Depresija-kako se izleciti

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

01081977igor

Početnik
Poruka
23
Imam 31.god.Radim u jednoj industriji gde sam poslovodja pogona.Ozenjen sam imam dvoje dece i zivim sa roditeljima.Sve je bilo u redu do prosle godine,tacnije 27.04.2007.god.Jeste da sam voleo vise da popijem,nisam bas vodio racuna o sebi,mislio sam da je ceo svet moj...Posao sam na posao [u trecu smenu] i dobio sam nagon za povracanje.To jr trajalo nekih 15.min.ali nisam uspeo nista da povvratim.Kasnije bilo mi je mutno u glavi i odjednom dobio sam jako gusenje.Radio sam sve rezultate i sve je u redu osim toga sto su nasli da imam kilu na zelucu.Doktor ni je prepisao klomentol i strogu dijetu i rekao mi da nije depresija.Pre toga isao sam kod neuropsihijatra koji kaze da je u pitanju depresija i prepisao mi ksalol koji i danas koristim.Preposlog meseca smanjio mi dozu ksalola,a dodao mi rivotril.Sada nemam gusenje,doduse vodim racuna o ishrani i koristim navedene antidepresive,ali sam puno nervozan iako popijem lek.Osecam blagi pritisak u grudima i imam slabiji osecaj leve ruke.Strah me da me ne strefi srcka.Jak sam psihicki idem napred,ali me brine dokle ce da traje sve ovo.Dali cu opet sesti sa prijateljima i popiti po koju casu piva,ovi lekovi mi vise dosadise.Puno vas pozdravljam.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top