Strah

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Postoje zene koje tesko dozivljavaju orgazam
Postoje zene koje ne dozive orgazam ikada
Ja mislim ( gotovo siguran ) da je to zbog straha u tih zena i da se one ustvari boje culnog uzivanja koje rezultira orgazam i to nema veze sa muskarcima sa kojima te zene vode ljubav
 
Postoje zene koje tesko dozivljavaju orgazam
Postoje zene koje ne dozive orgazam ikada
Ja mislim ( gotovo siguran ) da je to zbog straha u tih zena i da se one ustvari boje culnog uzivanja koje rezultira orgazam i to nema veze sa muskarcima sa kojima te zene vode ljubav
Verovatno ima istine u ovome,ali mislim da je pojednostavljeno.A da nema veze bas sa muskarcem sa kojim vode ljubav e tu gresis.Takodje su kod zena i jedan od faktora za postizanje orgazma emocije koje imaju ili nemaju prema partneru.
 
Postoje zene koje tesko dozivljavaju orgazam
Postoje zene koje ne dozive orgazam ikada
Ja mislim ( gotovo siguran ) da je to zbog straha u tih zena i da se one ustvari boje culnog uzivanja koje rezultira orgazam i to nema veze sa muskarcima sa kojima te zene vode ljubav

Kako mozes da budes gotovo siguran kad nisi zena koja nikada nije dozivela orgazam?:) Spadam u one srecne koje nemaju tih problema, ali postoji veliki broj onih koje ne mogu da dozive orgazam. To je pretpostavljam, kombinacija psihickih faktora i fizickih(znam devojku koja ima problema sa reproduktivnim organima, pa joj je sex pravo mucenje ). Znam i nekoliko devojaka koje nisu mogle, pa kada je naisao odgovarajuci sve se sredilo...
 
Kako mozes da budes gotovo siguran kad nisi zena koja nikada nije dozivela orgazam?:) Spadam u one srecne koje nemaju tih problema, ali postoji veliki broj onih koje ne mogu da dozive orgazam. To je pretpostavljam, kombinacija psihickih faktora i fizickih(znam devojku koja ima problema sa reproduktivnim organima, pa joj je sex pravo mucenje ). Znam i nekoliko devojaka koje nisu mogle, pa kada je naisao odgovarajuci sve se sredilo...

Zato sam i postavio pitanje da se tim zenama pomogne da prebrode taj strah sto nose u sebi ( da ne idemo u detalje kao sto su fizicko i psihicko maltretiranje, silovanja i sl , )
 
Mislim da problem najčešće leži u toj osobi, e sad pitanje je kako će ga se rešiti.
A da zavisi i od partnera i to je istina.
 
Postoje zene koje tesko dozivljavaju orgazam
Postoje zene koje ne dozive orgazam ikada
Ja mislim ( gotovo siguran ) da je to zbog straha u tih zena i da se one ustvari boje culnog uzivanja koje rezultira orgazam i to nema veze sa muskarcima sa kojima te zene vode ljubav

Da li ti znaš da i muškarci ne doživljavaju orgazam, bez obzira na isticanje semena? ili ga dožive bez istog?:dontunderstand:
 
ja npr. nikad ne isticem u prvi plan seksualnu energiju koju posjedujem
pustim da se razviju drugi procesi
mada, to mi je greska jer zene ne mogu nekad da prepoznaju neke druge stvari vec ocekuju neki standardni muski pristup(da se izvadi odma penis i sl.)
a ja to ne mogu i ne zelim ako mi se neko stvarno svidi..a zene ko zene su stvarno iracionalna bica.
 
Ovako. Zabranjeno je pravilnikom a i ljudskim nekim normama vredjati uchesnike diskusije.Za to su predvidjene kazne. Niste pravilno protumachili shta je napisao. Nije strashno rechi "izvini nisam dobro prochitao/la" A ako to teshko ide, bar se ne moramo vredjati.
 

Back
Top