Priča se da Rusi dolaze....

systemofadown

Iskusan
Poruka
6.070
Ambasador Rusije u Beogradu Aleksandar Konuzin potvrdio je da će u Beogradu 5. i 6. decembra boraviti velika ruska državno-privredna delegacija.

Konuzin je u izjavi za Tanjug rekao da će delegaciju predvoditi predstavnik predsednika Rusije za Centralni federalni okrug Georgij Poltavčenko, koji će se sastati sa predsednikom i premijerom Srbije, Borisom Tadićem i Mirkom Cvetkovićem, kao i šefom srpske diplomatije Vukom Jeremićem.

Ambasador Konuzin je naveo da će Poltavčenko i predsednik Tadić prisustvovati prvom zasedanju rusko-srpskog Poslovnog foruma i podsetio da je pre nedelju dana održana konstitutivna sednica rusko-srpskog Poslovnog saveta.

"U radu Poslovnog foruma učestvovaće članovi ruske delegacije koja će brojati oko 40 predstavnika veoma velikih ruskih kompanija", ukazao je Konuzin.

On je dodao da će Beograd posetiti predstavnici ruskih kompanija "Gaspromnjeft", "Gasprom banke", "Grupe Metropol", koja je kupila srpsku turističku kompaniju "Putnik", kao i predsednik jedne od najvećig ruskih banaka - Moskovske banke, Andrej Borodin.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=12&dd=02&nav_category=9&nav_id=331905

Eto.

I Kosovo i EU.
I Rusija i EU.
I posle BoTa izdajnik.

:mrgreen::per:
 

ne bih bas da zakeram, ali ovaj text!? ne govori nista a podmece svasta.
prvi red nikako, to je rezimska zelja, al rezim nema vecinu za to
drugi red ne bas ali onako, ipak nas nisu rusi unistavli ceo XX vek, a ni skoro, niti drze pod okupacijom ono sto je nase
treci red, sam si rekao, eto kad je i tebi jasno, meni ne moras da ponavljas
 
Za ovo si dobila prijavicu :bye:

A sada da vidimo kako moderatori posteno rade.


Ne ja sam patriota,a rusi mrze tadica iz dna dushe i zavrcu govedu ushi svaki dan.........onako da se cuje krkkkk......krkkkkk..........ajoj nemoj Medo brate evo potpisujem :mrgreen:
Ma, samo ti piši "prijavice", kad ne znaš da odgovoriš pravim argumentima. A dobićeš je i ti, za klevetu. :mrgreen:
 

Back
Top