Santorini, Kamari

mediterangr

Početnik
Poruka
34
Postovani Forumasi,
Zamolila bih vas za informaciju koliko je Kamari udaljen od glavnog grada ostrva, Fire? Naime, ta informacija bi mi dobro dosla jer se, paralelno, i premisljam gde je najbolje stacionirati se na ostrvu, gde je najprijatnije za odmor, gde je najlepsa plaza, a da grad bude ipak blizu. Jos uvek sam, kazem, u razmatranjima pa bi mi vase informacije dobro dosle. Takodje bih zamolila da mi predlozite jos neka mesta koja smatrate pogodnim za boravak na ovom ostrvu, kao i to kako funkcionise prevoz po samom ostrvu (dakle, "gradski" :) ). I recite mi, molim vas, imate li plan, raspored voznje do okolnih ostrva, koja predlazete za vidjenje i, naravno, koje su cene.

Veliko vam hvala svima, unapred.

Pozdrav!
 
Uz duzno postovanje i, svakako, iskrenu zahvalnost, Ivab10, sto ste se odazvali mojoj temi, i dali svoje sugestije, smatram da je ipak jasno o kom je vremenskom periodu rec (plaze su u pitanju). Takodje, neke informacije koje su me zanimale, slozicete se, nemaju bas mnogo veze koje je godisnje doba aktuelno - Kamari je udaljen od Fire podjednako, i zimi i leti, (zar ne?), kao i to koja ostrva okruziju Santorini i izmedju kojih prostoje prevozne linije, tako da odgovor nije morao bas da izostane :)

Ipak, Vama, u svakom slucaju, veliko hvala.

Srdacan pozdrav.
 
Santorini ulazi i u mojuzi izbor za ivu godinu.
Pregledao sam par ekstra dobrih brosura.Generalno svugdje je lijepo,gdje god odes.
I ja sam napet...najvjerovatnije da cu se odluciti za Santorini.
 

Back
Top