Velja opet jaše !

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Velja "kraducakanje"cuveni "narodnjak" ,nastavlja svoj krstaski pohod protiv svih koji mu stanu na put,ovaj put mu je kriv jadni taksista.
Ozbiljno se pitam ,kada ce i ovaj b...d dolijati i kada ce u bukagije zbog svega sta je radio i sada radi..stvarno ,krajnje je vreme da se ovom kabadahiji stane na put.

Najsmesnije je mi je bilo,kada sam prociatao interviju u Vucicevoj PRAVDI ,kaze on da ne okusa alkohol ,osim u Guci i to maksimalno dva piva:rotf::rotf::hahaha::hahaha:.....a ja sam ga licno video najmanje pet puta "mrtvog" pijanog.:dash::dash:

http://www.blic.rs/hronika.php?id=68111

Velja Ilić udario i vređao taksistuAutor: | 01.12.2008. - 20:00

Lider Nove Srbije Velimir Ilić je u 15.50 sati, u Ulici kralja Milana udario sivim džipom marke „mercedes“ u vozilo Beotaksija dok je izlazio sa parkinga Narodne skupštine.


- Izlazio je sa parkinga i udario me u levi far. Zaustavio se za trenutak, ali ne da razgovara sa mnom i izvini se, nego da proveri štetu na svom automobilu. Bivši ministar za infrastrukturu izvređao me je i “sočno” ispsovao, iako je svojim džipom napravio nekoliko prekršaja - tvrdi taksista B. M.
Taksista takođe tvrdi da ga je bivši ministar infrastrukture, pošto je shvatio da na džipu nema ozbiljnije štete, ostavio na mestu nezgode da čeka policiju, koja se pojavila tek sat kasnije.
Velja Ilić je za „Blic“ ispričao da se incident dogodio kada je džipom izlazio sa skupštinskog parkinga, uz pomoć policajca koji dežura ispred parlamenta.
 
A dobri taksista, kao i sve njegove kolege uostalom, poštovao sva pravila u saobraćaju...:lol:

Ma ne postuju,ali oni su taksisti od kojih se nista drugo ne ocekuje,a ovaj bivsi ministar i covek iz naroda,pravi "narodnjak",a vidi kako se ponasa...bruka i srmota.:thumbdown::think:
Podseca me na "cosavog vojvodu",kada je vadio pistolj na taksiste i studente.:thumbdown::thumbdown:
 
Poslednja izmena:
Не бих да генерализујем нити да стајем на било чију страну али врло вјероватно је да је "ударила бена на будалу"!
 
Kako sam cuo bio je privatnik 20 godina pre nego sto je usao u politiku, tj postao gradonacelnik
think.gif
 
Bio je mali smrdljivi direktorcic u Cacanskoj "Slobodi",clan KPJ" biblioteke"....a postao je privatnik za vreme Cobija u vreme kad ga je ovaj jurio po sumama i gorama lepe nam otadzbine sve u zelji da ga ucmeka,jer mu je bio najveca i najopasnija opozicija u to vreme,veca od Djindjica i Draskovica zajedno....ovo su njegove reci posle 5.Oktobra i jedan od njegovih "bisera " za temu "noc bensadina".:dash::dash::dash:
 
Bio je mali smrdljivi direktorcic u Cacanskoj "Slobodi",clan KPJ" biblioteke"....a postao je privatnik za vreme Cobija u vreme kad ga je ovaj jurio po sumama i gorama lepe nam otadzbine sve u zelji da ga ucmeka,jer mu je bio najveca i najopasnija opozicija u to vreme,veca od Djindjica i Draskovica zajedno....ovo su njegove reci posle 5.Oktobra i jedan od njegovih "bisera " za temu "noc bensadina".:dash::dash::dash:

Jeste, a u politiku ustvari nikad nije ni hteo da uđe, nego se slučajno našao na nekom skupu i ljudi spontano počeli da viču "Veljo, vodi nas, vodi nas!" i tako on, šta će, jadan.....

Njegove reči takođe.
Bljuv.
 
Bio je mali smrdljivi direktorcic u Cacanskoj "Slobodi",clan KPJ" biblioteke"....a postao je privatnik za vreme Cobija u vreme kad ga je ovaj jurio po sumama i gorama lepe nam otadzbine sve u zelji da ga ucmeka,jer mu je bio najveca i najopasnija opozicija u to vreme,veca od Djindjica i Draskovica zajedno....ovo su njegove reci posle 5.Oktobra i jedan od njegovih "bisera " za temu "noc bensadina".:dash::dash::dash:

Pre Cobija je bio privatnik, to znam 100%
 
V.Ilić je protuva koji zbog trenutnog položaja i imuniteta kao poslanik iživljava nad običnim smrtnicima.I da je taksista kriv,čemu siledžijstvo i pretnje a nije mu prvi put."Daš čoveku vlast pa da vidiš stvarno kakav je".
 
V.Ilić je protuva koji zbog trenutnog položaja i imuniteta kao poslanik iživljava nad običnim smrtnicima.I da je taksista kriv,čemu siledžijstvo i pretnje a nije mu prvi put."Daš čoveku vlast pa da vidiš stvarno kakav je".

Svi znamo kako voze taxisti po BGu. I daj mi da vidim nekoga ko nece napasti budalu koja udari u tebe ili te isece ili bilo sta drugo.

Ne krivim niti opravdavam nikoga, ali je samo pomenuto da se desio mali udes (kakvih ima preko 100 svaki dan u BGu), a detalja nigde nema. Obojica mogu da budu krivi i cemu pljuvanje po ovom ili onom, kad niko nema pojma sta se tacno desilo.
 

Back
Top