А П Е Л С В И М Г Р А Ђ А Н И М А !!!

Joan

Obećava
Poruka
69
Насеље «ДУНАВАЦ»
Петроварадин
А П Е Л С В И М Г Р А Ђ А Н И М А !!!

Као што сте већ сазнали из медија наше мало, социјално
и мултинационално насеље се РУШИ,
ДОЛАЗЕ БАГЕРИ !!!
Тражимо право на властиту будућност!
Зар сиротиња нема право на Дунав!?
Колико ћемо плаћати улазницу на Дунав?
Да ли ће пецати само богати људи?
У СРЕДУ 03. 12. 2008. године ОРГАНИЗУЈЕМО ПРОТЕСТ испред Градске куће у 11,55 часова.
Придружите нам се и помогните својим суграђанима.
Ми смо одувек ту. У својим домовима. Они су узели
власт и шаљу БАГЕРЕ на наше домове и нашу децу!!!
Да ли ћемо и ми постати избегла и прогнана
лица у својој ВОЈВОДИНИ!!! :dontunderstand::dontunderstand::dontunderstand:
Управни одбор
 
Poručuju iz kabineta gradonačelnika: "Malo Vas je, džabe vam protest!"

Zar je u ovoj državi stvarno MALO selektivne pravde, MALO gaženja osnovnih ljudskih prava najugroženijih slojeva stanovništva za račun još većeg bogaćenja pojedinaca, MALO socijalnih slučajeva, MALO beskućnika, MALO nezaposlenih, MALO obespravljenih?!

Zar je MALO bahatosti i osionosti ljudi na vlasti i onih koji su ih tu doveli?!

Zar je MALO obmanjivanja i laganja, pa čak i ismevanja, svih nas koji smo im dali svoje glasove i pverenje?!

MALO je u ovoj državi jedino privilegovanih, koji mogu da grade, ruše i uopšte rade šta god im padne na pamet.

Sve Vas kojima je konaćno DOSTA pozivamo da pošaljete mail, fax, pozovete telefonom na dole navedene adrese i to im saopštite. Saopštitite im da nam je odavno DOSTA svega gore navedenog i da nas takvih nije ni slučajno MALO!!!
:rtfm:

Adrese:

Борис Тадић
e-mail: boristadic@ds.org.yu

Бојан Пајтић
e-mail: bojan.pajtic@ds.org.yu

Душан Елезовић
e-mail:еpredsednistvo@ds.org.yu

Градоначелник Новог Сада: Игор Павличић

Адреса:

Трг Слободе 1, 21000 Нови Сад, Србија

телефон: 021/ 522 451

gradonacelnik@gradnovisad.org.yu



Заменик градоначелника Новог Сада: мр Саша Игић

Телефон:

021/ 420 066

sasa.igic@gradnovisad.org.rs



Кабинет потпредседника за европске интеграције Божидара Ђелића

Београд, Немањина 11

тел: 3617-593, 3617-580; факс: 3617-597

kabinet.potpredsednika@sr.gov.yu



Кабинет првог потпредседника – заменика председника Владе и министра унутрашњих послова Ивице Дачића

Београд, Немањина 11

тел/факс: 3617-586

kabinet.zpv@sr.gov.yu
 
EXIT sa JP „Vojvodinašume“ sklopio ugovor za narednih 5 godina, tako što će kamp biti na obali oko železničkog mosta i na „Oficirskoj plaži“. E kako je to u neposrednoj blizini remi bunara, trebalo bi ih malo dislocirati...sledeća pogodna lokacija je naselje, pogotovo sto ima izgradjenu infrastrukturu, sem kanalizacije.

Protest je održan kako je i najavljeno, slike možete pogledati na http://naselje-dunavac.cefta.net/photo_player_flash1.html.

Osnovan je mešoviti odbor gradske uprave i predstavnika naselja, koji bi trebalo da raygovara sa mnistrom Dulićem...mada nkom nije jasno šta on ima sa odlukom lokalne samouprave?

Ostatk izjave gradonačelnika je okrugao pa na ćoše, voleo bih da nisam u pravu...

Jedino me raduje što nisam čuo: "NIKO NE SME DA VAS RUŠI"...ne dopada mi se asocijacija.;)
 
i vi ste u govnima kao i mi u Ledincima , nama treba da pocne da radi kamenolom , ova pljackaska vlast je toliko razularena ikorumpirana da je to nenormalno:evil:podrzavam vasu akciju

Hvala na podršci. Trebalo bi lepo da se organizujemo svi sa sličnim problemima. Koliko je meni poznato u N.Sadu ima blizu 30.000 nelegalizovanih objekata. Sada ruše tamo gde je najatraktivnija zona. Ako svi ostanemo indeferentni to će im dati krila da ruše jednog po jednog selektivno, kako im se koja lokacija učini atraktivnom za biznis.

Treba da se organizujemo i izađemo svi na ulicu i da nam konačno omoguće legalizaciju, koju obećavaju raznorazne vlasti, već godinama.

Ako ostanemo pasivni, razmišljajući "neće baš mene", ima da nas sruše sve redom, jednog po jednog, bez otpora i velike frke...što im i jeste cilj.

Ako im ovo sad prođe ima da im narastu i apetiti i "krila", da se uhvati šta se još može dok su na vlasti. :thumbdown:
 
Hvala na podršci. Trebalo bi lepo da se organizujemo svi sa sličnim problemima. Koliko je meni poznato u N.Sadu ima blizu 30.000 nelegalizovanih objekata. Sada ruše tamo gde je najatraktivnija zona. Ako svi ostanemo indeferentni to će im dati krila da ruše jednog po jednog selektivno, kako im se koja lokacija učini atraktivnom za biznis.

Treba da se organizujemo i izađemo svi na ulicu i da nam konačno omoguće legalizaciju, koju obećavaju raznorazne vlasti, već godinama.

Ako ostanemo pasivni, razmišljajući "neće baš mene", ima da nas sruše sve redom, jednog po jednog, bez otpora i velike frke...što im i jeste cilj.

Ako im ovo sad prođe ima da im narastu i apetiti i "krila", da se uhvati šta se još može dok su na vlasti. :thumbdown:

problem je u BG, dok ne prodju kao oni u Atini nista od toga
 

Back
Top