Биће рата !

Poruka
20.103
Ко призива рат?...Коме одговара да буде рата?...Ко подржава рат?

............................

BIĆE RATA!

Thumb_0105_24.jpg


BEOGRAD - Azem Vlasi, kosovski političar i advokat, nekada visoki funkcioner u bivšoj SFRJ, na početku intervjua za Kurir kaže da odluka Saveta bezbednosti UN da podrži plan o rekonfiguraciji međunarodnog civilnog prisustva na Kosovu nije nikakav spoljnopolitički uspeh Srbije.

.....
Prizivate sukob?

- Gde god da su Srbi podsticali podele po etničkoj osnovi, bilo je sukoba. Zato kažem da može da dođe do sukoba ako se na Kosovu insistira da etničkoj, a potom i teritorijalnoj podeli.

......

Pretite?

- Ne pretim, već ukazujem na opasnost.

....

Armija republike Kosovo preuzela je odgovornost za nedavni bombaški napad?

- To su spekulacije. Nisam obavešten, ne znam ko su i šta su oni.

....

Ti isti prete da će kosovskim Srbima iseći glave i odneti ih njihovim političarima?

- Kako će stići do Beograda i u čemu će nositi glave? To mi ima prizvuk nekih kuhinja van Kosova.

http://www.kurir-info.rs/clanak/politika/kurir-01-12-2008/bice-rata
 
Bude li rata siptari ce biti istrjebljeni prije nego iko sazna da je poceo sukob . Znaci pocnu li napadati Kosovske Srbe brz napad i nema ih vise

Налупа се ти... Изгледа да си тога итекако свесан, у том случају не желиш добро нашем народу. Требе нас на сваком кораку, наши тамо немају струје, воде, хране, мира... А ти говориш о томе како ће шиптаре ОНИ истребити?!
 
Налупа се ти... Изгледа да си тога итекако свесан, у том случају не желиш добро нашем народу. Требе нас на сваком кораку, наши тамо немају струје, воде, хране, мира... А ти говориш о томе како ће шиптаре ОНИ истребити?!

КО ће шиптаре истребити? Неки матори деда који се дохвати штапа? Или неко дете?
 
:bye:
Налупа се ти... Изгледа да си тога итекако свесан, у том случају не желиш добро нашем народу. Требе нас на сваком кораку, наши тамо немају струје, воде, хране, мира... А ти говориш о томе како ће шиптаре ОНИ истребити?!

da si me pratila po drugim temama shvatila bi o cemu govorim , ovako tesko objasniti :bye:
 

Back
Top