digitalni andjeo

U buducnosti bices obelezen nekakvim djavolskim bojem, oni to milosrdno nazivaju jedinstveni maticni broj gradjana.
Za njih ce gradjani biti samo broj!

Taj broj ce stojati na tvojim ispavama, bez kojih neces moci da se kreces po sopstvenoj drzavi!
Ali to nije sve, nego sto neces moci ni izvan nje da ides!
Zamisli! Drugi ti odredjuju koliko smes da ostanes u njihovoj zemlji. U buducnosti nema slobodnog kretanja, takve buducnosti se ja plasim!

A na ulicama, neki ljudi, posebno obuceni sa pistoljima i pendrecima, mogu da ti traze taj JMBG u svakom trenutku! Samo te presretnu i traze ti. Ako se opires, mogu da te privedu i zatvore! Ili nesto jos gore! Ali to ljudi sada ne zele da razumeju...

Ako hoces da se lecis u domu zdravlja, pogadjas, opet moras da imas taj djavolski broj! Kao i kada hoces da se skolujes ili zaposlis!

U kuci ces gledati velikog brata, a napolju ce sa 500 kamera gde god da krenes, veliki brat gledati tebe.





I onda kada ja budem napravila film o buducnosti, imace crkvena zvona i sve po redu.
 
Poslednja izmena:
U buducnosti bices obelezen nekakvim djavolskim bojem, oni to milosrdno nazivaju jedinstveni maticni broj gradjana.
Za njih ce gradjani biti samo broj!

Taj broj ce stojati na tvojim ispavama, bez kojih neces moci da se kreces po sopstvenoj drzavi!
Ali to nije sve, nego sto neces moci ni izvan nje da ides!
Zamisli! Drugi ti odredjuju koliko smes da ostanes u njihovoj zemlji. U buducnosti nema slobodnog kretanja, takve buducnosti se ja plasim!

A na ulicama, neki ljudi, posebno obuceni sa pistoljima i pendrecima, mogu da ti traze taj JMBG u svakom trenutku! Samo te presretnu i traze ti. Ako se opires, mogu da te privedu i zatvore! Ili nesto jos gore! Ali to ljudi sada ne zele da razumeju...

Ako hoces da se lecis u domu zdravlja, pogadjas, opet moras da imas taj djavolski broj! Kao i kada hoces da se skolujes ili zaposlis!

U kuci ces gledati velikog brata, a napolju ce sa 500 kamera gde god da krenes, veliki brat gledati tebe.





I onda kada ja budem napravila film o buducnosti, imace crkvena zvona i sve po redu.

Jel ti živiš u pećini ili si deo civilizacje?
 
molim sve da pogledaju ovaj film (ceo a takodje i drugi deo)

Poštovani, nemam mnogo vremena, jure me, ali hitno napustite Windows ... okruženje zbog poznatih bezbednosnih ... kah kah .... propusta koje nikad neće ispraviti! ActiveX, IE, messenger, media player... svi su oni u službi Velikog Brata... Animacije su za budalu zanimacije suština je ono što korisnik ne vidi... kah klah... I zgradu mogu da lociraju kad krenu da vas pretražuju...i znajte da ... ahhhhh....
 
lol ne verujem.. hehehe

sta ti kazem.. i mene ponekad mrzi da procitam ceo tekst
a mozda je to samo moj neobican smisao za humor.. ovaj vancivilizacijski :mrgreen:

:bye:


Ajd ovako... znaš li ti koliko ima ljudi danas? Ko će bre to sve da primi i popiše po domovima zdravlja? Ko će da vodi evidenciju po školi ko je došao a ko pobegao? Ko će da vodi evidenciju ko je pokrao a ko je uhapšen?
Da ne nabrajam dalje, gde misliš da će se sve to zapisivati? Da uzmemo drvo u šumi pa da lupamo recke?
Daj ne lupaj...

A ako si već hrišćanin, što onda taj tvoj svevišnji ne pošalje nove obdarene da objasne populaciji neke stvari? Neće. A nije ni onda. To vas zajebava neko. A nisam ja.
:andjeo:
 
Istina je da su masoni ti koji uglavnom nesto petljaju i pokusavaju.Ipak se cela igra pokusava voditi iza zatvorenih vrata.Doba eksploatacije drugih(onih manjih po broju i slabijih)nije i nece uskoro prestati.Milan Vidojevic je u svojoj knjizi,,Cetvrti Rajh"odlicno opisao kako to kod masona funkcionise.Nista nije slucajno i bez razloga.,,Sve se dogadja sa razlogom.",rekao je Lajbnic.
 
Istina je da su masoni ti koji uglavnom nesto petljaju i pokusavaju.Ipak se cela igra pokusava voditi iza zatvorenih vrata.Doba eksploatacije drugih(onih manjih po broju i slabijih)nije i nece uskoro prestati.Milan Vidojevic je u svojoj knjizi,,Cetvrti Rajh"odlicno opisao kako to kod masona funkcionise.Nista nije slucajno i bez razloga.,,Sve se dogadja sa razlogom.",rekao je Lajbnic.

Obavezno pogledati film "Pobesneli Maksa".
Tu vidimo uboge i bolesne u pustinji kako životare, jer su bogati zaposeli sve ostalo.
E onda na scenu nastupa pomenuti Maksa, protutnji motorom preko celog kadra i oduva ono šatorče gde se ono dvoje torbaju.


madmax_006.jpg

(scena iz filma) :zag:
 

Back
Top