Da li zvezde zaista odredjuju nasu sudbinu?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U danasnje vreme se svi bave astrologijom,pardon,mislila sam "bave".Ako znam da odredim znak i podznak i ako znam raspored planeta po kucama to ne znaci da sam astrolog
Ovaj forum bi trebao da pruzi vise ovakvih tema,gde bi ljudi koji znaju nesto o astrologiji mogli da razmenjuju misljenja,saznanja,da se savetuju i uce jedni od drugih,a ne da se postavljaju pitanja o slaganju znakova,kakav je koji znak u ljubavi itd.
Moj savet devojcicama koje postavljaju pitanja tipa"Kakve su vage" jeste da probaju da budu u vezi sa raznim decacima,raznih znakova i videce sta im odgovara
Ima vaga koje mozete da ne volite ali i onih koje obozavate,sto znaci svako ima svoj horoskop pa se iz njega vidi kakav je ko...
Horskop,onaj individualni vam moze pruziti jedino tumacenje vase licnosti,kakve osobine imate,koje su vam mane,a na osnovu svega toga se moze zakljuciti sta vas privlaci u zivotu a sta odbija,koji put da sledite itd.
Naravno da svako u zivotu ima vise puteva kojima moze da krene,astrologija je najbolja da se iskoristi za savet koji je put najbolji,ali to ne znaci i najlaksi..
Primer:Lakse mi je da radim u butiku(recimo) i zivim skromno,ali je zato mnogo teze otici u inostranstvo naci neki bolji posao i steci para da kupim dva butika nakon 5 godina rada.Pa koji cete put izabrati za nesto vise para i uz malo vise muke?
 
oduvek su ljudi hteli proniknuti u svoju buducnost i kroz istoriju su nastala dva najveca mitska kulta
astrologija koja tezi tome da je sve tacno predodredjeno,i magija,koja tvrdi da je sve zavisno od nase slobodne volje.
istina je negde na sredini.
astrologija je alternativa,ukazuje nam na povoljnosti i periode kada nesto moxemo teze ili nikako ostvariti,ali mi smo gospodari svoji sudbine.
sto bi rekao Mile Dupor "karte su promesane.igraj!"
 
Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top