Наше право да знамо све!

SURbel

Buduća legenda
Poruka
36.557
Ма, видесте ли ви овај пренос седнице СБ УН???

Пустили су само да чујемо Јеремића а онда су прекинули пренос!!
А таман је кренуо да говори "екселенција" Скендер Хисени, на чије присуство нико није имао примедби, па НИ МИ?!

Логичан закључак је да је Јеремићев говор био намењен само нама у Србији јер само тај део су и приказали. Дакле, говор за "унутрашњу употребу".

Остало - главни део седнице, где смо могли да оценимо шта се ЗАИСТА дешава, нам није било доступно.

Дакле, слоган "ВАШЕ ПРАВО ДА ЗНАТЕ СВЕ" је само мртво слово на екрану, што смо, додуше, знали и раније, али нас сваки пут изнова изнервира кад се догоди овако безобразно игнорисање претплатника, као вечерас.
Мене, бар, изнервира.
 
Од ових пет одговора СВИХ пет је чисто минирање моје теме, молим модераторе да регулишу ово.

А ви децо ако немате паметнија посла, ево почиње вам цртаћ на ПинКидс...
 
Дакле, слоган "ВАШЕ ПРАВО ДА ЗНАТЕ СВЕ" је само мртво слово на екрану, што смо, додуше, знали и раније, али нас сваки пут изнова изнервира кад се догоди овако безобразно игнорисање претплатника, као вечерас.
Мене, бар, изнервира.

Немој да се секираш, знала не знала, исто ти се вата....уствари боље је не знати неке ствари, мислим, здравије је...;)

Знаш од кад је Марко Јанковић рекао за (Тијанићев) РТС - ВАШЕ ПРАВО ДА НЕ ЗНАТЕ НИШТА! :lol:
 
Srbiji je potrebna revolucija ali prava ne lazna kao ona 5.oktobra.

Treba da se razjebe ova lopovska bagra koja se okupila u raznim politickim strankama,da se razjebe Miskovic i tajkuni, monopol zaostalog lopovskog Telekoma,korupcija i kriminal u sudstvu,policiji,zdravstvu,skolstvu...svuda. Da se lepo veshaju g-ovna po ulicama i da tamo vise dok ne pocnu da se raspadaju e onda ce mozda ova zemlja imati sanse da postane normalna.
 

Back
Top