Da li nekada imate osecaj da wam se ziwot rushi?

Deco, whenever imate taj osecaj, uputite se kod babe i dede u selo i pomazite im u svim poslovima vezanim za njivu i stoku.
Posle par dana, taj isprazni osecaj nestace sam od sebe, a vi cete shvatiti kako vam je zivot zapravo lep i ispunjen.

Oni koji nemaju grandparents na selu, neka izadju ujutro iz kuce bez dinara i neka pokusaju da zarade sebi za hranu tog dana. Efekat ce biti isti
 
Hocu da ti kazem da razumem takve momente, ali da se oni resavaju tako sto se suocis sa zivotom i nekom obavezom kako bi shvatio/shvatila da je to samo osecaj, obicno izazvan pukom dosadom i preuvelicavanjem nekog problema.

Pomaze i trcanje, teretana, neki rad u kuci ili oko auta....a ako se tako osecas danima ili nedeljama, onda je problem dublji, onda se mora ici kod lekara
 
Često imam taj osećaj... da li zbog nekih problema ili nečeg drugog... ali uvek postoji svetlo na kraju tunela... samo treba što brže stići do njega...

U takvim situacijama ili se posvetim nečem što volim... pisanje, čitanje, pevanje... ili fizičkom radu... nebitno šta je, trčanje, trbušnjaci, sređivanje kuće, skakanje... bilo šta što će iz mene izvući tu negativnu energiju... posle toga je sve ponovo lepo... (:

edit: 'Ebalo vas w. -.-
 
Poslednja izmena:
Deco, whenever imate taj osecaj, uputite se kod babe i dede u selo i pomazite im u svim poslovima vezanim za njivu i stoku.
Posle par dana, taj isprazni osecaj nestace sam od sebe, a vi cete shvatiti kako vam je zivot zapravo lep i ispunjen.

Oni koji nemaju grandparents na selu, neka izadju ujutro iz kuce bez dinara i neka pokusaju da zarade sebi za hranu tog dana. Efekat ce biti isti

Hocu da ti kazem da razumem takve momente, ali da se oni resavaju tako sto se suocis sa zivotom i nekom obavezom kako bi shvatio/shvatila da je to samo osecaj, obicno izazvan pukom dosadom i preuvelicavanjem nekog problema.

Pomaze i trcanje, teretana, neki rad u kuci ili oko auta....a ako se tako osecas danima ili nedeljama, onda je problem dublji, onda se mora ici kod lekara

Није лепо да овако банализујеш. Питање је због чега јој се руши живот.
Замисли да јој се родитељи разводе или је, не дај боже, изгубила неког драгог.
И шта сад? Треба да оре њиву или пере шофершајбне да би јој било лакше?
Све и да нису тако страшне ствари у питању, тинејџери имају веома бурна осећања са којима не знају како да се изборе. Треба се потрудити и посаветовати их а не омаловажавати.
 
Није лепо да овако банализујеш. Питање је због чега јој се руши живот.
Замисли да јој се родитељи разводе или је, не дај боже, изгубила неког драгог.
И шта сад? Треба да оре њиву или пере шофершајбне да би јој било лакше?
Све и да нису тако страшне ствари у питању, тинејџери имају веома бурна осећања са којима не знају како да се изборе. Треба се потрудити и посаветовати их а не омаловажавати.

Ja nisam shvatio lyon-ov komentar ni kao banalizaciju ni kao omalovazavanje. Fakat jeste da je je velika vecina teen problema puka glupost i da ih treba ponekad i silom spustati na zemlju!
 
Није лепо да овако банализујеш. Питање је због чега јој се руши живот.
Замисли да јој се родитељи разводе или је, не дај боже, изгубила неког драгог.
И шта сад? Треба да оре њиву или пере шофершајбне да би јој било лакше?
Све и да нису тако страшне ствари у питању, тинејџери имају веома бурна осећања са којима не знају како да се изборе. Треба се потрудити и посаветовати их а не омаловажавати.

On je mislio na banalne primere... a ne tako ozbiljne probleme... a tačno je da (mi) tinejdžeri često pravimo od komarca magarca što se tiče glupih problema...

Kada su ozbiljni problemi u pitanju... šta sad, razvode mi se roditelji ili mi je umro neko drag... da li treba ceo zivot da plačem i dramim?! Ne.
Plakaću 3-4 dana, izbaciti tugu iz sebe... a peti dan cu nastaviti svoj život...
 
Ja nisam shvatio lyon-ov komentar ni kao banalizaciju ni kao omalovazavanje. Fakat jeste da je je velika vecina teen problema puka glupost i da ih treba ponekad i silom spustati na zemlju!

То јесте истина, али ми овде, заправо, не знамо о чему се ради а он унапред доноси закључке.
А то ме баш нервира.
 
То јесте истина, али ми овде, заправо, не знамо о чему се ради а он унапред доноси закључке.
А то ме баш нервира.

ovde se ne radi ni o cemu! ;) u tome i jeste stvar... nema konkretnog problema, ako i ima nije ozbiljan! Moze se videti iz nacina na koji nam je mladjana Marina prezentovala svoju temu.
Ako i jeste ozbiljno to je greska autora sto nam to nije predocio, a ne lyonova koji je isao prostom logikom da je vecina problema ovde pish zivi! ;)
 
ovde se ne radi ni o cemu! ;) u tome i jeste stvar... nema konkretnog problema, ako i ima nije ozbiljan! Moze se videti iz nacina na koji nam je mladjana Marina prezentovala svoju temu.
Ako i jeste ozbiljno to je greska autora sto nam to nije predocio, a ne lyonova koji je isao prostom logikom da je vecina problema ovde pish zivi! ;)

Joj Stefane, sed bih te izljubila...

Piš živi... :hahaha:

Daj Milice, tinejdžerima je problem šta da obuku za žurku, šta misle ostali u školi o njima, da li se dobro ljube, da li su debeli ili ne, neka devojšica nosi veći brus od nje i sl. gluposti... to su ti banalni problemi...

Veruj mi, slušam to svaki dan...

Srećom, prerasla sam većinu takvih problema iako sam i ja tinejdžer...
 
Daj Milice, tinejdžerima je problem šta da obuku za žurku, šta misle ostali u školi o njima, da li se dobro ljube, da li su debeli ili ne, neka devojšica nosi veći brus od nje i sl. gluposti... to su ti banalni problemi...

Veruj mi, slušam to svaki dan...

Srećom, prerasla sam većinu takvih problema iako sam i ja tinejdžer...

Ma znam bre, to i ja hocu da kazem ;)
 
Није лепо да овако банализујеш. Питање је због чега јој се руши живот.
Замисли да јој се родитељи разводе или је, не дај боже, изгубила неког драгог.
И шта сад? Треба да оре њиву или пере шофершајбне да би јој било лакше?
Све и да нису тако страшне ствари у питању, тинејџери имају веома бурна осећања са којима не знају како да се изборе. Треба се потрудити и посаветовати их а не омаловажавати.

Da, treba. Slazem se.
Stavise, opasno je ne slusati ih i minimizovati probleme tog zivotnog doba.
Ipak, nisam ni za to da se drze pod staklenim zvonom i da se neprekidno stite.
U tom slucaju, kad jednom izadju u dzunglu, zveri ce ih pojesti ocas posla.
Nije lose da bar povremeno osete kakav je zapravo zivot i da na vreme nauce da gotovo nista nije toliko strashno da se ne moze popraviti ili izmeniti.
Posebno zbog toga sto ih obicno frustriraju takve banalnosti koje je pomenula Wind of Change :)
 

Back
Top