Ćurka i prase

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Ova tema je posvećena ženama, kako bi obogatile svoj ljubavni i sexualni život.
( više kao pomoć koja bi im dobro došla )

Naslov teme ne bi trebao da vas asocira na karakterne osobine žena, jer je to ne primereno civilizacijskim tokovima modernog društva u Srbiji.

Naslov teme ima veze sa hranom, jer eto bliže se novogodišnje čarolije, a radosti i lepih želja nam je svima potrebno.

No, pre svega htedoh da rezimiram jedan naslov koji me je inspirisao za ovu priču....
- Žena koja priča da je debela je onaj tip žene koja pod hitno treba da zaboravi na nasilno izgladnjivanje svoga tela. Takve žene sebe vide kao putujuće krofnice, a zapravo su nežne krhotine kostiju i kože.
Koristan savet za takve devojke bi bio da pre svega shvate da muškarci vole da su im ruke pune, da muškarci ne vole kada ih kosti žuljaju i da bi pre svega zadržale muškarce kraj sebe, moraju voditi računa o svom izgledu jer zdravlje na usta ulazi.

- Žena koja se pita da li je debela i jeste debela i koristan savet bi bio da samo malo smanji unos hrane u sebe ( i ne dozvolite da budete predebele i imajte mere u ishrani )

I da se konačno vratim na zadatu temu o ćurki i prasetu...
Drage dame, da ne bi imale problema sa svojim muškarcima u ljubavno –sexualnim odnosima ja ću vam dati par korisnih saveta ( samo dva ali to je par ) za predstojeću novogodišnju noć ( za one koji se odluče da je proslave u svojim domovima ).

Ćurka – punjenu ćuretinu ćemo ostaviti za neki drugi dan ( kao recept za pripremu ručka ili večere )
Ovo je više priča o ženi koja će se podati svom muškarcu kao punjena ćurka na bogatoj trpezi sexualnosti.
Dogovorite se sa svojim muškarcem da ovu novu godinu ( NG u daljem textu ) dočekate u toplini doma svoga ( imajte u vidu da je jako značajno da na vreme obavestite svog muškarca o tome i ujedno ga obavestite da ćete vi scensko - vizuelno dekorisati dom za doček NG )

Priprema :
Bele čizme sa visokom potpeticom ( što dublje, to bolje ), beli kožni mantil ( što duži, to bolji ) i donji veš u jarko crvenoj boji, ukrasi za zidove u beloj i crvenoj boji ( što više i da su što sjajniji ), mirisne sveće, par kvalitetnijih belih peškira, crveni pokrivač za krevet i dobro raspoloženje i tanka linija tajanstvenosti kojom ćete pleniti tokov NG – večeri ( da ne zaboravim parfem, kao obavezan detalj i potrudite se samo da ne bude nekog voćkastog mirisa jer bi to mogla da pokvari NG iznenadjenje )
( mislim da sam bele najlonke sa halterima preskočio ali nemojte i vi )
( ps . i jedan crni kožni bič, neka bude kratak )
31. decembar je osvanuo..budite se mrzovoljno raspoloženi ( mala laž da bi zavarale partnera ali da bi bile sigurne da će veče proći baš onako kako vam predlažem, pružite mu jednu zaista vrednu oralnu molitvu toga jutra ali da ima na umu da ste vi besni na njega ali ne i da zna zašto ).
Organizujte tako dan da muškarca pošaljete van kuće, da bi imale vremena da se spremite za ludi doček nove godine ( NG ) ( gledajte da se On što duže zadrži van doma i da što kasnije dodje kući )
Konačno ste sami u stanu, i vreme je da dekorišete stan, a posebno spavaću sobu...
Sam dom ukrasite šljaštećim ukrasima koje ste kupile, a spavaću sobu ukrasite mirisnim svećama i jarko crvenim detaljima ( neka deluje i mistično i očaravajuće )
( u medjuvremenu ste naručile iz obližnje pečenjare ( ili restorana ) hranu koju ćete tokom večeri konzumirati, kvalitetno crno vino i obavezno bocu boljeg šampanjca....tako da vreme provedete u spremanju večernjeg iznenadjenja, a ne u kuhinji...kolači se podrazumevaju – trebaće svakako )

Veče se približilo kao i sati pred doček NG, vaš dragi se vratio kući, a vi ste spremne za akciju ( potrudite se takodje da vam dragi ne bude preumoran za ono sto ga sledi tokom noći )
Ne dozvolite mu da ulazi u spavaću sobu, do onog trenutka kada ste spremne za iznenadjenje ( ne zaboravite da mu kupite poklon, neku sitnicu koja će ga obradovati ....tako će znati da stvarno mislite na njega )
Laganu salatu od morskih plodova i vino konzumirajte do ponoći ( gledajte da se ne prejedate )
Veče neka vam krasi muzika koja vam godi i koju oboje volite.
Vodite prijatan razgovor i svo vreme ga zavodite, počev od same garderobe koju ste obukle, do reči koje koristite tokom razgovora s njim.
Probudite mu maštu za vama i uzbudjujte ga lagano ali da ne nasluti šta i kakvo ga iznanadjenje očekuje u spavaćoj sobi.
NG je otkucala, otvarate šampanjac i sada ste već dovoljno uzbudjeni, vodite ga u spavaću sobu i neka vam želja i mašta vodi vaš ljubavni zanos...

Dodatak :
- poza punjena ćurka –
lezite ledjima na krevet, ruke su vam spojene na grudima, a noge savijene i takodje privučena ka rukama na grudima...neka vam muškarac veže ruke i noge, tako da kada vas pogleda, da izgledate kao spremna ćurka za punjenje ( obavezno neka koristi kratki crni kožni bič kao dodatnu stimulaciju tokom vodjenja ljubavi sa vama )

- poza pečeno prase –
( ako se pripremate za ovu pozu, promenite samo boju dekoracije i garderobe u zlatno )
Opružene ste na krevetu, ležeći na stomaku, a ruke i noge su vam ispružene...vaš muškarac će vam vezati ruke i noge za krajeve kreveta, a u usta staviti jabuku..vodite tako ljubav uz obavezno korišćenje biča

Uživajte
 
Oh radosti :brus:

No, pre svega htedoh da rezimiram jedan naslov koji me je inspirisao za ovu priču....
-Žena koja priča da je debela je onaj tip žene koja pod hitno treba da zaboravi na nasilno izgladnjivanje svoga tela. Takve žene sebe vide kao putujuće krofnice, a zapravo su nežne krhotine kostiju i kože.
Koristan savet za takve devojke bi bio da pre svega shvate da muškarci vole da su im ruke pune, da muškarci ne vole kada ih kosti žuljaju i da bi pre svega zadržale muškarce kraj sebe, moraju voditi računa o svom izgledu jer zdravlje na usta ulazi.

:lol: Ma vazi... Eeee, malo je kontradiktorno. Ako se hranim zdravo onda nisam krofnica.

-poza punjena ćurka –
lezite ledjima na krevet, ruke su vam spojene na grudima, a noge savijene i takodje privučena ka rukama na grudima...neka vam muškarac veže ruke i noge, tako da kada vas pogleda, da izgledate kao spremna ćurka za punjenje ( obavezno neka koristi kratki crni kožni bič kao dodatnu stimulaciju tokom vodjenja ljubavi sa vama )

:hahaha: A jel moze da veze moje ruke oko vrata?

P.S. Pipi, ti si kriva sto su mi misli pobegle :(
 
Veoma zanimljivo.... ali, imam jednu zamerku, pise "potrudite se takodje da vam dragi ne bude preumoran za ono sto ga sledi tokom noći" Dragi da ne bude preumoran? Pa, zar ne misliš da će devojka da se premori, dok sve to sredi? Kome će posle da bude do te ćuretine i prasetine na taj način? Njoj, ne verujem... :lol:
 

Back
Top