Pozorište u kući

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Vintage

Iskusan
Banovan
Poruka
5.196
SNS predstavila ekonomske mere za izlazak iz krize

Ekonomski tim Srpske napredne stranke (SNS) predstavio je danas set ekonomskih mera koje za cilj imaju ublažavanje posledica finansijske krize a koje će predložiti Vladi Srbije tokom konsultacija sa premijerom Mirkom Cvetkovićem sledeće nedelje.

http://www.blic.rs/politika.php?id=67631

-------------------------------------------------------------------------------

Elem ove strucnjake treba pod hitno angazovati na globalnom planu uzimajuci u obzir njihove ume potencijale.
 
Poslednja izmena:
jorgovanka?jel to ona sto je na jednom mitingu izjavila da je ukrajina u evropskoj uniji? :eek: jeste,jeste,gledala sam prenos cak dva puta da bih se uverila da sam dobro cula :neutral:

Baš ta.
Mada je meni zapalo za oko (a vidim i da komentarišu po drugim forumima) kako ove radikalke pljuju Tomu i Bajaderu na sva usta a nju ne smeju da spomenu. Pitam se što je to tako? :think:
 
SNS predstavila ekonomske mere za izlazak iz krize

Ekonomski tim Srpske napredne stranke (SNS) predstavio je danas set ekonomskih mera koje za cilj imaju ublažavanje posledica finansijske krize a koje će predložiti Vladi Srbije tokom konsultacija sa premijerom Mirkom Cvetkovićem sledeće nedelje.

http://www.blic.rs/politika.php?id=67631

-------------------------------------------------------------------------------

Elem ove strucnjake treba pod hitno angazovati na globalnom planu uzimajuci u obzir njihove ume potencijale.


u je ti si nasao da popujes o tome a Kosovo vode ljudi kojima su ruke do lakata u srpskoj krvi,koji si ti licemer,:thumbdown::thumbdown::thumbdown::thumbdown:
 
To su ljudi najuspesnije gerile u svetu koja je uspela da svojom borbom protera iz svoje zemlje visestruko jaceg okupatora.
He, he, jeste. Je l' to ona gerila sto je do NATO bombardovanja bila svedena na par sumaraka i pecina "oslobodjene teritorije", a i posle pocetka agresije dobijala po pichki po Pastriku, Juniku i Kosarama i pored aviona koji su kad god su mogli rokali po VJ?

Dajte da se ne zezamo, UCK jedva da je bila faktor u celom tom ratu.
 
Ne ne baba nego 160.000 naoruzanih ljudi u uniformama i ko zna koliko takodje naoruzanih ali u civilkama.A babe su otisle same za svojom naoruzanom decom.

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

oni oterali 160.000 :hahaha::hahaha:

aj objani mi kako i kojom to akcijom :hahaha:

ajde bre ceo svet zna da su shiptari najvece picce i najgori vojnici,a ti smradovi prljavi i ruzni iz uck su dobili po piccki od 10-ak srpskih vojnika:rotf::rotf:

kako su izresetali onog kaljavog jasharija ko stoku poslednju ga izbushili.........pisham mu se po grobu :rotf:
 
kakav bolid si ti genocidlijo:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Ti izgleda ne primećuješ da brišemo postove pisane nepotrebno velikim fontovima? Misliš da ne vidimo dobro, ili misliš da ovako napisano ima neku jačinu? Nema nikakvu jačinu u smislu naglašavanja, samo ruži izgled stranice i dokazuje da osoba koja koristi te fontove nema dovoljan fond reči da malim slovima izrazi svoje mišljenje.
 
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

oni oterali 160.000 :hahaha::hahaha:

aj objani mi kako i kojom to akcijom :hahaha:

ajde bre ceo svet zna da su shiptari najvece picce i najgori vojnici,a ti smradovi prljavi i ruzni iz uck su dobili po piccki od 10-ak srpskih vojnika:rotf::rotf:

kako su izresetali onog kaljavog jasharija ko stoku poslednju ga izbushili.........pisham mu se po grobu :rotf:

Vidim da si jos osamucen pa ne mozes da shvatis sta se dogodilo.Mozda kada prodje jos koja godina shvatis.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top