Javite Djuri!!!!!!

lav8

Poznat
Poruka
8.133
Da blokira aerodrom,pobeze nam ovaj ''Kriska'':mrgreen::hahaha:

Kamioni,avioni,plate,bonusi:whistling::whistling:

Drz' ga Mladjo!!!!!!!!!!!!!!!:besna::hahaha::hahaha:

PRESS
Epilog "afere Krišto": PODNEO OSTAVKU!?

Direktor Aerodroma „Nikola Tesla" Bojan Krišto napustio juče svoj kabinet i rekao saradnicima da je podneo ostavku, a potom netragom nestao

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?view=story&id=52108&sectionId=37

A,i poslusao Botu:mrgreen::hahaha::hahaha:

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=52044&sectionId=37&view=story


To napred ''evropejci'' plata od 11500 evra,malo li je?:hahaha:
 
Ode Prle a za njim i Krle?

Srbija je zaboravila prvog G17 minus lopova Prvoslava Davinica koji je kao iznajmio od izraela satelit za 67 miliona dolara?
Dinkicevi ljudi su poslovicne lopurde, a on najveci medju njima, unistio je privredu i bankarstvo, uvek lobirao protiv Srpskih ekonomskih interesa, zasto je taj zlotvor jos uvek na slobodi??

Prodajem akcije za 10 eura, zainteresovani neka posalju odgovor za kontakt, ko da vise od 10 meni bolje?
 
al ako ga skembaju , barem ako je sudeci po njegovoj neznoj gradji, cosavoj bradici i decackom licu, bice on necija devojka u CZ-u i padinjaku stoga nek pripremi negde brdo vazelina, trebace mu ako ga skembaju :mrgreen:
 
дрињача је банован због речи "џукеbeeла", neverjuidode није због сличне речи "џукела" а, ти сад кажеш -стоко.

Чекам и посматрам :think:

Zasto da me banuju, zar sam nesto zgrijesio, slagao? :dontunderstand:

Samo sam konstantovao istinu...

P.S. Stoka il´ avetinja razlika je mala... :ok:
 
Zasto da me banuju, zar sam nesto zgrijesio, slagao? :dontunderstand:

Samo sam konstantovao istinu...

P.S. Stoka il´ avetinja razlika je mala... :ok:
Немам ништа против тебе, против сам да се људи банују, али очито је да постоје дупли аршини.;) Многима се прогледа кроз прсте, а неке једва чекају да банују на неколико дана. Мирно спавај, другар. :)
 

Back
Top