Kad ona trazi da je ne gledas dok je torbas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zena da bi se opustila u sexu treba da bude donekle zadovoljna svojim izgledom (jer ni jedna nije u potpunosti),i da se osecaju lepom , a na tebi je da se potrudis da se ona tako oseca . .;)


Ja se trebam potruditi da bi se ona osecala lepom.:eek:

Super, samo ti tako nastavi pa ce te one dobro izjebbati u mozak.

Evo cure ovo je lik odlican za manipulaciju. Nema znanja, nema svoje ja i misli da je pichka najvece dostignuce muskarca.
 
Sta mislite da li su nase zene lose u seksu zato sto imaju tripove dok i svrsavaju one moraju biti pozerke i imati bog zna kakav izgled?

Zena da bi se opustila u sexu treba da bude donekle zadovoljna svojim izgledom (jer ni jedna nije u potpunosti),i da se osecaju lepom , a na tebi je da se potrudis da se ona tako oseca . .;)

Ovo je tacno,ma koliko zene tvrdile da nije.Zene zele da se dopadnu i ako su "pozerke " niste je dovoljno opustili da zaboravi na to kako izgleda.Ima i beznadeznih slucajeva kada se radi o osobama sa krupnijim kompleksima.Ali cak i najzgodnija zena nije zadovoljna svojim izgledom...ah,zene...
 
Sta mislite da li su nase zene lose u seksu zato sto imaju tripove dok i svrsavaju one moraju biti pozerke i imati bog zna kakav izgled?

mislim da nisi u pravu, to je skroz bezveze, mislim da sve zene trpas u isti kos, nisu sve lose i one koje kako ti kazes koje paze na svoj savrsen izgled, naravno ako u tome ne pretjeruju , mogu da imaju odlican sex sa odgovarajucim partnerom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top