Sony/Ericsson T610 i memorija

Prvo,niko od vas nema pojma o mobilnim telefonima.
Drugo kako mozete samo da mislite na Nokie.
To su iskomercijalizovane plastike.Trash
SE je vrh telefon i uvek ce biti.
Nemozes prosiriti memoriju ali zato mozes promeniti software na SE da ti slika zauzima tri puta manje,znaci na sadasnju velicinu jedne slike stanu ti tri,pa ti vidi.Priznajem da je to greska u software u SE.Ali software se uvek sredi,ali zapaceni hardware kod nokie je skup za popravku i na kraju mozes da je bacis ili prodas za karton koka kole. 8)
 
keymaster:
Prvo,niko od vas nema pojma o mobilnim telefonima.
Drugo kako mozete samo da mislite na Nokie.
To su iskomercijalizovane plastike.Trash
SE je vrh telefon i uvek ce biti.
Nemozes prosiriti memoriju ali zato mozes promeniti software na SE da ti slika zauzima tri puta manje,znaci na sadasnju velicinu jedne slike stanu ti tri,pa ti vidi.Priznajem da je to greska u software u SE.Ali software se uvek sredi,ali zapaceni hardware kod nokie je skup za popravku i na kraju mozes da je bacis ili prodas za karton koka kole. 8)
Ni ja nemam pojma o mobilnim telefonima cim pisem ovakve gluposti 8)
 
Anonymous:
A pa to ne moze, to je Sonyericcson. Moraces ceste da prebacujes slike na PC.
Mada da si kupio Nokiu, nebi imao taj problem.

Ako hoces da se slikas i da imas slike tog kvaliteta kupi fotoaparat za 20Evra...
Ja imam SonyEricsson T-630(sa dva 's',tvoj je mozda fals :wink: ) i najbolja stvar na njemu je bluetooth koji vecina Nokia nema,osim ako ne izdvojis oko 500 evra.Naime,preko tog gorepomenutog bluetooth-a ja visim,ali visim na netu mesecima vec i znate koliko me kosta?NISTA!!!Jedan dinar me ne kosta!!Doduse,dao sam 25 evra za bluetooth za racunar,i ako dodam 260 koje sam dao za telefon,ja sam na dobitku oko 150 evra za ovih nekoliko meseci...
Za one koji ne znaju,Mobtelovi post-paid korisnici ne placaju koriscenje interneta i bezbroj puta je povoljnije sve nego kod pri-paid-a...
Budite pametni,ne bacajte pare za svaku glupost ako vec ne morate.. :D
 

Back
Top