Kakvi god da su, boljih nema

Hugo Chavez

Primećen član
Banovan
Poruka
989
Surova istina je da Srbijom vlada rumunska koalicija (plavo-G17, zhuto-DS, crveno-SPS).
Josh surovija istina je da nemaju zamene, narod na izborima nema za koga da glasa osim njih. Da li mozhe neko zamisliti SRS na vlasti? Vjerica Radeta kao ministar finansija, a Natsha Jovanovic kao guverner! Nesrecni izdajnici naprednjaci su josh gori, recimo Bozhidar Delic na mestu ministra odbrane! Jedina stranka koja je vodila pravu patriotsku politiku i koja je je i imala obrazovane i dostojanstvene ljude pada polako na domen statistichke greshke, a Srbija pada u ambis beznadja i neizvesnosti. Sa mrtvim DSSom, Tadic je postao de facto dozhivotni predsednik Srbije. Veca je shanse da ce nestati Srbija nego da ce Boris Tadic prestati da bude predsednik.
 
Ma daj...ta prica kako su svi djavoli a samo jedna stranka eto, prepuna divnih, moralnih, strucnih i postenih ljudi je obicno s.ranje.
Sve stranke su iste, narocito kad dodju na vlast, zato sto u svim strankama mahom napreduje isti profil ljudi., a ostaje po strani profil koji je pozeljan na drzavnim funkcijama. Tu i tamo, provuce se poneki sposoban i posten covek, ali to je izuzetak a ne pravilo
 
postavljac je i lekar
Da li mozhe neko zamisliti SRS na vlasti?
on zna sta neko moze da zamisli, a sta ne, valjda prema psihofizickom stanju - tj stadijumu bolesti.
medjutim sta ako nije lekar? sta je onda. onda je hipohondar koji barata sa tudjim - lekarskim simbolima jezika.

ali da se vrnem na pocetak.
dan kada ovaj rezim bude mirno sisao sa vlasti (a vec se desilo proletos da je izgubio izbore), taj dan ce biti dan slobode, dan da se krene u realan zivot bez ideoloske eu i nato magle.
a ko ce biti na vlasti.. pa za sada je najjaca starnka, vec godinama, srs. to je po logici stvari.

ja licno mnogo ovih koji su sada na vlasti ne da ne mogu da zamislim kao bilo kakve rukovodioce, svi su se uvalili u tudje fotelje, nego naprotiv, zamisljam ih kako negde rade u znoju lica svog, za neku prosecnu platicu i dele sudbinu naroda i gradjana koje su tako rado pokusavli da dovedu u eu i nato red, neka malo podele nasu quratu srecu.

ne mora biti ovako
 
postavljac je i lekar
Da li mozhe neko zamisliti SRS na vlasti?
on zna sta neko moze da zamisli, a sta ne, valjda prema psihofizickom stanju - tj stadijumu bolesti.
medjutim sta ako nije lekar? sta je onda. onda je hipohondar koji barata sa tudjim - lekarskim simbolima jezika.

ali da se vrnem na pocetak.
dan kada ovaj rezim bude mirno sisao sa vlasti (a vec se desilo proletos da je izgubio izbore), taj dan ce biti dan slobode, dan da se krene u realan zivot bez ideoloske eu i nato magle.
a ko ce biti na vlasti.. pa za sada je najjaca starnka, vec godinama, srs. to je po logici stvari.

ja licno mnogo ovih koji su sada na vlasti ne da ne mogu da zamislim kao bilo kakve rukovodioce, svi su se uvalili u tudje fotelje, nego naprotiv, zamisljam ih kako negde rade u znoju lica svog, za neku prosecnu platicu i dele sudbinu naroda i gradjana koje su tako rado pokusavli da dovedu u eu i nato red, neka malo podele nasu quratu srecu.

ne mora biti ovako

Cilj moje teme je konstatacija da u smislu struchnosti, G17 i DS nema zamenu, a ne u smislu ideologije ili spoljnopolitichkih ciljeva. Tj. bio je DSS ali je ta stranka satanizovana i unishtena.
 
kakva strucnost te snasla da je vezujes za ovaj rezim.
pa jel si tako brzo zaboravio. dinkic nije znao da prica kada je zauzeo banku. ceda usao u skupstinu kao potpredsednik blade i u prvom svom govoru lagao i uhvacen je, odmah.
mnogobrojne afere, povecanje zaduzenosti, spoljno trgovinski katastrofalni deficit, krsenje ustava po najznacajnijim pitanjima, neispunjavanje izbornih obecanja o otvaranju radnih mesta, kao i nesposobnost i nezainteresovanost rezima za svakodnevni zivot i jos mnogo toga. gde god se ufatis za rezim moze bolje i drugacije.
a o tome da i nisu na pocetku imali kadrova dok im nisu polako uslii iz bivseg rezima, o trome necu ni da pricam.
nije tesko ovo kritikovati. da ti nisi jedan pametni radikal, pa ovde serviras antivladine teme?
 
Cilj moje teme je konstatacija da u smislu struchnosti, G17 i DS nema zamenu, a ne u smislu ideologije ili spoljnopolitichkih ciljeva. Tj. bio je DSS ali je ta stranka satanizovana i unishtena.

Дакле већу глупост на ПДФ одавно нисам прочитао ...

Стручност су нам показали и доказали од "Октобарске Револуције" само тако ...

Мислим да не треба изнова писати о свим "ехпертским успесима" ... Много тога је већ написано, а целу истину вероватно никада нећемо сазнати ...
 
Mi smo kao narod poceli da propadamo jos odavno,a sadasnja koalicija pokazuje svoje lice platama svojih ljudi po javnim sluzbama,aferama na lokalnim nivoima i ekonomskom neznanju.O njihovoj bahatosti,umisljenosti da su gospodari ovog naroda i prostora,,,da i ne govorim.U medjunarodnom politickom miljeu spadamo u red zemalja Juzne Amerike i to onih koji su cuveni po nestabilnosti i socijalnom propadanju.Mislim,a to i mnogi vide,da se ne radi dobro.Ono sto je najgore,ne vidi se perspektiva,tj.kvalitet nije skoncentrisan na jednom mestu.Politicke partije nema koja pleni iskrenoscu,znanjem i cvrstocom da raskine sa losim i podigne ovu zemlju na noge.Radikali to svakako nisu,a naprednjaci tkdj.O LDP-u da i ne govorim i njima slicnim partijama.Sve su to vec vidjena lica,sa svojim dosadnim i praznim pricama.Konkretno,dok ne propadnemo nacisto i dok ne uzmemo motku u sake i ne rascistimo to zauvek medjusobno----nece biti srece.
 
Cilj moje teme je konstatacija da u smislu struchnosti, G17 i DS nema zamenu, a ne u smislu ideologije ili spoljnopolitichkih ciljeva. Tj. bio je DSS ali je ta stranka satanizovana i unishtena.

koje bre strucnosti sta ti sernjas ? za sta ima DS i G17+ strucnjake? Za pljacku i upropastavanje srpske privrede?

Kako moze jedan Dragan sutanovac masnski inzenjer smer hidrogradnja da bude strucan da vodi vojsku? Kakve veze imaju vojska i hidrogradnja?

Kako moze jedan Jeremic fizicar da bude strucan za vodjenje diplomatije? Kakve veze imaju politicke nauke smer diplomatija i fizika?

Kako moze jedna Jasna Matic inzenjer gradjevine da vodi ministarstvo za telekomunikacije i informaticko drustvo? Kakve vze imaju informatika i telekomunikacije sa gradjevinom?

Kako moze da bude strucan medicianar Oliver Dulic za vodjenje ministarstva za zivotnu sredinu i prostorno planiranje? Kakve veze imaju ekologija i medicina?

Kako moze da bude strucna ministarka sporta za vodjenje tog ministarstva Snezana Samardzic-Markovic kad je po profesiji profesor knjizevnosti? Kakve veze imaju sport i knjizevnost?

naravno nikakve.

DS i G17+ samo prodaju pricu da imaju strucnjake. U stvari DS i G17+ imaju samo LOPOVE koji se menjaju na raznoraznim funkcijama

Tako je recimo Bojan KRisto bio strucnjak da vodi Dunav Osiguranje, Lutrije Srbije i Aerodrom Beograd

Tako je recimo ministar Slobodan Milosavljevic bio strucnjak da vodi ministarstvo trgovine i poljoprivrede

Tako je diplomirani psiholog Boris Tadic bio "strucnjak" da vodi ministarstvo odbrane i telekomunikacija? Kakve veze imaju telekomunikacije i psihologija? Naravno nikakve.

sve u svemu - jedno veliko nista
 
Poslednja izmena:
Ma sve može.
Kad sam te svojevremeno pitao kako može srednjoškolac da bude predsednik države imao si obrazloženje, ne sećam se koje:mrgreen:


ko sto vidis nisam u svom tekstu naveo ni premijera ni predsednika skupstine ni predsednika drzave - jer su to politicke funkcije za razliku od ministarskih koje su strucne

ne moze ministarstvo gradjevine da vodi VKV Pekar ili ministarstvo energetike da vodi masin-bravar

jer to su strucne stvari i za vodjenje ministarstava su potrebni strucni ljudi

a vi lopovcine i secikese iz DS i GEJ17+ ih nemate. Imate jednu totalno negativnu selekciju gde u prvi plan gurate lopove i kriminalce , a posten covek u vasoj stranci nema sta ni da trazi
 
a vi lopovcine i secikese iz DS i GEJ17+ ih nemate. Imate jednu totalno negativnu selekciju gde u prvi plan gurate lopove i kriminalce , a posten covek u vasoj stranci nema sta ni da trazi


.......ovo mi deluje kao da su te sutnuli kada si pokusavao da se aktiviras u seoskom odboru DSa u rodnom ti pichkovcu.........:hahaha:

kompleksi, a??.......ubishe te , shabane kompleksi......;)
 
[/B]

.......ovo mi deluje kao da su te sutnuli kada si pokusavao da se aktiviras u seoskom odboru DSa u rodnom ti pichkovcu.........:hahaha:

kompleksi, a??.......ubishe te , shabane kompleksi......;)

pa nisam ja drustveni krpelj da mi treba uclanjenje u stranku , bilo koju, da obezbedim sredstva za zivot

a sto se tice lopovskog udruzenja zvanog Demokratska Stranka - pre bih crko nego da se uclanim u tu lopovsko-pljackasku druzinu :ok: Isto vazi i za G17+

to su stranke za lopove i lose i necasne ljude koji zele da pljackaju svoju drzavu i izdaju svoj narod

ja takvih ambicija nemam :ok:
 
koje bre strucnosti sta ti sernjas ? za sta ima DS i G17+ strucnjake? Za pljacku i upropastavanje srpske privrede?

Kako moze jedan Dragan sutanovac masnski inzenjer smer hidrogradnja da bude strucan da vodi vojsku? Kakve veze imaju vojska i hidrogradnja?

Kako moze jedan Jeremic fizicar da bude strucan za vodjenje diplomatije? Kakve veze imaju politicke nauke smer diplomatija i fizika?

Kako moze jedna Jasna Matic inzenjer gradjevine da vodi ministarstvo za telekomunikacije i informaticko drustvo? Kakve vze imaju informatika i telekomunikacije sa gradjevinom?

Kako moze da bude strucan medicianar Oliver Dulic za vodjenje ministarstva za zivotnu sredinu i prostorno planiranje? Kakve veze imaju ekologija i medicina?

Kako moze da bude strucna ministarka sporta za vodjenje tog ministarstva Snezana Samardzic-Markovic kad je po profesiji profesor knjizevnosti? Kakve veze imaju sport i knjizevnost?

naravno nikakve.

DS i G17+ samo prodaju pricu da imaju strucnjake. U stvari DS i G17+ imaju samo LOPOVE koji se menjaju na raznoraznim funkcijama

Tako je recimo Bojan KRisto bio strucnjak da vodi Dunav Osiguranje, Lutrije Srbije i Aerodrom Beograd

Tako je recimo ministar Slobodan Milosavljevic bio strucnjak da vodi ministarstvo trgovine i poljoprivrede

Tako je diplomirani psiholog Boris Tadic bio "strucnjak" da vodi ministarstvo odbrane i telekomunikacija? Kakve veze imaju telekomunikacije i psihologija? Naravno nikakve.

sve u svemu - jedno veliko nista


Па ти не знаш... Он је радио на развоју телепатије, телепортације и телекинезе!
 
Zaista se 100% slažem sa Hugom. Stručniji ne postoje.

Da su radikali imalo sposobniji ne bi bili večito u opoziciji. Dakle govoriti o većoj stručnosti radikala nije moguće iz razloga što nikada nisu demonstrirali tu stručnost na vlasti, jer je nisu demonstrirali ni u borbi za vlast. Time je dilema završena.

Iskreno, ne verujem da postoji neko ko poznaje političke procese i ko voli Srbiju, a ko se istovremeno raduje umiranju opozicije u Srbiji. Iskreno se nadam da će se Nikolić okružiti i nekim svežim ljudima i da će stvarno reformisati značenje reči opozicija u Srbiji. Trenutno opozicija u Srbiji znači forma, a ne alternativa.
 
uvek su rezimski ljudi imali opravdanje u opoziciji to sto podrzavaju jedne iste lopove i secikese

isto se secam kada sam 90tih zastupao smenu milosevicevog rezima ovi sto danas brane DS su na isti nacin branili SPS

"jeste brate to sto ti kazes al mi nemamo boljih trenutno"

ista meta isto odstojanje sa 10 godina razlike

zato srpskom narodu nece i ne moze biti bolje sve dok ne skapira u svojoj glavi da mu pre svega treba sto cesca i redovnija smena vlast. svake 4 godine.

al dok ga god jedni isti lopovi vacare na lazna obecanja i takvim sibicarenjem uzimaju njegov glas, ti lopovi nemaju nikakvu motivaciju da postanu bolji, jer im narod redovno ovakvim kakvi su , gadnim i pokvarenim redovno daje poverenje.

ako su vam ovi najbolji , onda stvarno srbija i ne treba da ima drzavu.
 

Back
Top