Vučić progovara...

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
БЕОГРАД – Заменик председника Српске напредне странке (СНС) Александар Вучић изјавио је да ће од Председништва СНС затражити да се промени одлука тог органа којом је наложено напредњацима да не одговарају на оптужбе радикала.

„Тражићу да говорим о многим стварима. Чуће се за који дан кога финансирају земунски нарко дилери, ко у полицији кога штити, ко је кога тукао на сплаву 'Маринеро'... Било који бандити и криминалци у овој земљи неће ме натерати да ћутим”, рекао је Вучић на конференцији за новинаре.

______________________________________________

Pitam se sta ce sada forumski radikali da pricaju kada sve ove prljave rabote izadju na videlo.
 
Vucic je svojevremeno najavio i da ce za mesec dana (od dana najave) reci ko je pokusao atentat na novinara Anastasijevica pa posle nije rekao nista i lagao je da nije to rekao iako postoji snimak.
Dok ga ne cujem da prica ne verujem nista ;)
 
Toma, Vučić i smRadikali su ranije dok su bili zajedno, uvek tražili od zemunaca atest da su donacije njihovoj politici uvek čiste, da nema prljavog novca i tako su pošteno zarađenim parama časnih građana stvarali junačku i modernu politiku 21. veka...
 
БЕОГРАД – Заменик председника Српске напредне странке (СНС) Александар Вучић изјавио је да ће од Председништва СНС затражити да се промени одлука тог органа којом је наложено напредњацима да не одговарају на оптужбе радикала.

„Тражићу да говорим о многим стварима. Чуће се за који дан кога финансирају земунски нарко дилери, ко у полицији кога штити, ко је кога тукао на сплаву 'Маринеро'... Било који бандити и криминалци у овој земљи неће ме натерати да ћутим”, рекао је Вучић на конференцији за новинаре.

______________________________________________

Pitam se sta ce sada forumski radikali da pricaju kada sve ove prljave rabote izadju na videlo.
:zurka:
\jedva cekam, mada ce nam se ta zabava posle par dana smuciti.
 
Вучићу,абер да престану је послат. Ако и даље ,,џафтаре,, отвори и ти клопку па шта буде. Ова реторика СРС-а је досадна чак неподношљива. Личе ми на нарикаче које незнају зашто наричу и када је доста.
Али нисам сигуран да ти немаш потребу да нешто контрираш.Па одрсли сте у истој кући и били на хлебу исте кухиње и није искључена потреба да се саопште ,,важна,, обавештења као она типа ,,Лауфер јавља,,.
Живи били - па видели.
 

Back
Top