pracenje mobilnog telefona

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

koca chemist

Domaćin
Poruka
3.216
Imam jedno pitanje ali mislim da je malo glupo za neke ali je eni odgovor mnogo bitan!!Ukoliko sam pogresio sekciju za stavljanje ovo pitanje molim moderatore da je ne brisu vec da je samo premeste tamo gde misle da treba!Epa ovako imam telefon marke Samung e 740 i sad sam zeleo da ppitam da li postoji ikakva mogucnost da se ubaci nesto u telefon (softver,hardver) koji bi mi omogucio da pratim taj telefontacnije onog ko ga tok trenutna nosi kod sebe!?:think:
 
pazi ovako,da bi u nekom profesionalnom smislu pratio taj uredjaj treba ti jako puno love za celu operaciju, e sad ako je stvar iole ozbiljna za tebe,onda bi ti se verovatno isplatilo da uradis "apgrejd" tog telefona,znaci da se obratis coveku koji profesionalno obavlja te stvari!!! ima neka firma kod nas koja to radi,nadji na netu!

a jednostavnija varijanta kojiu ja , a i vecina korisnika zna je ,pracenje tj. lociranje telefona preko GPRS signala,tacnije : ako taj telefon koristi 064/065 karticu,onda preko servisa MONDO imas varijantu da u svakom trenutku preko tog servisa otkrijes gde se nalazi telefon tj. korisnik njegov,stim sto ti on ne daje 100% tacnu lokaciju u metar,nego ga mreza locira na osnovu bazne stanice na kojoj taj telefon hvata signal...e sad koliko ti to znaci neznam, to ti je ovako da kazem amaterski :-)

za svaki drugi vid pracenja preko telefona moras se obratiti profi licma!!

ps. i zamalo da zaboravim,spijuniranje po zakonu Republike Srbije se kaznjava po zakonu...samo da znas,i to ljudi koji se bave pravljenjem takvih uredjaja STRIKTNO NAVODE!!!
 
Немој то да радиш сазнаћеш нешто што не желиш... Тако је ортак ухватио рибу у превари xD Па сам после морао да пијем 7 дана с њим да га утешим :p
 
@koca chiemist

Opet ti navodiš ljude na grešne misli, a što se tiče ideja i tema tu si neiscrpan! ;)
...
Imaš zaseban forum o mobilnim telefonima, pa se tamo raspitaj o svemu što te interesuje, ako ti dozvole.
...
A inače, mogao bi malo i da koristiš ono dugme što piše "IZMENI" (dole desno u postu), kada hoćeš nešto da dodaš u post koji si upravo napisao i poslao, a zaboravio si da dodaš, nego što na par minuta šalješ post za postom! Forum nije pričaonica. ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top