Koliko ste ih mogli imati

Da li ste ikad razmisljali koliko ste zena mogli imati?

Ja jesam i to je moglo biti na vagone, ali nisam samo zato sto im ne lizem guzicu. I jako volim sto sam takav i sto me sve zene postuju.

:)Sta je sa onim curama kojima nije potrebno lizati zadnjicu??? Sto njih nisi imao na vagone? :):):) Aj da ne bude kako ja samo filozofiram, i ja sam ih mogao imati mnogo vise nego sto jesam...pretpostavljam da sam mnogo izbirljiv.
 
Poslednja izmena:
:)Sta je sa onim curama kojima nije potrebno lizati zadnjicu??? Sto njih nisi imao na vagone? :):):) Aj da ne bude kako ja samo filozofiram, i ja sam ih mogao imati mnogo vise nego sto jesam...pretpostavljam da sam mnogo izbirljiv.

e..kad smo kod zenskih guza...znas sta volim...kada klekne, a ja joj stavim prst u picu i krenem da je zadovoljavam, a drugom rukom da joj prelazim preko celog tela , pa onda da joj lizem cmar...to ja smatram dobrim ulizivanjem u zensku guzu
 
ne puno... jer, da bi' mog'o da ih imam, morao sam da doprem do njih... il' da one dodju do mene... to mora tako uvek... i nikad nije samo do nas... jer to mozes da kupis... i sta bi nam to znacilo uopste? sad? samo jedan broj... ja sam voleo jako nju... nacin na koji se smejala... na koji me je gledala... grlila, isto... i njen miris... ni hiljadu zena mi u to vreme ne bi' dalo ono sto sam dobio od nje... desilo se sve to jos 1-2 puta... i nikada se nisam pokajao... niti pomislio da je moglo bolje... jer i nije... i to je istina... i nista ne bi' menjao... sve i kad bi' mog'o... kao sto nikad ne bi' menjao ni njih...
 
ne puno... jer, da bi' mog'o da ih imam, morao sam da doprem do njih... il' da one dodju do mene... to mora tako uvek... i nikad nije samo do nas... jer to mozes da kupis... i sta bi nam to znacilo uopste? sad? samo jedan broj... ja sam voleo jako nju... nacin na koji se smejala... na koji me je gledala... grlila, isto... i njen miris... ni hiljadu zena mi u to vreme ne bi' dalo ono sto sam dobio od nje... desilo se sve to jos 1-2 puta... i nikada se nisam pokajao... niti pomislio da je moglo bolje... jer i nije... i to je istina... i nista ne bi' menjao... sve i kad bi' mog'o... kao sto nikad ne bi' menjao ni njih...
Samo da dodam jos i nacin na koji me je ljubila i njen glas...
Da li ste ikad razmisljali koliko ste zena mogli imati?
Nisam razmisljao o tom nesto posebno, ali znam da sam mogao da budem u vezi sa vise zena nego sto jesam, kad malo vratim traku padaju mi na pamet neke koje su ocekivale od mene tako nesto, recimo bar sedam njih, koliko se secam ovako na brzinu. Vecina su mi bile simpatije, sve te kojih sam se setio su mi uzvracale emocije, ali... pitace me starost gde mi je bila mladost... ili da je meni nekad bila ova pamet... :rumenko::)
 
cekaj sinke brojao si !
zasto?

koga boli uvo da li je jedna deset ili sto riba...
ako ti je sa jednom dobro i pritom je (domacica u kuci, na ulici dama i u krevetu "rospija") sta vise da pozelis? kad imas 3 u 1...

ispada da smo majmuni i da nas je nemoguce zadovoljiti. i kome i zasto da se npr. ja dokazujem?

tamo gde treba da sam musko videces po OSMEHU na mojoj devojci a mogu da budem PAPUCICA VEKA....i zabole me

p.s. sinke izvini ali mi se cini da te je neko dobro poebao u pojam ili tzv. traume iz mladosti. sto toliki bes prema zenama?
 
Zato sto je retardiran. Njega zene postuju...hahaha...sigurno.. Nije mi jasno samo kako uopste postoji cura koja bi se spustila toliko nisko da bude sa ovakvim...hm... tvorom.

fart.gif
 

Back
Top