najjaci afrodizijak?

Sto se tice kozmetike i odece: cipele sa visokom (od onih srednje visine do onih BAS visokih) stiklom, halteri, dugi vestacki nokti (volim grebuckanje po ledjima :oops:), farmerke (odlicno pokazuju guzu)...

Od hrane: cokolada, meksicka hrana (ili uopste egzoticna hrana puna zacina)... Med i orasi (narodna medicina ;)). :mrgreen: A, primetio sam da i jela sa belim lukom pozitivno uticu na potenciju... Kada bi mogao da resim problem miomirisa, mislim da bi beli luk bio efikasan afrodizijak...
 
Hrana ne, ali pice me definitivno dovodi u stanje kad i samo jedan pogled deluje kao najjaci afrodizijak. Ako izuzmem pice, ono sto opasno jako i u momentu deluje na mene jeste kad me prisloni uz zid i lagano svlaci i naravno topli dah na vratu i shapat.
Eh, umalo da zaboravim... jedan od jacih afrodizijaka su muskarcheva ramena i grudi. Kad skida majicu a ono bljesnu lepo razvijena siroka ramena i blago mishicave grudi.... mmmm, tvrd stomak, uzak struk.... uh, ovo vec deluje a samo zamisljam, mozete onda zamisliti koliko je taj afrodizijak jak kad se to desava uzivo... :wink:
 
iluzionista:
Sto se tice kozmetike i odece: cipele sa visokom (od onih srednje visine do onih BAS visokih) stiklom, halteri, dugi vestacki nokti (volim grebuckanje po ledjima :oops:), farmerke (odlicno pokazuju guzu)...

Od hrane: cokolada, meksicka hrana (ili uopste egzoticna hrana puna zacina)... Med i orasi (narodna medicina ;)). :mrgreen: A, primetio sam da i jela sa belim lukom pozitivno uticu na potenciju... Kada bi mogao da resim problem miomirisa, mislim da bi beli luk bio efikasan afrodizijak...
A jel to otkidas bas i samo na vestacke nokte ili devojka moze imati i prirodno duge nokte?
 
dobar izgled....
tanki rucni zglobovi.....tanak i dug vrat....ma da izgleda kao gazelica :lol: :lol:
sexi glas....najvaznije....chista kosa....kraca...
i naravno uvek izazovan pogled.....otvoren razgovor....uz sexy osmeh.....i gooootoooovooooo
 
No Nick:
iluzionista:
Sto se tice kozmetike i odece: cipele sa visokom (od onih srednje visine do onih BAS visokih) stiklom, halteri, dugi vestacki nokti (volim grebuckanje po ledjima :oops:), farmerke (odlicno pokazuju guzu)...

Od hrane: cokolada, meksicka hrana (ili uopste egzoticna hrana puna zacina)... Med i orasi (narodna medicina ;)). :mrgreen: A, primetio sam da i jela sa belim lukom pozitivno uticu na potenciju... Kada bi mogao da resim problem miomirisa, mislim da bi beli luk bio efikasan afrodizijak...
A jel to otkidas bas i samo na vestacke nokte ili devojka moze imati i prirodno duge nokte?

Hteo sam da se ispravim juce, ali sam morao hitno da idem. Naravno i prirodno dugi nokti. Manje se lome... Greb. Greb. :oops:
 
Sad se setih neceg... ako tvoja drugarica ima duge nokte hoce li ti bar na tren pasti na pamet kako bi bilo da se ti njeni nokti nadju na tvojim ledjima?
Ja sam tako prosla sa mojim drugom. Druzimo se vec 7 godina i on mi nedavno uzme ruku i pita jesu li ovo tvoji nokti ili vestacki? Ja se cudim kakvo mu je to pitanje, pa vidjamo se skoro svaki dan trebalo bi da zna. Ajd da se nismo videli mesecima pa da covek nije upucen. No, rekoh ajd nema veze i odgovorim mu da su moji - pravi, prirodni. I on mi na to kaze Mmmmmmmm. Hej, posle 7 godina drugarstva njemu sinulo na pamet grebanje po ledjima?!?!
Zato pitam, da li bi i ti tako nesto pomislio?
 
goodday:
:lol: :lol: a onda ti je predlozio da prislonite shaku uz shaku....videvshi da je tvoja manja dao se u mashtanje o tome kako bi njegov izgledao u tvojoj ruci :lol: :lol:
He, he, bujna ti masta.
A ko je rekao da ja imam male shake? Hmmm, jos plus ako se uzme u obzir da je on nizi i sitniji od mene, samim tim i njegovi dlanovi su manji od mojih. Mozda mu je to palo na pamet zbog mojih dugih prstiju
:roll:
:shock:
 
No Nick:
Sad se setih neceg... ako tvoja drugarica ima duge nokte hoce li ti bar na tren pasti na pamet kako bi bilo da se ti njeni nokti nadju na tvojim ledjima?
Ja sam tako prosla sa mojim drugom. Druzimo se vec 7 godina i on mi nedavno uzme ruku i pita jesu li ovo tvoji nokti ili vestacki? Ja se cudim kakvo mu je to pitanje, pa vidjamo se skoro svaki dan trebalo bi da zna. Ajd da se nismo videli mesecima pa da covek nije upucen. No, rekoh ajd nema veze i odgovorim mu da su moji - pravi, prirodni. I on mi na to kaze Mmmmmmmm. Hej, posle 7 godina drugarstva njemu sinulo na pamet grebanje po ledjima?!?!
Zato pitam, da li bi i ti tako nesto pomislio?

Stvarno ne znam... Mada, to moze da zezne prijateljstvo. Zamisli da ga to toliko napali da pozeli da ima nesto s tobom... A, mozda se to i ne desi. Ne znam...
 
iluzionista:
No Nick:
Sad se setih neceg... ako tvoja drugarica ima duge nokte hoce li ti bar na tren pasti na pamet kako bi bilo da se ti njeni nokti nadju na tvojim ledjima?
Ja sam tako prosla sa mojim drugom. Druzimo se vec 7 godina i on mi nedavno uzme ruku i pita jesu li ovo tvoji nokti ili vestacki? Ja se cudim kakvo mu je to pitanje, pa vidjamo se skoro svaki dan trebalo bi da zna. Ajd da se nismo videli mesecima pa da covek nije upucen. No, rekoh ajd nema veze i odgovorim mu da su moji - pravi, prirodni. I on mi na to kaze Mmmmmmmm. Hej, posle 7 godina drugarstva njemu sinulo na pamet grebanje po ledjima?!?!
Zato pitam, da li bi i ti tako nesto pomislio?

Stvarno ne znam... Mada, to moze da zezne prijateljstvo. Zamisli da ga to toliko napali da pozeli da ima nesto s tobom... A, mozda se to i ne desi. Ne znam...
E vidis, bas zbog toga sam na temi "drugarski sex" iznela svoje misljenje gde negiram postojanje iskrenog prijateljstva izmedju suprotnih polova.
Taj moj drug i jeste pozeleo nesto vise, al to tako ne ide. Kao sto vec rekoh, kad tad neko promeni svoj drugarski stav u "nesto vise" i onda se taj odnos vise nikako ne moze zvati drugarski.
Jeste da ja i dalje njega posmatram kao druga, ali on mene ne. Malo bezveze, ali i to je tako priroda udesila
 
No Nick:
iluzionista:
No Nick:
Sad se setih neceg... ako tvoja drugarica ima duge nokte hoce li ti bar na tren pasti na pamet kako bi bilo da se ti njeni nokti nadju na tvojim ledjima?
Ja sam tako prosla sa mojim drugom. Druzimo se vec 7 godina i on mi nedavno uzme ruku i pita jesu li ovo tvoji nokti ili vestacki? Ja se cudim kakvo mu je to pitanje, pa vidjamo se skoro svaki dan trebalo bi da zna. Ajd da se nismo videli mesecima pa da covek nije upucen. No, rekoh ajd nema veze i odgovorim mu da su moji - pravi, prirodni. I on mi na to kaze Mmmmmmmm. Hej, posle 7 godina drugarstva njemu sinulo na pamet grebanje po ledjima?!?!
Zato pitam, da li bi i ti tako nesto pomislio?

Stvarno ne znam... Mada, to moze da zezne prijateljstvo. Zamisli da ga to toliko napali da pozeli da ima nesto s tobom... A, mozda se to i ne desi. Ne znam...
E vidis, bas zbog toga sam na temi "drugarski sex" iznela svoje misljenje gde negiram postojanje iskrenog prijateljstva izmedju suprotnih polova.
Taj moj drug i jeste pozeleo nesto vise, al to tako ne ide. Kao sto vec rekoh, kad tad neko promeni svoj drugarski stav u "nesto vise" i onda se taj odnos vise nikako ne moze zvati drugarski.
Jeste da ja i dalje njega posmatram kao druga, ali on mene ne. Malo bezveze, ali i to je tako priroda udesila

Ne znam sta da mislim u vezi toga. Napisao sam ranije da ne verujem u m-z prijateljstva, ali sam trenutno primoran da verujem. E, sad kako ce to funkcionisati, nemam pojma... Za sad je OK.
 
lepo telo,malo kvarcovano ako vec nije prirodno tamniji ten + duga,ravna crna kosa + ves boje crveno,bordo,crno + crne oci,pogleda osrog + 'malo' pokvarena masta +...
Pice:koktel 'always'
ambijent:malo tamnija soba,svece+mirisljavi stapic+muzika
Ostvareno puta:jednom
Zelja:je ogromna za revans ali ovo jednom je bilo dovoljno da ne*aram nista godinu dana
 

Back
Top