Tadić expresno vratio Srbiju u 90te: Povratak Zorana Lilića

Тихи

Starosedelac
Poruka
162.090
Liliću mesto u “Putevima Srbije“
28. novembar 2008. | 01:14 | Izvor: FoNet, Večernje novosti
Beograd -- Vlada Srbije imenovala je bivšeg predsednika SRJ i funkcionera SPS-a Zorana Lilića za predsednika Upravnog odbora “Puteva Srbije“, saznaju “Večernje novosti“.


_39176296_lilicap203.jpg


ist navodi da je ta funkcija u političkoj raspodeli “kolača vlasti” pripala koaliciji Socijalističke partije Srbije, Partije ujedinjeinih penzionera Srbije i Jedinstvene Srbije, a Lilića je predložio ministar za infrastrukturu Milutin Mrkonjić.

Lilić je bio prvi čovek Savezne Republike Jugoslavije od 1992. godine i smene Dobrice Ćosića, pa sve do 1997. godine, kada je bio kandidat SPS za predsednika Srbije.

Posle neuspelog drugog kruga predsedničkih izbora, na kom je odmeravao snage sa liderom Srpske radikalne stranke Vojislavom Šešeljem, Lilić je postao potpredsednik Savezne vlade na čijem čelu je bio Momir Bulatović.

Poslednja funkcija bila mu je savetnik predsednika SRJ Slobodana Miloševića, na koju je imenovan 1999. godine.

Posle 2000. godine, Lilić je osnovao Srpsku socijaldemokratsku stranku koja se u međuvremenu ugasila.

U poslednje vreme, on je sve bliži matičnoj partiji, koja ga je u četvrtak delegirala u javno preduzeće “Puteve Srbije”, navodi list

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2008&mm=11&dd=28&nav_category=206&nav_id=331113

----------------

fale jos samo Mira i Marko i to je to :mrgreen:

Steta sto je Sloba Milosevic umro, verovatno bi se i za njega nasla neka funkcijica :( :( :(

slobini kadrovi opet drmaju srbijom, domaca valuta slabi - Tadic nas vraca u 90te :sad2:
 
Poslednja izmena:
.........a tebi sve tesko pada...........:hahaha:

Moram priznati da se delimično slažem sa Džerijem. Koji će im vrag sad Lilić??!
Slogan žute koalicije na izborima je bio 'ne u devedesete!' a sada se sve više funkcionera iz tog perioda bira na nove funkcije. Smatrao sam neophodnim, čak pozitivnim, koaliciju sa SPS-om, misleći da neće vaditi kadrove iz naftalina.
Ne smatram ja sad da će Lilić naprasno poništiti dosad odrađene reforme i 'vratiti Srbiju u devedesete', ali mi je mrsko gledati njihove izlizane njuške pored toliko svežih, pametnih i sposobnih novih ljudi.
Doduše, predsednik upravnog odbora i nije neka bog zna kakva funkcija, ali svejedno, fino zvuči, posebno u ovakvoj firmi.

Rešenje za sve ovo je privatizacija. Kada dođe Švaba, pa kupi Puteve Srbije, onda će on da dovodi direktore po merilima njihove funkcionalnosti, a ne stranačke boje. dosadile su mi ove mizerne podele vlasti.
 
Moram priznati da se delimično slažem sa Džerijem. Koji će im vrag sad Lilić??!
Slogan žute koalicije na izborima je bio 'ne u devedesete!' a sada se sve više funkcionera iz tog perioda bira na nove funkcije. Smatrao sam neophodnim, čak pozitivnim, koaliciju sa SPS-om, misleći da neće vaditi kadrove iz naftalina.
Ne smatram ja sad da će Lilić naprasno poništiti dosad odrađene reforme i 'vratiti Srbiju u devedesete', ali mi je mrsko gledati njihove izlizane njuške pored toliko svežih, pametnih i sposobnih novih ljudi.
Doduše, predsednik upravnog odbora i nije neka bog zna kakva funkcija, ali svejedno, fino zvuči, posebno u ovakvoj firmi.

Rešenje za sve ovo je privatizacija. Kada dođe Švaba, pa kupi Puteve Srbije, onda će on da dovodi direktore po merilima njihove funkcionalnosti, a ne stranačke boje. dosadile su mi ove mizerne podele vlasti.

pa i nije neka funkcijica

platica od 1 do 1.5 miliona dinara, odes na neki sastanak jednom mesecno , dignes ruku , slozis pare u dzep, i uzivas :ok:

sve u svemu srecna nova 1994ta :super:


Znaci na sledecim izborima obavezno glasajte za Tadica i DS , da vam slucajno radikali ne bi dosli na vlast :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Moram priznati da se delimično slažem sa Džerijem. Koji će im vrag sad Lilić??!
Slogan žute koalicije na izborima je bio 'ne u devedesete!' a sada se sve više funkcionera iz tog perioda bira na nove funkcije. Smatrao sam neophodnim, čak pozitivnim, koaliciju sa SPS-om, misleći da neće vaditi kadrove iz naftalina.
Ne smatram ja sad da će Lilić naprasno poništiti dosad odrađene reforme i 'vratiti Srbiju u devedesete', ali mi je mrsko gledati njihove izlizane njuške pored toliko svežih, pametnih i sposobnih novih ljudi.
Doduše, predsednik upravnog odbora i nije neka bog zna kakva funkcija, ali svejedno, fino zvuči, posebno u ovakvoj firmi.

Rešenje za sve ovo je privatizacija. Kada dođe Švaba, pa kupi Puteve Srbije, onda će on da dovodi direktore po merilima njihove funkcionalnosti, a ne stranačke boje. dosadile su mi ove mizerne podele vlasti.

Relativno skoro je Lilić preko medija "nudio" svoje usluge - iskustvo, pamet, kontakte, šta li? :roll: - svojoj partiji i državi....očigledno je upalilo.
 
Ko mi obrisa sliku>? Ako vam ne odgovara tema zatvorite je nece biti prvi put posto se zna da ste naklonjeni DS-u ali bar pokusajte da budete trunku neutralni ili banujte sve koji nisu za DS

Pročitaj moj komentar gore, pa ćeš videti da li se ovde u svakoj situaciji podržava DS. Mislim da bi ti i kolega Laci zamerio kad bi ga nazvao DS-ovcem.;)

Slika je čisti spam, zato je i obrisana. Cenim trud, ali skreće pažnju sa diskusije, koja treba da bude ozbiljna, a ne detinjasta prepucavanja.
 
znate sta , meni ovde nisu enigma SPS-ovci dobro se zna ko su oni.

nego on osto ne mogu da shvatim jeste prosecan birac DS-a , koji sve ovo , ko pas s maslom guta

Birac koji se 10 godina borio protiv "sila mraka" crvenog zla itd a sad je sa svima njima zajedno u vlasti , i svi cute, niko da digne glas?

to pokazuje samo da ti ljudi, biraci DS-a , nemaju svoja politicka uverenja
 
Pročitaj moj komentar gore, pa ćeš videti da li se ovde u svakoj situaciji podržava DS. Mislim da bi ti i kolega Laci zamerio kad bi ga nazvao DS-ovcem.;)

Slika je čisti spam, zato je i obrisana. Cenim trud, ali skreće pažnju sa diskusije, koja treba da bude ozbiljna, a ne detinjasta prepucavanja.

Zasto je slika spam. Tema je Tadic vratio Srbiju u 90'e i slika ima tu temu.
 
Zasto je slika spam. Tema je Tadic vratio Srbiju u 90'e i slika ima tu temu.

Umesto sto postavljas glupa pitanja bolje bi ti bilo da se ugledas na evropske diskutante poput inagadaddadvide, albundy-a, Del Boya i druge. Kad je iko mogao da vidi neki post - spam sa njihove strane? Nikad. Inace bi moderator sasvim sigurno ekspresno reagovao.
 
Umesto sto postavljas glupa pitanja bolje bi ti bilo da se ugledas na evropske diskutante poput inagadaddadvide, albundy-a, Del Boya i druge. Kad je iko mogao da vidi neki post - spam sa njihove strane? Nikad. Inace bi moderator sasvim sigurno ekspresno reagovao.

Pa da. Ti evropski diskutanti nikad ne spamuju.
Mada bataljujem ovaj pdf tako da u principu i zabole me.
 
znate sta , meni ovde nisu enigma SPS-ovci dobro se zna ko su oni.

nego on osto ne mogu da shvatim jeste prosecan birac DS-a , koji sve ovo , ko pas s maslom guta

Birac koji se 10 godina borio protiv "sila mraka" crvenog zla itd a sad je sa svima njima zajedno u vlasti , i svi cute, niko da digne glas?

to pokazuje samo da ti ljudi, biraci DS-a , nemaju svoja politicka uverenja
Asta mislis hoce li se buniti,kad Tadic napravi koaliciju sa Nikolicem:hahaha::hahaha::hahaha:................ma nece ni tad,al ce zato opet okrenuti paljbu po SPS-u
 

Back
Top