MunkaZe i ja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

john doe

Veoma poznat
Poruka
14.018
Krstareći "Krstaricom", par puta sam se "prepucavao" sa nekom Zemunkom, i eto, osetio sam da ima "nečega" međ nama. Nije bilo ni vreme ni mesto za neke prepiske, a nije ni za PP, pa sam joj obećao jednu temu na ovom PDF-u da bi mogli da malo razradimo neke detalje.

Stoga,,

Evo dušo teme, na Ljubav & Seksu, kao što obećah, pa da počnemo da težimo istima, jer ipak, koren svega je u te dve male ali važne stvari ;)

'ljubac...
 
Krstareći "Krstaricom", par puta sam se "prepucavao" sa nekom Zemunkom, i eto, osetio sam da ima "nečega" međ nama. Nije bilo ni vreme ni mesto za neke prepiske, a nije ni za PP, pa sam joj obećao jednu temu na ovom PDF-u da bi mogli da malo razradimo neke detalje.

Stoga,,

Evo dušo teme, na Ljubav & Seksu, kao što obećah, pa da počnemo da težimo istima, jer ipak, koren svega je u te dve male ali važne stvari ;)

'ljubac...

bgmalibore
pozitivno brojanje ispunjavash obecanja
prepucavanje je tesha poliiticka borba jer smo neistomisljenici:mrgreen:..politicki dve suprotstavljene struje...ali tolerantni:mrgreen:.....ponekad:hahaha:
mada u nashoj politickoj borbi nasli smo i nesto gde smo se slozili:D
ali pricu o homeseksualcima smo apsolvirali i to si mi strogo zabranio da pricam na ovoj temi
dakle sta je na ovoj temi ono sto nas spaja
dakle koje su to dve male stvari koje si spomenuo
mogu da pretpostavim da je jedna od njih Vojvodina u sastavu Srbije kao prva i najvaznija:hahaha: a druga :heart: prema domovini
ili saam opet promashila temu:rumenko:
 
dobro, oni se prepucavali, on obecao temu na ljis-u. a sto tema nije mogla d aima bar neki mali smisao, pa da znamo sto kucamo ovde ko budale?:lol:

ma to je moj drug bg malibor omogucio svima na forumu ko se prepucava da ovde slozi kockice:per::rtfm:
politicki se pomiri urazumi..kazu jedno drugom nesto lepo sto na ostalim podforummima ne mogu..pokazu se kao tolerantni,,,,uostalom ako ti se ne svidja tema ima drugih gde mozes isto tako da gubish vreme
bg malibor i ja ne mozemo na poliitici da budemo dobri jedan prema drugom jer se tamo ne podnosimo:lol:
 
Krstareći "Krstaricom", par puta sam se "prepucavao" sa nekom Zemunkom, i eto, osetio sam da ima "nečega" međ nama. Nije bilo ni vreme ni mesto za neke prepiske, a nije ni za PP, pa sam joj obećao jednu temu na ovom PDF-u da bi mogli da malo razradimo neke detalje.

Stoga,,

Evo dušo teme, na Ljubav & Seksu, kao što obećah, pa da počnemo da težimo istima, jer ipak, koren svega je u te dve male ali važne stvari ;)

'ljubac...

vidish ovu bi rec trebalo ceshce da kooristish kad odgovarash na moje postove ..tamo..:brus::rotf:
 
Poslednja izmena:
bgmalibore
pozitivno brojanje ispunjavash obecanja
prepucavanje je tesha poliiticka borba jer smo neistomisljenici:mrgreen:..politicki dve suprotstavljene struje...ali tolerantni:mrgreen:.....ponekad:hahaha:
mada u nashoj politickoj borbi nasli smo i nesto gde smo se slozili:D
ali pricu o homeseksualcima smo apsolvirali i to si mi strogo zabranio da pricam na ovoj temi
dakle sta je na ovoj temi ono sto nas spaja
dakle koje su to dve male stvari koje si spomenuo
mogu da pretpostavim da je jedna od njih Vojvodina u sastavu Srbije kao prva i najvaznija:hahaha: a druga :heart: prema domovini
ili saam opet promashila temu:rumenko:

Naša "borba" je tamo teška, ne zato što smo neistomišljenici, naprotiv, već zato što težimo istim stvarima, ali imamo različite tačke gledišta... Težimo nečemu boljem, ali svako na svoj način...

Ono što nas spaja je, hm, ne znam tačno, ali bitno je da smo ovde i zajedno. Dakle, ovde smo se spojili ;)

Ovde neću o politici, to ćemo tamo. A dve male stvari koje sam pomenuo su i naziv ovog pdf-a. Dakle, ljubav, bez koje se ne može i seks, naš nasušni.

Dakle, to je to. Tu smo i cool je, zar ne?

vidish ovu bi rec trebalo ceshce da kooristish kad odgovarash na moje postove ..tamo..:brus::rotf:

Ovo je reč kad prijateljujemo i volimo se. Nju ukinem u žaru političke konfrontacije, da ti udarim čežnju.:hahaha: Na taj načim poljuljam sagovornika, da bi terao vodu na svoju vodenicu. Kao što i sama znaš, dušo, u ratu i ljubavi sve je dozvoljeno.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top