Gde proslaviti rodjendan deci shkolskog uzrasta

malamy

Početnik
Poruka
2
Zaista je teshko naci igraonicu za dete koje ide u shkolu i koje je prevazishlo sve one lopte i mekane igrachke. Moje dete trazi malo vishe energije u igrama i naravno, korishcenje mozga u igricama na rodjendanima pa bih molila ako neko zna za takvu igraonicu, bila bih mu jako zahvalna da mi preporuchi. Nadam se da me razumete...
:dash:
 
Zaista je teshko naci igraonicu za dete koje ide u shkolu i koje je prevazishlo sve one lopte i mekane igrachke. Moje dete trazi malo vishe energije u igrama i naravno, korishcenje mozga u igricama na rodjendanima pa bih molila ako neko zna za takvu igraonicu, bila bih mu jako zahvalna da mi preporuchi. Nadam se da me razumete...
:dash:

Не разумем. Колико дете има година? Колико другова и другарица жели да позове?
Претпостављам да је Београд у питању, иако није наведено. И ... Београд је велики град. И ... шта ако ја сад кажем да знам супер играоницу у Миријеву а ви живите у Земуну?
И зашто не код куће?
 
..marina, tebe bi trebalo postaviti za moda na zdravlju.. :lol: :lol:
"Molim koristite pretrazivach i pogledajte lepljivu Kako postaviti pitanje" :lol: :lol: :lol:

..@malamy
..kucna varijanta je sjajna, narochito ako imate dvorishte, mada je sada malo hladno za to..
..a u igraonicama drugachiji ton i dinamiku daju animatori koji umeju da zabave vecu decu..
..imash i mogucnost iznajmljivanja drugih prostora, picerije, kafica, sale, ali opet je
animator potreban sve negde do, recimo, chetvrtog razreda, zato shto klinci sami
teshko osmisle svo to vreme koje imaju na raspolaganju, ili se deshava da neki
od njih budu zapostavljeni, ili se podzapaju, rasplachu i slichno..
..naravno, animator moze da bude i neka raspolozena mladja osoba iz porodice, ako ima zivaca..
 
Не разумем. Колико дете има година? Колико другова и другарица жели да позове?
Претпостављам да је Београд у питању, иако није наведено. И ... Београд је велики град. И ... шта ако ја сад кажем да знам супер играоницу у Миријеву а ви живите у Земуну?
И зашто не код куће?

Ne, samo to ne!!!
:sad2:
 
Zaista je teshko naci igraonicu za dete koje ide u shkolu i koje je prevazishlo sve one lopte i mekane igrachke. Moje dete trazi malo vishe energije u igrama i naravno, korishcenje mozga u igricama na rodjendanima pa bih molila ako neko zna za takvu igraonicu, bila bih mu jako zahvalna da mi preporuchi. Nadam se da me razumete...
:dash:


Pa imas i igraonice za stariju decu gde imaju animatore i predvidjen program igara, maskenbal i tako, ima raznih...
Mi smo nasoj mindjusici slavili 8. u jednoj igraonici, a 9. u Meku, s tim sto smo za ovaj rodjendan nas dve zajedno smislile igre koje ce da igraju, kao dodatak sadrzaju koji nude u Meku + smo kupile po sitnu nagradicu za pobednika svaje igre - sto je svako dete i dobilo posle igre.
Dakle - igre
Ples sa balonima izmedju glava u paru - bez ruku i uz sto bolje djipanje (kome do kraja ostane balon izmedju pobedjuje)
Vruce stolice (10 igraca, 9 stolica, igraju, kad stane muzika, ko ne sedne ispada, izbacuje se po stolica)
Ledene kraljice (mora da se ‘zaledi‘ kad stane muzika, ko se pomeri ispada)
Limbo dens (provlacenje ispod vijace raznih visina uz ples)
Karaoke ili takmicenje ko najbolje peva/recituje/plese

Srecan rodjendan:cvet::rodjendan::vatromet:
 
Ako je zimsko dete u pitanju9a predpostavljam da jeste!) zasto ne razmislis o nekoj varijanti tipa klizanje ili Ski staza...
Dif ce poceti sa radom uskoro..pa mozes da tamo pozoves decu(mi smo bili na jednom rodjendanu tog tipa i bilo je lepo)usecerene jabuke za posluzenje i torta na ledu..
Na ski stazi je lepo i siroko pa ako pozoves neke animatore a ima ih hvala Bogu onoliko,mogu da im organizuju takmicarske igre raznog tipa..Unutra u kafeu neka im posluze caj i tortu a mozes da odneses i sendvice...
Moje dete puni sest uskoro i po njoj vidim da su ih smorile igraonice..Mi cemo proslaviti ovaj u Peci i deci(imaju sajt pa mozes da pogledas)animacija im je savrsena-predpostavljam da bi umeli da zabave i stariju decu kad su nas roditelje umeli da animiraju savrseno...
 
na osnovu mojih iskustava deca preko 10 godina vec traze da to bude zurkica .... igraonice su sada vise prica za roditelje koji proslavljajuci prvi rodjendan imaju povod da pozovu sve svoje prijatelje koje inace ne mogu na jedno mesto i da ih ugoste popiju a da se to ne odigra u njihovoj kuci i da to ne traje 3 dana po sistemu prvi dan porodica drugi dan prijatelji treci dan ko nije stigao prva dva ..... te rodjendane fakticki ne proslavljaju deca nego roditelji ... ove koje stvarno proslavljaju deca i gde se zove ceo razred pa jos i rodbina najbolje je organizovati u nekom klubu u vidu zurkice gde ce se pustati muzika biti isti oni domaci kolaciod kuce ili ketering eventualno neki animator a gde je prostor u jednom nivou tako da je sve na oku .... madjionicar je takodje korektno resenje ....zabavi i mladje is starije ... i naravno kontaktiraj me na pm ukoliko zelis da pogledas moj klub :)))
 

Back
Top