Smajlomima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Secas se kako sam te zavela:cao: i bilo nam je super :cmok: dok se nisam pretvorila u vesticu :azdaja: i otela ti stan, kljuceve od kola i vikendicu na Zlatiboru :gace:

hahahaha .. ma nie ovo za mene:hahaha:
 
Nekada si bio mamin andjeo:andjeo:, slusao si roditelje i ucio veronauku :pop3:.. ali ona vestica :metla: te uzela pod svoje, izlazili ste po koje kakvim rupama i djuskali do zore :zurka: dok te nije odvukla u krevet :zag:.. A lepo smo ti govorili da koristis zastitu!!!

:hahaha::hahaha::hahaha: .. ma kazem ja nie ovo za mene
 
Ne pitaj me kako, nasla sam se na pustom ostrvu i mahala brusom:brus: ne bi li me ko primetio.. Molila boga:worth: da naidje neko.. ali cekaj, sta to moje oci vide:eek: ..ahhhh :rumenko: pa to mi mornar mase gacama sa broda:gace:



:bye: :) :bye: :confused: :bye: :( :bye: :sad2: :bye: :rida: :besna: :eek: :klap:
 
Rekao je da odlazi :bye: pozdravili samo se srdacho:) onda se vratio da kazze idem ja :bye: zbunio sam se zbog toga :confused: pa mi je objashnjavao da sad stvarno ide :bye: smorio sam se skroz:( a on se uvredio i rekao da neche vishe da bude tu sa takvim ljudima :bye: kakav psihopata pomislio sam :sad2: kada je ponovo ushao i rekao da je otishao:bye: ridao sam od muke:rida: zzena je pobesnela:besna: bili smo u shoku :eek: kada je nasha cherka rekla da se udaje za njega:klap:




:rtfm::dash::gace::idea::pivce::twisted::vudu: :amen:
 
Poslednja izmena:
MAJKA : "Moras da popravis ocene ili nema kompjuter!",:rtfm:
"Ajoj,jao meni ":dash:
"Taaata ?:gace:
( --Dobio sam strasnu ideju) ---:idea:
Napicu matorog,:pivce: i onda cu ga "obraditi" da mi ne stavljaju zabranu za komp,a keva nek crkne pukne:twisted::vudu: ,jer zna se da je u ovoj kuci caletova rec glavna.:amen:.


:kafa::cvet::vatromet::orkestar::zurka:
 
Ostavio je harmonikas :rida: . o kako sam lud bio :udriglavu: sto sam dozvolio budali da je uzme,besan sam ko ris :kletva: ali osveticu se muzikantu :vudu::poludeo: kad ga upucam :mafijas: uspavacu ga za sva vremena.:zzzz:






:ljutko::tajna::!::okok::c:rodjendan::zaljubljena:
 
Poslednja izmena:
"Zivot s tobom mi je pakao ! ":azdaja:
"Ostavi te novine!":kafa:
"Smiri se zence, pa sta ces... Je'l rekao popa "I u dobru i u zlu ?":pop:
"Sad ces ti videti kad te ja dohvatim !!!":metla:
"Eto ti.Eto ti.I opet. Ajd sad citaj ! Ajd !":vudu:





:orkestar::rodjendan::tease::hej::orkestar::zag::whistling:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top