Šta nas SRBE očekuje od USA i HILARI KLINTON???!!!!

kalama

Aktivan član
Poruka
1.558


Hteo bih samo reci da nemogu da poverujem da je ona IZABRANA za MInistarku Vanjskih Poslova USA. Pa kad je onako davala LEPE izjave u vezi TUZLE :
evo da se podsetite ISKRENOSTI :
pa sta tek onda u vezi onog navodnog telefonskog razgovora za Bilom debilom "bombarduj ih" pa ja samo mogu reci jedno ondah "kukala nam Majka" nedo mili Bog da nesto krene kako netreba neka svima bude vec unapred jasno gde ce ona bitiiiiiiiiiiiiiii ZIVELA DEMONkratija zvana -PUSIONA lewinsky-...

:besna:


SPAS SRBIJE
 


Hteo bih samo reci da nemogu da poverujem da je ona IZABRANA za MInistarku Vanjskih Poslova USA. Pa kad je onako davala LEPE izjave u vezi TUZLE :
evo da se podsetite ISKRENOSTI :
pa sta tek onda u vezi onog navodnog telefonskog razgovora za Bilom debilom "bombarduj ih" pa ja samo mogu reci jedno ondah "kukala nam Majka" nedo mili Bog da nesto krene kako netreba neka svima bude vec unapred jasno gde ce ona bitiiiiiiiiiiiiiii ZIVELA DEMONkratija zvana -PUSIONA lewinsky-...

:besna:


SPAS SRBIJE

eeeee brate sve o samo cud nikako :sad2: ovo sto si napisao je tipicno za nas srbe ocekujemo nesto od drugih a sami ne preduzimamo nista:think:samo ocekujemo nekakva pomilovanja od stranih zemalja i njihovih politicara zapamtite ako hocete i ako mozete niko ne voli srbina pa cak ni on sam sebe a kamo li neko drugi moramo promenuti cud pa ce nam onda biti bolje:ok:
 

Back
Top