Da li je bitna veličina?

preko 20 cm...

  • taman... ništa manje ne dolazi u obzir :zper:

  • jaooo...pa, to je previse :sad2:


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Neki_Lik

Zainteresovan član
Poruka
257
Mrzi me da gledam forum i dali je ovo bilo ...Al reko malo se zanimam..
Ajd ovako za pocetek ne pricam o sexy kao sexy ili vodjenju ljubavi vec jednostavno dali vam je bitna "velicina muskog polnog organa" i ako jeste zasto..Jel mislite da od velicine zavisi kako ce vam biti dok vodite ljubav/sex ?Ako je bila tema skoro sorry .
I sad drugi deo teme jel za ljubav znaci ne bitno(kontam da je bitno) ali dali vam je najbitnije kakav je taj neko u krevetu :)...
Tolko od mene :cool:
Ne mogu da izmenim u naslovu Da li ...greska u brzini :S ..Sorry i za tarzan srpski usput ne gledam kad kuckam :S..
 
Poslednja izmena:
Ne patim ..ja sam oko ove teme menjao misljenje tj oko toga dali je sex bitan za vezu tj vodjenje ljubavi..
Sto se tice velicine vise je bilo pitanje za zene nisam tolko opterecen sa tim iskreno niti razmisljao o tome nego lopataram po forumu dosadno na ircu :)..
i da zavrsim *** izreceno oki al ovo je pisano mogu se ispravim na brzinu valjda :p
 
Ne patim ..ja sam oko ove teme menjao misljenje tj oko toga dali je sex bitan za vezu tj vodjenje ljubavi..
Sto se tice velicine vise je bilo pitanje za zene nisam tolko opterecen sa tim iskreno niti razmisljao o tome nego lopataram po forumu dosadno na ircu :)..
i da zavrsim *** izreceno oki al ovo je pisano mogu se ispravim na brzinu valjda :p

naravno da je bitan, jer kako ces voditi ljubav ako ne jebesh
 
Ne mogu da izmenim u naslovu Da li ...greska u brzini :S ..Sorry i za tarzan srpski usput ne gledam kad kuckam :S..
ne sekiraj se oko toga
oprošteno ti je
kada se tako lepo izviniš

:)
Ne patim ..ja sam oko ove teme menjao misljenje tj oko toga dali je sex bitan za vezu tj vodjenje ljubavi..
Sto se tice velicine vise je bilo pitanje za zene nisam tolko opterecen sa tim iskreno niti razmisljao o tome nego lopataram po forumu dosadno na ircu :)..
i da zavrsim *** izreceno oki al ovo je pisano mogu se ispravim na brzinu valjda :p
e mi smo se ovde odavno složili
da je seks jako bitan za vezu
tj vođenje ljubavi
a bitna je i veličina
s tim što je prihvatljiva granica od 10 do 20 cm
eto
pa ako te još nešto zanima ti pitaj

:cao:
 
e..sinoc je bio jedan dobar japanski film..pazi sad jednu radnju...
lik natera svog prijatelja da mu kara zenu pred njim..on krene da je kara, kad se muz popali i dodje do njih, skloni zenu i naguzi prijatelja..kad su zavrsili, kaze tom prijatelju da sad mora da odsece jedan prst..ovaj pita zasto ?...zato sto si mi karo zenu

Crni Brajane kakve to filmove gledas? :mrgreen:
 
Bitna je velicina, oblik, ukus...sve je bitno....:mrgreen: :per:

i stas i glas :heart:
DraganaMirkovic-Kolosrece-1.jpg
 

Back
Top