Šarm pripovedača

Becky Thatcher

Domaćin
Poruka
3.587
Nisam mogla a da ne primetim kako je 5 žena u klubu objedinio jedan muškarac osrednjih godina, tamnokos, obučen u crno - potpuno neupečatljiv.

Jedna žena je bila plavuša, s kratkom vickastom frizurom u teksas farmerkama, teksas košuljici preko koje obukla beli džemper s V izrazom.
Druga je bila u crnom sakou i pantalonama, smeđokosa s kosom vezanom u rep.
Treća je imala bordo suknju do kolena, belu košulju i duboke čizme, kosa joj je blago loknasta crveno-smeđa .
Četvrtu i petu ženicu nisam mogla cele da osmotrim jer su mi sedele okrenute leđima - opet plavuša i crnka, obe kose srednje dužine vezane u rep.

I ja tu za drugim stolom, sama - na pauzi za kafu, odmaram mozak nebitnim prizorom.

Sve ćute dok on priča, pa kad napravi neku pauzu zazveči 5 različitih smehova... u stvari skroz interesantna scena.

Pričao im je o nekoj blesavoj ženi koja se stalno vozi taksijem... Ma skroz neinteresantna priča bi bila kad bi je ja sad vama prepričala - glupost.

Ali je on to TAKO pričao kao da čita neki tekst na školskoj priredbi.
Glas mu je jasan i oštar i tačan.
A priča je bila sažvakana tako da bi svaka žena koja bi se eventualno uporedila s tom njegovom iz priče našla kao bolja, spretnija, lepša i značajnija.

Omg - ko pačija škola...


Pa je pitanje da li znate nekog takvog muškarca i da li vas takvi muškarci privlače?
Na mene je ostavio tako neki bezvezan utisak, nije mi prvi put da sretnem nekog takvog i ne znam što me čovek, ni kriv ni dužan iznervira... Kao da je neki univerzalni unuk :lol:
 
to su,tzv harizmaticni muskarci...ipak,n deluju na sve zene na isti nacin pa mozda zato tebe nervira...osecam da su tih pet mucenica balavile slusajuci ga :) ne znam,ako prica takvu nekavu glupost,a ipak ucini da ga pet zena slusa a ne dise,znaci da ima nekakvu moc..:)
 
Ja se udala za takvog muškarca :mrgreen:

Već sam na nekoj temi rekla: ne privlači me izgled, nego harizma, šarm, smisao za humor.

Kada me je mm prvi put pozvao da izađemo ja sam pozvala gomilu drugarica da vidim kako će da se snađe, da mogu da ga posmatram sa strane, da vidim kakav utisak ostavlja na njih jer je mene opčinio pričom kada smo se upoznali pa sam htela da se uverim da li sam guska ili je on stvarno tako gotivan lik :hahaha:

Naravno, nisam guska, sve su bile omađijane :super:
 
I nije ti to smetalo?
Moj žmu je drugačiji potpuno... Nas 15 da je u vrsti pred njim on bi se nekako već ogradio i pirčao apsolutno i samo sa mnom ne dajući nikom drugom da se ubaci u našu priču.

Da me izvineš al ja sam još na prvom viđenju & upoznavanju našem pala na tu priču ,,bitna si samo ti" :lol:
 
da,upoznala sam takvog relativno skoro...nije lep uopšte al dok priča,ne možeš a da ne uživaš u svakoj reči koju izgovori...pa makar pričao o krajnje banalnim i nebitnim stvarima koje nas inače u životu ne zanimaju ni najmanje...al kad ih on priča,itekako budu zanimljive...i imaju smisao i postanu bitne:)

i žene ga obožavaju a on to dobro zna...;)
 
Poznajem par takvih muških osoba, ali mi se ne dopadaju...svaka čast, da bi mogli
i znali da koriste svoj šarm koji im je od Boga dat, treba tu i poraditi, a oni jesu, znači,
ugalvnom su to ljudi koji su mnogo pročitali, videli, doživeli išlifovao ih život, i oni ne
ostavljaju takav utisak samo na žene....već mnogo puta i na osobe istog pola, svi
vole da ih slušaju i budu u njihovom društvu...obično su to veliki boemi...ljudi koji
su u stanju žedne preko vode da prevedu, a da toga oni nisu ni svesni.....ko voli nek
izvoli...ja ne,ne.......hvala lepo:think:
 
Ja sam se zabavljala sa jednim takvim ali nije mi prijalo što nisam JA centar njegove pažnje. Kad smo bili u većem društvu,kao da je koketirao sa svakom prisutnom ženskom osobom bez obzira na izgled,godine... i svakoj je to prijalo i sve su se smeškale...možda je i on voleo da bude u centru pažnje ili je prosto takav ne znam,ali meni je to smetalo. Možda zato i nije potrajalo..
 
Razlog je vrlo prozaične prirode. Zato što smo svi zaljubljeni u tebe. Ja i još trojica. :)

Ali smo svi džentlmeni, pa smo te između sebe podelili. :P
Na sledeći način:

Jednom od nas su pripale tvoje plave oke, sve sa glavom i ramenima.

Drugi je zaljubljen u tvoj leđni deo, guzu i noge. Treći obožava tvoje nežne podlaktice i vredne šake.

Meni su, kao najjačem, ostavili da se rvem sa tvojim grudima i raskošnim talentom. : ))
 
Ja sam se zabavljala sa jednim takvim ali nije mi prijalo što nisam JA centar njegove pažnje. Kad smo bili u većem društvu,kao da je koketirao sa svakom prisutnom ženskom osobom bez obzira na izgled,godine... i svakoj je to prijalo i sve su se smeškale...možda je i on voleo da bude u centru pažnje ili je prosto takav ne znam,ali meni je to smetalo. Možda zato i nije potrajalo..

hm,teško je zadržati takvog muškarca...pretpostavljam:think:
 
Razlog je vrlo prozaične prirode. Zato što smo svi zaljubljeni u tebe. Ja i još trojica. :)

Ali smo svi džentlmeni, pa smo te između sebe podelili. :P
Na sledeći način:

Jednom od nas su pripale tvoje plave oke, sve sa glavom i ramenima.

Drugi je zaljubljen u tvoj leđni deo, guzu i noge. Treći obožava tvoje nežne podlaktice i vredne šake.

Meni su, kao najjačem, ostavili da se rvem sa tvojim grudima i raskošnim talentom. : ))

:lol::lol::lol:

A ne, niko nije zaljubljen u mene.
Možda me voluckate - opasno ili manje opasno - ali to je nešto sasvim drugačije.

:cmok:
 
Sto je mene nervirao neki decko na mom smeru,jedini muskarac u grupi,ostalo 20 devojaka.
I sad posto je jedini,on je bio glavna atrakcija...samo su trcale za njim k'o neke curke,to u bili osmesi,cuju se i na drugom spratu,
a on niti je lep,niti je zanimljiv,niti je pametan...ali je eto...musko.
Eto,morala sam to da napisem negde,ne znam koliko ima veze sa temom. :D
 

Back
Top