Koja graficka do oko 70e

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
lazacar2003:
Ustedi 100 evrica pa kupi Ge Force FX 5700 128 mb(128 bit).Gledaj da ne kupis SE varijantu jer nista ne valja.Sa ovom karticom radice ti super Far Cry, Doom 3, Half Life 2 i sve nove igrice.Aj zdravo

Da razjasnimo vec jednom nVidia kartice ne postoje u SE varijanti vec je to oznaka za ATI-jeve cipove kod nVidie je to oznaka FX ili magic ako je kartica asusove proizvodnje!
Nemojte to mesati unosite zabunu kod i onaka zbunjenih ljudi!
 
bojana.d:
Sergio Pique:
Mislim da treba 9100 ali od kog proizvodjaca i gde moze da se nadje?
Ili jos bolje 8500?
do oko 70e
imas ATI 9600 SE za 66e, pogledaj na www.ciocomputers.co.yu

A zasto te osakacene verzije nikako mi nije jasno.
9600SE je u rangu sa 9200.
Ako planiras da igras novije igre ne preporucujem ni jednu. Ni X800 ti tu nece pomoci :lol: (ne mislim bukvalno)
Za 70€ bolje uzmi 9200 osim ako neces da se hvalis pred komsijama otvarajuci im oglase i pokazujuci 9600 od 150€.
 
bojana.d:
Sergio Pique:
Mislim da treba 9100 ali od kog proizvodjaca i gde moze da se nadje?
Ili jos bolje 8500?
do oko 70e
imas ATI 9600 SE za 66e, pogledaj na www.ciocomputers.co.yu


Bojana, ovde nema komercijalizacije....Ako radish u Ciocomputers-u, ne nabijaj to drugima na nos...Pogledaj malo po forumu, videcesh da niko od nas ne pominje koje su firme u pitanju...


Btw, ovo govorim i mojim komercijalistima..Ako nemash pojma, pitaj servisera, mozda ti on moze pomoci...Ako je 9600SE dobra karta, ja sam Pera Detlic...Ne tvrdi neshto shto nema veze s vezom samo zato shto na toj komponenti imas bolju marzu 2.5%...
 
rastamann:
bojana.d:
Sergio Pique:
Mislim da treba 9100 ali od kog proizvodjaca i gde moze da se nadje?
Ili jos bolje 8500?
do oko 70e
imas ATI 9600 SE za 66e, pogledaj na www.ciocomputers.co.yu


Bojana, ovde nema komercijalizacije....Ako radish u Ciocomputers-u, ne nabijaj to drugima na nos...Pogledaj malo po forumu, videcesh da niko od nas ne pominje koje su firme u pitanju...
Nenabijam ljudima na nos nego u poslednje vreme sve kupujem tamo, ..

Btw, ovo govorim i mojim komercijalistima..Ako nemash pojma, pitaj servisera, mozda ti on moze pomoci...Ako je 9600SE dobra karta, ja sam Pera Detlic...Ne tvrdi neshto shto nema veze s vezom samo zato shto na toj komponenti imas bolju marzu 2.5%...
 
HYBRID:
kod Nvidie je XT isto sto i kod atija SE
a kod atija je XT isto sto i kod Nvidie Ultra
8)

Jaoj evo tek sada sam video sta sam napisao a jos kao ispravljam nekoga!!! Sta cu kada se uvek iznerviram kada vidim neku glupost pa u naletu besa odgovaram!!!
Hvala na ispravci izvinjavam se na mojoj gresci!

Moracu da pocnem da koristim "Pregled pre slanja"
 
Za te pare nemas nista dobro ako planiras da igras neke novije igrice. Ako je za igre onda ne kupuj nista ispod Ati 9600pro ili xt naravno novo , to ti kosta malo vise ali je sigurno bolje i trajace ti duze nego neka polovna kartica koju je vreme pregazilo 8)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top