veci deo plate...
 
Evo ovako,

Ovo je omiljena izreka jednog mog druga,ZNACI NISAM JE JA SMISLIO NEGO ON
I zato mlade dame nemojte se ljutiti kad vidite. On je to smislio i koristi kad se svadja sa devojkom.Ja licno mislim da je izreka super, iako ce ovde izazvati zestoke polemike i prozivke na moj racun.
Dakle,

SVE ZENE SU KU*VE
SVI MUSKARCI SU SVINJE
SVE ZENE SU KU*VE I SVINJE
2:1 za zene :D :D :D
 
em3pac iverson:
Ako se devojka obuce u hip-hop,rock ...fazonu,svako ce da kaze:”Gle,u3povane looserke!”.Medjutim,ako decko to obuce on ce biti cool faca!

Pa to samo neko ko je i sam luzer moze da kaze. A, za utehu je to sto kad se mi lepo sredimo, sve je OK, ali kada se oni srede....hahahaha.....odmah ih prozivaju da su p e*eri.

em3pac iverson:
Ako devojka ima decka,i vide je sa nekim drugim ona je onda qrva.Ali,ako je decko u pitanju on je neki opasan frajer...shvalercina!

To je tacno i nesto sto nikada necu razumeti. :?

em3pac iverson:
Ma ima jos mnogo toga,samo ne mogu sad da se setim,pa cu dodati drugi put...ako se setim.

Npr....kad neki pametni kaze “Pa, da, zena za volanom”......kao, nemamo pojma da vozimo....a statistika kaze da su muskarci krivi za 74% saobracajki.

Peruzzi:
MI SVE RADIMO. SVAKO JUTRO BRIJANJE, PA NA POSAO DA NAS NERVIRA NEKI KRETEN OD SEFA, DA BI DOBILI NEKU PLATU KOJA ODE VECINOM NA VAS.
A STA VI RADITE? NISTA. I TO STO RADITE JE ZANEMARLJIVO.

‘Ajde prestani da lupetas, molim te!
Sta bre vi to sve radite?!
I mi moramo svako jutro da namestimo kosu, da se nasminkamo, pre nego sto odemo na posao. I mi na poslu imamo kretena od sefa koji ce da nas nervira....bar ne moras da se brines da ce te taj kreten dodatno iritirati i izivljavati se na tebi ako odbijes da se je*es sa njim. A plata koju dobijemo moze da bude i veca od vase.
Vasa plata ne ode na nas, nego na kucu (ako govorimo o braku npr). Redje muskarac ode u prodavnicu kad treba da se snabde kuca (cesce idu zene, pa naravno da treba i muskarac da da pare, na kraju krajeva i on jede u toj kuci)+ placanje racuna (zajedno se trose struja, telefon, voda...). Osim ako nisi zakacio neku sponzorusu pa je izdrzavas, ali to je vec tvoj problem.
Sta mi radimo ? Pa, uglavnom idemo na posao. Nemamo skraceno vreme zato sto smo zene. A onda kad umorne dodjemo kuci, podrazumeva se da cemo da gajimo decu, kuvamo rucak, usisavamo, peremo, peglamo, ribamo i obavljamo ostale vrste rintanja......Zanemarljivo je sto pored posla i vodimo kucu?????
 
QchCK*a:
I mi moramo svako jutro da namestimo kosu, da se nasminkamo, pre nego sto odemo na posao.
Ko kaze da vi morate da se sminkate i namestate kosu??? :?
QchCK*a:
bar ne moras da se brines da ce te taj kreten dodatno iritirati i izivljavati se na tebi ako odbijes da se je*es sa njim...Sta mi radimo ? Pa, uglavnom idemo na posao. Nemamo skraceno vreme zato sto smo zene. A onda kad umorne dodjemo kuci, podrazumeva se da cemo da gajimo decu, kuvamo rucak, usisavamo, peremo, peglamo, ribamo i obavljamo ostale vrste rintanja......

Ako jos doamo i trudnocu... :wink:

Huuuhhhh!!!!!!!! :roll: Poekad mi je stvarno drago sto sam musko!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
 
Peruzzi:
A STA HOCETE VISE?
MI SVE RADIMO. SVAKO JUTRO BRIJANJE, PA NA POSAO DA NAS NERVIRA NEKI KRETEN OD SEFA, DA BI DOBILI NEKU PLATU KOJA ODE VECINOM NA VAS.
A STA VI RADITE? NISTA. I TO STO RADITE JE ZANEMARLJIVO.
POGLEDAJTE TELEVIZIJU - PROGRAMSKA SEMA JE PODREDJENA ZENAMA. IMA NESTO MALO SPORTA I SL. VECINA SU SPANSKE SERIJE, EMISIJE O KUVANJU I STA VEC.
a ako ste dovoljno glupe da same sebe izbacite iz povoljnog polozaja - drage moje dame, sta cu vam.
meni je lakse da sedim kuci, qliram a da vi radite i dajete mi veci deo plate...

Prvo da razjasnimo: Ja sam musko.
Dalje, kao sto sam i rekao jednakosti nikad nece biti dok se smatra da jedan pol ima prednosti u odnosu na drugi. Mnoge zene smatraju da su u gorem polozaju od muskaraca, dok muskarci smatraju isto to. Zato ako se nadje prava ljubav, a ne neko sa za kim cemo poci samo zbog para (a to je veoma cest slucaj kod nas) sve ce biti lepo.
Zatim nemoj gledati samo svoj slucaj, vec pogledaj i ostale. Najvise mrzim kad cujem od komsije: "propao covek, dozvolio da mu zena komanduje" ili pak od neke komsinice: "bila je lepa devojka, ali je muz upropasti".
KO sad ima prednost. I jedne i druge primedbe slusam non-stop. Ni jedna ne preovladjuje. To znaci da nam zivot zavisi samo od karaktera naseg i karaktera one osobe sa kojom zivimo. Po ko zna koji put, ni jedan pol nema neku veliku prednost nad drugim.
TV program je takav kakv je, zalostan. Nije on prilagodjen zenama, vec su te Latino-Americke serije najjeftinije (i najgore sto moze biti na TV-u pored reklama) i zato ih kod nas ima u velikim kolicinama. Zbog tog programa i prestadoh gledati TV pre oko 2 godine i veoma mi je lepo.
 
Peruzzi:
A STA HOCETE VISE?
MI SVE RADIMO. SVAKO JUTRO BRIJANJE, PA NA POSAO DA NAS NERVIRA NEKI KRETEN OD SEFA, DA BI DOBILI NEKU PLATU KOJA ODE VECINOM NA VAS.
A STA VI RADITE? NISTA. I TO STO RADITE JE ZANEMARLJIVO.
POGLEDAJTE TELEVIZIJU - PROGRAMSKA SEMA JE PODREDJENA ZENAMA. IMA NESTO MALO SPORTA I SL. VECINA SU SPANSKE SERIJE, EMISIJE O KUVANJU I STA VEC.
a ako ste dovoljno glupe da same sebe izbacite iz povoljnog polozaja - drage moje dame, sta cu vam.
meni je lakse da sedim kuci, qliram a da vi radite i dajete mi veci deo plate...

Jaoj... Shup up! :x
Da ti ne kazem nesto gore...
Nemas ti pojma o zivotu...

Evo jedan primer...
Ja sam u srednjoj masinskoj skoli.... Znaci,automatski skola za muskarce... I sad... Kad ja nesto uradim,a oni o tome nemaju pojma.. Ispalo je kao da sam prepisala ili videla nekog od njih... I zasto to? Samo zato sto sam zensko...

Necu da ponavljam jos neke stvari koje su ostale vec rekle.... Samo da znas... Tebi ce jednog dana zensko doci glave zbog takvog stava... :?
 
Svaka cast QchcK*a. Nesto slicno sam i ja nameravala da napisem, ali preduhitrila si me. Kako me nervira njihov stav!!! :evil: :x To su neki tatini sinovi koje je tata naucio da zene nista ne rade... urgh!!! E pa, videla bih ja njih da pokusavaju pravilno da nanesu ajlajner ili da stave tampon ili da rode!!! :twisted:
:wink:
 
Electra:
Svaka cast QchcK*a. Nesto slicno sam i ja nameravala da napisem, ali preduhitrila si me. Kako me nervira njihov stav!!! :evil: :x To su neki tatini sinovi koje je tata naucio da zene nista ne rade... urgh!!! E pa, videla bih ja njih da pokusavaju pravilno da nanesu ajlajner ili da stave tampon ili da rode!!! :twisted:
:wink:

Hvala, hvala, nego, ponovi ti jos jednom, cisto ako je nekome promaklo :wink:
 
Black_Swan:
E,a da li ste se zapitali:
Da li bi se vama dopala rascupana,prljava,dlakava zena?
Ne moramo da preterujemo sa sminkom i sredjivanjem,ali kada se ne bismo doterivale niko nas ne bi primecivao!

Dobro sad... :?
Nisam mislio da se skroz zapostavite, nego SAMO UMERENO!!!!! :wink:
BTW mislim da se brijanje,cheshljanje i kupanje ne podrazumeva pod recju SMINKANJE nego HIGIJENA!!!!!!! :wink: :wink: :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top