Grintavi mulac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Nije tesko biti grintavi mulac, ali je lako to ne biti.

Evo o cemu se radi.

Muskarci koji ovise o pichki dozovoljavaju zeni da im sere po glavi i nikad im se ne suprotstavljaju iz straha da ih ne ostavi, jer su nevesti na vitlanju kite.
I meni nije jasno da je neko toliki idiot (a jako puno ih je kod nas) da ne moze shvatiti da ako zenu odyebe i ne dozvoli joj da mu sere po glavi da ga ona nece ostaviti, nego ce prestati to raditi i shvatiti di joj je mesto, jer i one se boje otici.

Sta mislite da li su ti muski toliko mutavi da to ne vide?
 
Nije tesko biti grintavi mulac, ali je lako to ne biti.

Evo o cemu se radi.

Muskarci koji ovise o pichki dozovoljavaju zeni da im sere po glavi i nikad im se ne suprotstavljaju iz straha da ih ne ostavi, jer su nevesti na vitlanju kite.
I meni nije jasno da je neko toliki idiot (a jako puno ih je kod nas) da ne moze shvatiti da ako zenu odyebe i ne dozvoli joj da mu sere po glavi da ga ona nece ostaviti, nego ce prestati to raditi i shvatiti di joj je mesto, jer i one se boje otici.

Sta mislite da li su ti muski toliko mutavi da to ne vide?

A jel si ti od te vrste ili...? :)
 
Nije tesko biti grintavi mulac, ali je lako to ne biti.

Evo o cemu se radi.

Muskarci koji ovise o pichki dozovoljavaju zeni da im sere po glavi i nikad im se ne suprotstavljaju iz straha da ih ne ostavi, jer su nevesti na vitlanju kite.
I meni nije jasno da je neko toliki idiot (a jako puno ih je kod nas) da ne moze shvatiti da ako zenu odyebe i ne dozvoli joj da mu sere po glavi da ga ona nece ostaviti, nego ce prestati to raditi i shvatiti di joj je mesto, jer i one se boje otici.

Sta mislite da li su ti muski toliko mutavi da to ne vide?

Znam o chemu pishesh,ima takav primer u daljoj familiji,nikada mi nece biti jasno koliki je prag tolerancije jednog takvog mushkarca a josh manje koliko jedna zhena mozhe to da zloupotrebljava :(
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top