Bg.gimnazije

ја ти предлажем следеће гимназије у којима ћеш нешто и научити, а за друштво, не знам, јер је све релативно.
1.Пета београдска гимназија
2.Четрнаеста београдска гимназија
3.Шеста београдска гимназија коју ти највише препоручујем
 
ma daj jeste li normalni cetrnaesta je najlaksa i najaca ja sam je upisala ove godine i super je :) uopste nije onakva kakvom je svi predstavljaju: 1)nije narkomanska-mislim droge i tog loseg drustva imate svuda ali zvisi smo od vas koje cete drustvo da izaberete, 2)nije kaubojska, 3) drustvo ti je stvarno strava sa svima se druzis 4) stalno se gube casovi, 5) stvarno ne razumem one koji hoce da upisu tesku gimnaziju kad posle i ovako i onako moras ne faks, sto bi se onda preopterecivali sada :D 6) i nije da se bas nista ne uci ali daleko manje nego u ostalim gimnazijama, e cula sam od drustva da ti je dobra i osma :D
 
maki88:
ma daj jeste li normalni cetrnaesta je najlaksa i najaca ja sam je upisala ove godine i super je :) uopste nije onakva kakvom je svi predstavljaju: 1)nije narkomanska-mislim droge i tog loseg drustva imate svuda ali zvisi smo od vas koje cete drustvo da izaberete, 2)nije kaubojska, 3) drustvo ti je stvarno strava sa svima se druzis 4) stalno se gube casovi, 5) stvarno ne razumem one koji hoce da upisu tesku gimnaziju kad posle i ovako i onako moras ne faks, sto bi se onda preopterecivali sada :D 6) i nije da se bas nista ne uci ali daleko manje nego u ostalim gimnazijama, e cula sam od drustva da ti je dobra i osma :D

zoooooo.....ooooo..pa da bi mogao lakse da pratis kad dodjes na fax...naravno svako ima prioritete...i zavisi od slucaja do slucaja...ali veruj mi dril u skoli moze da bude mnogo dobra investicija za kasnije
 
samo nemoj u prvu........ko ja sto sam potrosio cetiri (potencijalno) lepe godine zivota :( drustvo je bezveze atmosfera je ocaj zivi. idi ti lepo u petu, trecu ili desetu. to je ono sto bih ja sada upisao da sam mladi ucenik ja :)
 
Peta je zakon...mogu da pričaju šta god hoće,ali uopšte nije baš toliko teška...znam mnogo primera gde se provlačiš sa super prosekom sa jako malo ušenja,samo ti trebe malo vremena da udješ u štos (da vidiš kod koga možeš da se provlačiš,a kod koga ne)...ima debila od profesora...ALI GDE IH NEMA?! Za Četrnaestu lično mislim da je malo društvo komplikovano...suveše su podeljeni u grupice...po meni je to baš smor!Mi se strava družimo još od prvog dana... :wink:
 
Jes da je nekad postojao izbor gimnazijalac ili zemljoradnik ali to nije razlog da i danas svi zapucaju u gimnazije i tamo bace(u najboljem slucaju) 4 godine.Naravno da smo u osnovnoj skoro svi bili odlicni ali prva stvar koju "naucis" u gimnaziji je da svi ucenici pocinju od nule,svi su jednaki,rad i znanje se jedini cene i fax je obavezan.Ako podjem od pretpostavke da se u ovoj zemlji cene dobra kola,kvadratura gajbe,mobilni telefoni,marke garderobe(i gaca i carapa,cak i toalet papira)i kolicina love koju osoba ima u dzepu ili D&G tasnici sigurna sam da je bolje ici u frizersku,turisticku,trgovacku ili bilo koju drugu skolu posle koje je moguce konkretno i brzo zaposlenje.Poneko ceni i znanje,ali vecina cinjenica potrebnih u zivotu nece biti pomenuta u nastavnom programu ni naucena na fondu casova upisane GIMNAZIJE(iz koje mogu izaci ili nabedjeni siromasni "intelektualci" ili mamini sinovi i tatine cerke sa gore pomenutim finansijskim kvalitetima)Tek,treba naci sredinu bez PREcenjivanja svojih kapaciteta i sa zeljom da budes tu gde jesi i da kad jednog dana pogledas unazad OSTANES ZADOVOLJAN SVOJIM IZBOROM.I najbitnije je razmisliti sam svojom(a ne caletovom,kevinom,tetkinom,ujakovom,babinom ili dedinom)glavom.E sad ja ne znam zasto sam vam ovo napisala i u koju grupu cu ja "upasti"(tek krecem u drugu godinu),al iskustvo nekoga ko se zajebao ne moze da skodi sto znaci da koristi-pa da!
 
Fiorella:
O Petoj sam na ovom Forumu cula dosta bljuvotina,Sesta mi je daleko,ali mislim da cu da razmisljam o Cetrnaestoj.
Hvala :wink:

O petoj si cula dosta bljuvotina jer ih pisu oni neradnici koji su tu greskom zalutali. Jedna od najboljih skola, pored prve gimnazije. Profesori su mahom zahtevni ali veruj mi da ce ti se to isplatiti kroz 4 godine
 
Fiorella:
O Petoj sam na ovom Forumu cula dosta bljuvotina,Sesta mi je daleko,ali mislim da cu da razmisljam o Cetrnaestoj.
Hvala :wink:



ja sam zavrsila sestu i bilo mi je DIVNO!!!!!!
profe su ok, drustvo super, Zvezdara je cool...Puno smo ucili i naucili, lepo smo se druzili :lol:

ne kapiram kako ti je Cetrnaesta blizu, a Sesta ti daleko??? izmedju te dve gimnazije imas 20 min. peske kroz Bulevar !
 
O Petoj sam na ovom Forumu cula dosta bljuvotina,Sesta mi je daleko,ali mislim da cu da razmisljam o Cetrnaestoj.
Hvala :wink:

pozz svima......sad zavrsavam OS pa ne znam koju gimnaziju da upisem......Kakva je cetrnaesta prirodni smer koliki je minimalan broj poena za upis ......!? plz odgovorite:rtfm::dash::worth::worth::worth::worth::worth::worth::worth:



ne znam o tome kakvo je drustvo u cetrnaestoj, ali znam dosta ljudi odande i niko od njih nema pojma o prirodnim naukama....
 

Back
Top