Хаг против Тијанића

Poruka
20.103
Ово је врхунац Хашке параноје :hahaha::hahaha::hahaha:

...........................................

HAG PROTIV TIJANIĆA!

Glavni haški tužilac Serž Bramerc tražio da se odmah prekine emitovanje serije „Moj rođak sa sela" na RTS-u, jer ona navodno veliča Mladića, Karadžića i „propagira antihaške vrednosti"!

image.jpg


TUŽIBABE ...RTS i seriju Bramercu pre dve nedelje na sastanku u Beogradu „tužili" predstavnici NVO i pojedinih medija

Zapanjeni autori i glumci serije!

Scenarista serije „Moj rođak sa sela" Radoslav Pavlović kaže za Press da je i on čuo za informaciju da se haško tužilaštvo zainteresovalo za ovu seriju.

- Sad mi je jedna novinarka javila da je haški tužilac Bramerc tražio da se ova serija skine sa programa RTS-a jer navodno veliča haške begunce. Šta da vam kažem?! Ne mogu nekome da objašnjavam da se Sava uliva u Dunav. To je sve što imam da kažem... - rekao je za Press Pavlović.

Glumac Aljoša Vučković, koji u seriji igra šefa vojne obaveštajne službe, kaže da na osnovu scenarija koji je dobio na čitanje ne može da proceni da li to ima ikakve veze sa haškim beguncima. On dodaje da u svom tekstu nije prepoznao ništa od onoga što zamera haški tužilac.

A jedan od glumaca u ovoj seriji Dragan Jovanović kaže da „nema pojma, niti ga zanima" šta haški tužilac Serž Bramerc misli.

- U seriji sam u drugom delu priče, onom „ljubavnom", tako da nemam nikakvih dodirnih tačaka sa tim delom priče - kaže Jovanović.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=52543&sectionId=37
 
"Susret sa haškim tužiocem negirali su i predsednik Helsinškog odbora za ljudska prava Sonja Biserko, predsednica Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić i direktor RTV B92 Veran Matić. U Republičkoj radio-difuznoj agenciji nisu želeli za Press da govore o ovoj temi.

Ipak, Press je u više nezavisnih i veoma pouzdanih izvora dobio potvrdu informacija o haškom zahtevu za ukidanje serije na RTS-u."

EKIPA PRESSA
 
"Susret sa haškim tužiocem negirali su i predsednik Helsinškog odbora za ljudska prava Sonja Biserko, predsednica Fonda za humanitarno pravo Nataša Kandić i direktor RTV B92 Veran Matić. U Republičkoj radio-difuznoj agenciji nisu želeli za Press da govore o ovoj temi.

Ipak, Press je u više nezavisnih i veoma pouzdanih izvora dobio potvrdu informacija o haškom zahtevu za ukidanje serije na RTS-u."

EKIPA PRESSA
To mora da je bio neki mnogo veći izdajnik!
 
eto kad imamo izdajnike na vlasti kao sto je boris tadic mozemo komotno da ocekujemo da nam zapadni okupatori sem vlasti u drzavi uredjuju i kulturno umetnicki program na nacionalnoj televiziji.

jedino resenje jda narod skapira da je okupiran i da sa vlasti zbaci zapadne sluge kvislinge i marionete

no na zalost put od guzice do mozga cesto puta zna da bude veoma tezak i dug.
 
Serija je golo g.ovno.
Zashta ja placam TV pretplatu - da mi prikazuju shugave beogradske glumce kako pevushe po beogradski u sred shumadijskog sela !
Da gledam one nebulozne radnje - shatro uchiteljica u selu iz pishtolja vezba gadjanje....mislim stvararno!
Pa i ono sa Hagom, takav klishe, dobrom (srpskom) momku preti debela plava veshtica iz hashkog tribunala !
Serija Selo gori a baba se cheshlja je remek delo u poredjenju sa Moj rodjak sa sela
 
Meni se serija dopada . dobro malo je razvucena , ali sad , ostalo je ok .
Eto jedne od potvrda da smo pod okupacijom , i ako je ta tema na drugoom mestu .
Zamisli .NVO se tuzakale . je******te . Pa dokle ce one , ovako . A sa druge strane , gledam omladinu kako se bije na utakmicama . Na sta oni trose snagu....
 

Back
Top