Влада подржава Геј Сајт!!!

Poruka
20.103
Куку нама!!!

......................

Vlada podržava gej sajt

Četvrtak - 27.11.2008
„Kvirija centar” iz Beograda dobio je iz drugog pokušaja finansijsku pomoć Ministarstva kulture Srbije od 256.500 dinara, saopšteno je na internet portalu te organizacije.

Portal „Kvirija centra” namenjen je gej, lezbijskoj, biseksualnoj, transseksualnoj i transrodnoj populaciji i bavi se informisanjem. Kako je za „Alo!” rekao aktivista „Kvirije” Predrag Azdejković, ova vest predstavlja gotovo revolucionarnu promenu u odnosu države prema gej populaciji.
- Od novca je daleko bitnija simbolika, pošto ovo predstavlja veliku promenu. I na prošlom konkursu nam je odobrena novčana pomoć, ali je ona na kraju ipak izostala. Ovog puta smo dobili i nadamo se da će ubuduće odnos države prema gej i lezbijskoj populaciji da bude sve bolji - rekao je Azdejković.

http://www.alo.co.yu/vesti/9997/Vlada_podrzava_gej_sajt
M. S. P.
 
Куку нама!!!

......................

Vlada podržava gej sajt

Četvrtak - 27.11.2008
„Kvirija centar” iz Beograda dobio je iz drugog pokušaja finansijsku pomoć Ministarstva kulture Srbije od 256.500 dinara, saopšteno je na internet portalu te organizacije.

Portal „Kvirija centra” namenjen je gej, lezbijskoj, biseksualnoj, transseksualnoj i transrodnoj populaciji i bavi se informisanjem. Kako je za „Alo!” rekao aktivista „Kvirije” Predrag Azdejković, ova vest predstavlja gotovo revolucionarnu promenu u odnosu države prema gej populaciji.
- Od novca je daleko bitnija simbolika, pošto ovo predstavlja veliku promenu. I na prošlom konkursu nam je odobrena novčana pomoć, ali je ona na kraju ipak izostala. Ovog puta smo dobili i nadamo se da će ubuduće odnos države prema gej i lezbijskoj populaciji da bude sve bolji - rekao je Azdejković.

http://www.alo.co.yu/vesti/9997/Vlada_podrzava_gej_sajt
M. S. P.

aham...dali su im par hiljada evra i vi cete zbog toga sta...pomrijeti od gladi i nedostatka...kulture...ajde...a imali ste...spremne projekte...ovo ono...:mrgreen:
 
ja stvarno ne znam sto se tolika prasina nadigla oko homeseksualzima...kao prvo to mahanje sa seksualnom orijentacijom je toliko bezveze..kad covek malo bolje razmisli sta koga briga sta neko radi u 4 zida...sto to mora biti jadvno demonstrirano..mislim pa zamislite da se heteroseksualci nadignu da prave parade i svima trljaju nos kako se kresu sa suprotnim polom i da stalno nesto izvoljevaju i govore da su ugrozeni jer su opredeljeni za pol koji je u skladu sa bioloskim produzetkom vrste
ja nemam nista protiv homoseksualaca ali imam protiv nacina na koji je oni predstavljaju i to sami...sta bre koga briga kakav im je seksualni zivot...pa to je teska intima izmedju 4 zida i tamo i treba i da ostane..nek kresu koga hoce...sto ja to moram da znam
i to nam je sad od preke vaznosti da finansiramo
nemamo pametnije i potrebnije stvari?
pa ako nemamo
ebo te pa mi smo onda resili sve probleme
 
ja stvarno ne znam sto se tolika prasina nadigla oko homeseksualzima...kao prvo to mahanje sa seksualnom orijentacijom je toliko bezveze..kad covek malo bolje razmisli sta koga briga sta neko radi u 4 zida...sto to mora biti jadvno demonstrirano..mislim pa zamislite da se heteroseksualci nadignu da prave parade i svima trljaju nos kako se kresu sa suprotnim polom i da stalno nesto izvoljevaju i govore da su ugrozeni jer su opredeljeni za pol koji je u skladu sa bioloskim produzetkom vrste
ja nemam nista protiv homoseksualaca ali imam protiv nacina na koji je oni predstavljaju i to sami...sta bre koga briga kakav im je seksualni zivot...pa to je teska intima izmedju 4 zida i tamo i treba i da ostane..nek kresu koga hoce...sto ja to moram da znam
i to nam je sad od preke vaznosti da finansiramo
nemamo pametnije i potrebnije stvari?
pa ako nemamo
ebo te pa mi smo onda resili sve probleme
Lepo rečeno :klap:
Dobro je da je neko rekao isto šta ja mislim da ne moram ovoliko da kucam :D
 
ja stvarno ne znam sto se tolika prasina nadigla oko homeseksualzima...kao prvo to mahanje sa seksualnom orijentacijom je toliko bezveze..kad covek malo bolje razmisli sta koga briga sta neko radi u 4 zida...sto to mora biti jadvno demonstrirano..mislim pa zamislite da se heteroseksualci nadignu da prave parade i svima trljaju nos kako se kresu sa suprotnim polom i da stalno nesto izvoljevaju i govore da su ugrozeni jer su opredeljeni za pol koji je u skladu sa bioloskim produzetkom vrste
ja nemam nista protiv homoseksualaca ali imam protiv nacina na koji je oni predstavljaju i to sami...sta bre koga briga kakav im je seksualni zivot...pa to je teska intima izmedju 4 zida i tamo i treba i da ostane..nek kresu koga hoce...sto ja to moram da znam
i to nam je sad od preke vaznosti da finansiramo
nemamo pametnije i potrebnije stvari?
pa ako nemamo
ebo te pa mi smo onda resili sve probleme

:ok:slazem se:ok:
 
ja stvarno ne znam sto se tolika prasina nadigla oko homeseksualzima...kao prvo to mahanje sa seksualnom orijentacijom je toliko bezveze..kad covek malo bolje razmisli sta koga briga sta neko radi u 4 zida...sto to mora biti jadvno demonstrirano..mislim pa zamislite da se heteroseksualci nadignu da prave parade i svima trljaju nos kako se kresu sa suprotnim polom i da stalno nesto izvoljevaju i govore da su ugrozeni jer su opredeljeni za pol koji je u skladu sa bioloskim produzetkom vrste
ja nemam nista protiv homoseksualaca ali imam protiv nacina na koji je oni predstavljaju i to sami...sta bre koga briga kakav im je seksualni zivot...pa to je teska intima izmedju 4 zida i tamo i treba i da ostane..nek kresu koga hoce...sto ja to moram da znam
i to nam je sad od preke vaznosti da finansiramo
nemamo pametnije i potrebnije stvari?
pa ako nemamo
ebo te pa mi smo onda resili sve probleme

Da, ali zato se svaki hetero par može držati za ruke, ljubiti i pokazivati ostale vrste nežnosti i privrženosti u javnosti. Svako može izabrati klub kakav hoće i gde će naći momka ili devojku. Gde su gej klubovi i žurke?
To su neke od najnormalnijih stvari, koje mi uzimamo zdravo za gotovo, a što je gejevima uskraćeno.

Najlakše je reći da oni treba da se ograniče na 4 zida, ali koliko bi nas sa malo konvencionalnijom orijentacijom bilo spremno pristati na takve uslove?!:think:
Kada bi im najnormalnije stvari bile zagarantovane, možda ne bi ni bilo potrebe za paradom...
 
Куку нама!!!

......................

Vlada podržava gej sajt

Četvrtak - 27.11.2008
„Kvirija centar” iz Beograda dobio je iz drugog pokušaja finansijsku pomoć Ministarstva kulture Srbije od 256.500 dinara, saopšteno je na internet portalu te organizacije.

M. S. P.

već smo imali temu o ovome:roll:

menjaj te uzbekistanske svečice, barem za turkmenistanske:mrgreen:
 
Poslednja izmena:

Back
Top