Sta da radim?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da zna ali nije siguran koliko je sve to uzvraceno sa moje strane...

Što će reći, držiš ga u mraku. Ipak ga lažeš. Prećutati, ne reći ili slagati dođe mu na isto.
Uživaj, pre ili kasnije u momentu prve neke veće krize najverovatnije ćeš ostaviti osobu A
zbog neke osobe C. Želim ti samo reći, nemoj se opterećivati konto svojih emocija koje imaš
sa osobom B. Jednostavno uživaj dok traje, štagod se dešavalo između vas ili će se rasplamsati
ili će se ugasiti. Na tebi je da odlučiš kolikog ćeš magarca od osobe A napraviti. Mislim da
ovde nema mesta priči o nekim kodeksima i filozofiji, uopšte.
 
Dakle imam problem koji su mnoge od vas imale pa bih volela da mi pomognete da ga resim...U vezi sam vec per meseci...Lepo je ali ima svojih mana. U vezu sam usla ocekujuci da ce se pretvoriti u nesto ozbiljno (kao sto inace i jeste). Medjutim pre par dana upoznala sam divnog decka. Prosto ne pamtim kada sam se toliko smejala ili tako dobro razumela sa nekim. Taj decko je u potpunosti moj tip...Sad ne znam sta da radim...Ne mogu da ostavim decka ali ni da odustanem od ovog novog :(

Znam da nije jednostavno, ali ako ti ne znas, ko ce da zna?
 
Bilo bi smesno da prekidas nesto sto se pretvorilo u ozbiljno samo zbog par osmeha. Zapitaj se prvo da li je taj sa kim si kod tebe izazivao smeh na pocetku i da li sad izaziva. Definisi u glavi sta za tebe znaci to "ozbiljno", pa ako ti se ne svidja ti lepo zaboravi a ako ti se svidja ostani.
Ukoliko je ovom drugom zaista bilo lepo sa tobom sacekace ako ne nista.
 
Pa u vezi si tek par meseci hmmm pa valjda tada treba da je najbolje a ne vec u pocetku da se pojavljuju neki drugi zanimljiviji,duhovitiji ili sta vec...i jos da se ti razmisljas i trazis savet od nas. Mislim da je jasno sta treba da uradis, ne mislim da treba da ostavis decka zbog ovog drugog ali ocigledno je da ti nesto u toj vezi nedostaje.
 
Dakle imam problem koji su mnoge od vas imale pa bih volela da mi pomognete da ga resim...U vezi sam vec per meseci...Lepo je ali ima svojih mana. U vezu sam usla ocekujuci da ce se pretvoriti u nesto ozbiljno (kao sto inace i jeste). Medjutim pre par dana upoznala sam divnog decka. Prosto ne pamtim kada sam se toliko smejala ili tako dobro razumela sa nekim. Taj decko je u potpunosti moj tip...Sad ne znam sta da radim...Ne mogu da ostavim decka ali ni da odustanem od ovog novog :(

Uzmi 2 jajeta, razbij ih o glavu, zatim se namaži kiselom pavlakom i obrij(od glagola: to bri :hahaha::hahaha::hahaha:). To ponovi 3 dana za redom i rešenje će doći. Milan tarot
 
Postavljacica teme se ili sali, ili je bas devojcica...
Ako joj je kod muskarca vaznije koju muziku slusa od toga da li je veran, ne znam sta da kazem (mada ima i "matorih" koje tako razmisljaju).
Ako joj broj seksualnih partnera odredjuje "vrednost" onda je valja uputiti u neku od rasplamsanih tema tipa "seksualno obrazovanje", gde je o trgovini p.ickom vec bilo dosta reci.

Moj savet je... Ako razmislja o nekome drugom, znaci da onog prvog ne voli svim srcem. A mozda je zaista mlada. Ako joj je jedina prepreka ulasku u novu vezu to koliko ce seksualnih partnera imati onda je ili zaaaaaista mlada ili ja zaaaaaaaista ne mogu da je razumem.
 
Uzmi 2 jajeta, razbij ih o glavu, zatim se namaži kiselom pavlakom i obrij(od glagola: to bri :hahaha::hahaha::hahaha:). To ponovi 3 dana za redom i rešenje će doći. Milan tarot
:rotf::rotf: Jaoooo, ala si bezoblazna toliko da si postala čak i sablazna...;) :hahaha:
Daješ kojekakve dvosmislene savete, zamisli 2 JAJETA, pa mazanje "kiselom pavlakom" i to još ni manje ni više nego 3 dana !
Slam te bijo...takve žene sa takvim savetima "uzbuđuju" hm.... pardon "sablažnjuju" i uznemiravaju ostale, pa im treba odmor sa masažom :per: i dodatna temica (zov prirode.... ) :hahaha: :hahaha:
I drugi put da si podnela svima ovde zainteresovanim svoj JMBG sa testom na IQ i ličnim kodom! :rtfm:;) :hahaha:
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top