Koliko vam je vazno....

Mnogo je ako je osoba od 24 godine bila sa:


  • Ukupno glasova
    7
  • Anketa je zatvorena .
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mjera za nju
to je mjera i za tebe?

za mene je mjera 1 više od nje...
a010.gif
 
Nikad ne razmisljam o tome...totalno mi je nebitno dal' je imao 100 ili samo jednu...

Muda Marjanova! Normalno da je bitno da li je 'riba' preturila pola chete kojekakvih venerichnih dzibera preko sebe i raskupusala vaginu ili se chuvala za prvu brachnu noc.
Zhenke su dizajniarne da primaju kitu od alfa muzjaka tako da im ne pogoduje promiskuitet, dok je sa druge strane kita napravljena da svr$i i oplodi $to vi$e pica! Nikada ne mozhe biti isto to da li je lik kresnuo 300 riba ili se ona kresnula sa 300 likova.
 
Muda Marjanova! Normalno da je bitno da li je 'riba' preturila pola chete kojekakvih venerichnih dzibera preko sebe i raskupusala vaginu ili se chuvala za prvu brachnu noc.
Zhenke su dizajniarne da primaju kitu od alfa muzjaka tako da im ne pogoduje promiskuitet, dok je sa druge strane kita napravljena da svr$i i oplodi $to vi$e pica! Nikada ne mozhe biti isto to da li je lik kresnuo 300 riba ili se ona kresnula sa 300 likova.

je l se ti to pozivaš na inteligentni dizajn
kreacionisto
:P
 
je l se ti to pozivaš na inteligentni dizajn
kreacionisto :P

Evolucija ili tvorac - svejedno! Fakat je da kad uzima$ polovan auto da ce svako radije da uzme onaj koji je pre$ao 20.000 nego onaj koji je pre$ao 200.000. Neke stvari se jednostavno tro$e iako nisu od sapuna. Naravno, to ne znachi da sutra necu nekim sluchajem da upadnem u vaginu koja je pre$la 200.000, ali bicu iskren (za razliku od mnogih ovde) i reci cu da mi je milije da jebem ribu koja je bila sa 20 mu$karaca nego onu koja je bila sa 200. To nam je svima upisano u DNK.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top