otkud ta mrznja?

LindaLee

Elita
Poruka
22.197
previse zenomrzackih tema i postova :confused:
a zene saosecajne,pa de da ti objasnim,pa nije tako,i nismo sve iste,pa jeste ja sam zena al ima mnogo njih koje su ovakve i onakve:roll:


zene su krive ako vole/ne vole sex
zene su krive ako hoce/nece da rade
da radjaju
da ciste kucu
da tegle dzak krompira
da zavrcu srafove i peglaju ves
a ja se pitam zasto bre?:dontunderstand:
zasto dobar deo muskaraca pljuje zene,a takodje i jedan deo zena pljuje zene,dok muskarce uglavnom pravdamo,kao sad cemo da pokazemo koliko smo zrele i realne
jao pa zene nemaju smisla za humor,niti za voznju
make mi sick
ali ideja je ne da pljujemo po toj pojavi,nego da pokusamo da je objasnimo i razumemo
 
a nije baš sasvim tako.
tj u ovom trenutku na forumu jeste.
ali inače
mnoge žene muškarce smatraju na neki način inferiornim i pljuju ih na malo perfidnije načine.
mislim da je pljuvačina obostrana, s tim što kad je neko nenormalan ženama prorade neki (majčinski?) instinkti pa osećeju potrebu da zabljudelu ovčicu vrate na pravi put

ček da srknem kahvicu pa ću možda da se opametim dovoljno da obrazložim =)
 
a ti, muerte
zašto vam je prokleti balkan opravdanje za sve?
kako je to moguće?
ako samo malo mrdneš dupe sa istog vidiš da situacija uopšte nije tako drastično različita
i da npr fr nije toliko daleko
i da rat polova blage veze sa tim nema
 
a ti, muerte
zašto vam je prokleti balkan opravdanje za sve?
kako je to moguće?
ako samo malo mrdneš dupe sa istog vidiš da situacija uopšte nije tako drastično različita
i da npr fr nije toliko daleko
i da rat polova blage veze sa tim nema

...France je tu blizu...a milenijumima je daleko...:dash:
...drugo...zashto Balkan...
...izrazhen patrijarhat, ali onaj negativan, koga su dobrano i zhene usvojile...shto je najgore...mislim na nachin razmishljanja i odnoshenja prema emocijama, lepom itd...
...obozhavana je na ovim prostorima demagogija...to je vecca hrana od bilo koje vere...a zhena u toj prichi je svedena iskljuchivo na nivo inkubatora...ne zavidim vam...
...moral...kao takav...tj. prava slika znachenja tog termina ne postoji...(kod nas)...ovde vazhe i prepliccu se Zilotski moral...Dinaroidni...Socijalistichki...itd...uglavnom...ni jedan nije na vashoj strani...

...a to shto si rekla da situacija nije razlichita...ili Ti ne mrdash dupe iz ovih krajeva...ili ja koji stalno mrdam dupe...uobrazhavam da vidim neshto...(u shta sumnjam...bez ljutnje)...
 
a nije baš sasvim tako.
tj u ovom trenutku na forumu jeste.
ali inače
mnoge žene muškarce smatraju na neki način inferiornim i pljuju ih na malo perfidnije načine.
mislim da je pljuvačina obostrana, s tim što kad je neko nenormalan ženama prorade neki (majčinski?) instinkti pa osećeju potrebu da zabljudelu ovčicu vrate na pravi put

ček da srknem kahvicu pa ću možda da se opametim dovoljno da obrazložim =)
eto vidis o tome i pricam
odmah si malko pljucnula i po zenama:confused:
a jedan muskarac ne bi po ostalim muskarcima pa sve da je 100% tacno(sem nekih izuzetaka,nemoj sad da su bas ti dosli da se bune kako su oni objektivni)
ono sto ja vidim je tako kao sto sam opisala,e sad mozda ne vidim bas sve
 
Zato sto je doslo do emancipacije, ali zene nisu isto shvatile tu emancipaciju, tj. nisu ujedinjene sto se tice ponasanja. I jeste jutro i mrzi me da obrazlazem, jer bi to sa dbilo predugacko.
 
ok srknula sam i sad sam daleeeko pametnija =D

vidiš, možda i ima nešto u svemu tome.
problem je prosto u modelu idealne osobe koji nam je serviran, a koji se uobličavao od ohoho do danas.
nekako je ta idelana osoba oduvek bila - muška.
pa bilo da su fo uski kukovi i izvajani mišići mikelanđelovog davida
ili mužjačka ratobornost (i karakteristke koje se s tom svrhom razvijaju)
ili šta ja znanm
e, onda je došla i ravnopranvost u kojoj smo pozvani da odbacimo svoje razlike,
ali da ih odbacimo i svi se poistovetimo sa tim muškim modelom.
to izazove frustracije.
još je frojd pisao o zavisti prema penisu
hi hi napisala sam penis
znaš, neke majke govore ćerkama da one nemaju pišu a bata je ima.... sine.. kako onda da odrasteš normalan kad ti od malena objasne da si uskraćen za nešto?
e
kad se lepo iskombinuju ti i još sto nekih faktora koje ne bih smislila ni posle 15l kafe
dobijemo jedno mlado žensko stvorenje koje polako shvata da niakda neće imati:
pišu, uske kukove, izvajane mišiće, ratoborni mentalni sklop
a to jako želi, i ceni da vidi na drugome.
i onda se stvori ta zavist, a iz zavisti, ovisno o sklopu ličnosti, ili mržnja prema muškarcima ili prezir prema ženama, pa i sebi samoj i poltronsko ponašanje na koje sam se i ja osvrnula jednom prilikom
http://forum.krstarica.com/threads/197399
treba roditelj da bude dosta vešt da to izbegne. ili samo normalan, ne znam nisam roditelj blabla.
i treba žena tokom života dosta da se pazi i negije kako bi se osećala lepo kao žena i ne bi došla u priliku da radi sve te gadarije.
evo na forumu imamo n takvih žena i meni je baš lepo to da vidim =)
 
Bravo za ovo i jedan deo zena pljuje zene..retko se pojavi muskarac koji pljuje istog..licno to ponekad radim iz zezanja ili kao odgovor na provokaciju balavica koje se na kilometar razlikuju od pravih iskrenih zena..kojima se bez problema izvinem ako steknem pogresan prvi utisak ili nesto ruzno kazem.
 
eto vidis o tome i pricam
odmah si malko pljucnula i po zenama:confused:
a jedan muskarac ne bi po ostalim muskarcima pa sve da je 100% tacno(sem nekih izuzetaka,nemoj sad da su bas ti dosli da se bune kako su oni objektivni)
ono sto ja vidim je tako kao sto sam opisala,e sad mozda ne vidim bas sve
nisam pljucnula
zašto sam pljucnula ako sam rekla istinu?
ne razumem.
ako misliš da razložimo problem koja bi svrha bila ne-govorenja istine...
mislim, više si ti poljucnula sad po muškarcima govoreći da su mahom nesposobni za objektivnost
=I
 
ok srknula sam i sad sam daleeeko pametnija =D

vidiš, možda i ima nešto u svemu tome.
problem je prosto u modelu idealne osobe koji nam je serviran, a koji se uobličavao od ohoho do danas.
nekako je ta idelana osoba oduvek bila - muška.
pa bilo da su fo uski kukovi i izvajani mišići mikelanđelovog davida
ili mužjačka ratobornost (i karakteristke koje se s tom svrhom razvijaju)
ili šta ja znanm
e, onda je došla i ravnopranvost u kojoj smo pozvani da odbacimo svoje razlike,
ali da ih odbacimo i svi se poistovetimo sa tim muškim modelom.
to izazove frustracije.
još je frojd pisao o zavisti prema penisu
hi hi napisala sam penis
znaš, neke majke govore ćerkama da one nemaju pišu a bata je ima.... sine.. kako onda da odrasteš normalan kad ti od malena objasne da si uskraćen za nešto?
e
kad se lepo iskombinuju ti i još sto nekih faktora koje ne bih smislila ni posle 15l kafe
dobijemo jedno mlado žensko stvorenje koje polako shvata da niakda neće imati:
pišu, uske kukove, izvajane mišiće, ratoborni mentalni sklop
a to jako želi, i ceni da vidi na drugome.
i onda se stvori ta zavist, a iz zavisti, ovisno o sklopu ličnosti, ili mržnja prema muškarcima ili prezir prema ženama, pa i sebi samoj i poltronsko ponašanje na koje sam se i ja osvrnula jednom prilikom
http://forum.krstarica.com/threads/197399
treba roditelj da bude dosta vešt da to izbegne. ili samo normalan, ne znam nisam roditelj blabla.
i treba žena tokom života dosta da se pazi i negije kako bi se osećala lepo kao žena i ne bi došla u priliku da radi sve te gadarije.
evo na forumu imamo n takvih žena i meni je baš lepo to da vidim =)


Kult penisa postoji od kako je penisa...i tako cce biti ...ali...u tom kultu zhene se drugachije odnose prema penisu...i penis prema njima...

...sve ovo shto si napisala...samo si potrvdila do poslednjeg slova moj post...
 
nisam pljucnula
zašto sam pljucnula ako sam rekla istinu?
ne razumem.
ako misliš da razložimo problem koja bi svrha bila ne-govorenja istine...
mislim, više si ti poljucnula sad po muškarcima govoreći da su mahom nesposobni za objektivnost
=I
odmah si okrenula na zensku krivicu ("ali mnoge zene smatraju muskarce inferiornim..." )
to meni lici na "zelim da me shvate kao objektivnu pa cu za svaki slucaj da napomenem da nisu samo jedni takvi ,jer ja istinu gledam siroko"
ahm razumela si me:think: ?
nisam ja rekla da su nespobni za objektivnost,meni zapravo nije jasno(al kad kazem nije jasno onda nije,a ne zelim da potvrdim ono sto mislim) odakle to polazi
1.nesposobni za objektivnost
2.strah da priznaju da nisu savrseni i da im se pijedestal idealnog(o kojem si ti pricala u sledecem postu) srusi
3.i don't know
 
aj se sad malo svadjajte :neutral:
zavist zbog penisa nije urodjena ko sto bi neki voleli da bude
moja cerka me je pitala "sta je ono sto aureliju visi" objasnjenje + pitanje "je l bi volela ti da imas to?" "u nee,bljak" (morala sam da testiram tog fakin frojda mamicu mu :mrgreen: )
 
odmah si okrenula na zensku krivicu ("ali mnoge zene smatraju muskarce inferiornim..." )
to meni lici na "zelim da me shvate kao objektivnu pa cu za svaki slucaj da napomenem da nisu samo jedni takvi ,jer ja istinu gledam siroko"
ahm razumela si me:think: ?
nisam ja rekla da su nespobni za objektivnost,meni zapravo nije jasno(al kad kazem nije jasno onda nije,a ne zelim da potvrdim ono sto mislim) odakle to polazi
1.nesposobni za objektivnost
2.strah da priznaju da nisu savrseni i da im se pijedestal idealnog(o kojem si ti pricala u sledecem postu) srusi
3.i don't know
divi
ja ne mogu da pišem šta se dešava u muškom mozgu, kako ja to mogu da znam kog vraga?
ja mogu da napišem iz svog, tj ženskog ugla
i inače, gledam da prvo raščistim sa sobom (tj oko sebe)
pre nego što krenem da se bavim drugima.
i još
ja nisam govorila o "krivici".
a i dalje stojim iza toga da se u borbi polova svi "borimo", samo na različite načine
i ne mogu da prihvatim sliku sveta koju si ti iznela u kojoj muškarci terorišu žene a žene povlađuju muškarcima. mislim, nije to cela istina.

a što se 123 tiče
pa oni ne razmišljaju o tome, a i zašto bi?
svet je ustrojen tako kako je ustrojen i to je jedna pozicija koje mislim da se ni ja ne bih oodricala bez preke potrebe niti bih razmišljala o tome. da sam na njinom mestu.
 
aj se sad malo svadjajte :neutral:
zavist zbog penisa nije urodjena ko sto bi neki voleli da bude
moja cerka me je pitala "sta je ono sto aureliju visi" objasnjenje + pitanje "je l bi volela ti da imas to?" "u nee,bljak" (morala sam da testiram tog fakin frojda mamicu mu :mrgreen: )
nisam napisala da je urođena, bre.
napisala sam upravo suprotno.
+
svađaću se sa svakim ko mi kao odgovor na svako svakcijato pitanje ponudi "balkan...balkan..."
majku mu staru, ko da ovde ima neko zračenje što pretvara ljude u neke monstrume...
=)
 
divi
ja ne mogu da pišem šta se dešava u muškom mozgu, kako ja to mogu da znam kog vraga?
ja mogu da napišem iz svog, tj ženskog ugla
i inače, gledam da prvo raščistim sa sobom (tj oko sebe)
pre nego što krenem da se bavim drugima.
i još
ja nisam govorila o "krivici".
a i dalje stojim iza toga da se u borbi polova svi "borimo", samo na različite načine
i ne mogu da prihvatim sliku sveta koju si ti iznela u kojoj muškarci terorišu žene a žene povlađuju muškarcima. mislim, nije to cela istina.

a što se 123 tiče
pa oni ne razmišljaju o tome, a i zašto bi?
svet je ustrojen tako kako je ustrojen i to je jedna pozicija koje mislim da se ni ja ne bih oodricala bez preke potrebe niti bih razmišljala o tome. da sam na njinom mestu.
e sad parka kakis
prvo cistis svoje dvoriste pa gledas tudje?e pa brate ako je sudeci po meni ja nikad ne bih izasla iz svog:confused: a i vecina da ne budem bas iskljuciva i kazem svi
sto se tice borbe,pa sad,izraz terorisati je malo prejak za ovo sto sam ja iznela(ali ide u korist tvom stavu:mrgreen: ) ne bih rekla bas terorisati,pre bih rekla drndati/kritikovati/ne prihvatati ->moras priznati da ne zvuci bas tako dramaticno kao terorisati:confused:
po tvom odgovoru bih rekla da glasas za 2 :)
 
aj se sad malo svadjajte :neutral:
zavist zbog penisa nije urodjena ko sto bi neki voleli da bude
moja cerka me je pitala "sta je ono sto aureliju visi" objasnjenje + pitanje "je l bi volela ti da imas to?" "u nee,bljak" (morala sam da testiram tog fakin frojda mamicu mu :mrgreen: )

...frojd je kokainski "nazuvan" *****...bolji podji od onih Keltskih "crtezha" penisa po brdima...:mrgreen:...i zbog chega su postavili onolike...i shta su i zbog chega su zhene dolazile tamo...:mrgreen:
 

Back
Top