IN MEMORIAN EXTREME_GIRL

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Miss_worms

Primećen član
Poruka
621
NIkada nikoga necu pitati zasto te vise nema...
Nikada ti necu donositi cvece,znam da ga idalje ne volis.Nikada necu voleti crvenu,nismo je volele.Nikada necu dopustiti nikome da laze o tebi.Nikada te necu zaboraviti,vazduh i nebo su oduvek privlacili tvoje zelene oci.
Ja znam da je Bog samo uzeo svog andjela,spavaj mi Extreme i neka te nikada ne probude glasovi zivih.Snivaj najlepse snove i budi mi zbogom moja mala.
Znas da te nikada necu zaboraviti,znas da te nikada necu prestati voleti.
Priznajem bila si bolja od mene.

Tvoja Miss_Wars

26.11.1983.-29.4.2004.
 
Miss_worms:
NIkada nikoga necu pitati zasto te vise nema...
Nikada ti necu donositi cvece,znam da ga idalje ne volis.Nikada necu voleti crvenu,nismo je volele.Nikada necu dopustiti nikome da laze o tebi.Nikada te necu zaboraviti,vazduh i nebo su oduvek privlacili tvoje zelene oci.
Ja znam da je Bog samo uzeo svog andjela,spavaj mi Extreme i neka te nikada ne probude glasovi zivih.Snivaj najlepse snove i budi mi zbogom moja mala.
Znas da te nikada necu zaboraviti,znas da te nikada necu prestati voleti.
Priznajem bila si bolja od mene.


Tvoja Miss_Wars

26.11.1983.-29.4.2004.

saucesce...
veoma mi je zao, miss worms. i ja sam je video na forumu :(
 
Jao Boze...strasno...ne mogu da verujem....
Znam kako ti je, meni se ista stvar desila pre 4 meseca....mozda i znate bila je tema(o samoubistvu)...

U takvim trenutcima...covek se oseti uzasno bespomocjno, ali ipak mora da se drzi nekako...

Stvarno mi je zao...primi moje sauceshcje....
I nemoj nikako da odzvolis da padnes u toliku depresiju da vise ne znas ko si ni gde si....(posto se meni to desilo), ona sigurno ne bi volela da te gleda takvu.... :cry: :cry: :cry: :cry:

* ako zelis da pricas o tome slobodno mi posalji pp
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top