problem...pomoc!!

Milos_891

Početnik
Poruka
2
e ovako...pre 2 nedelje imao sam seksualni odnos sa devojkom..i to vise puta tokom veceri(4-5)..kolika je mogucnost da ona zatrudni?prva 3 puta smo koristili kondom..posle toga bez njega..inace ona je bila u neplodnim danima...molim vas sto pre mi odg..posto se oboje puno brinemo..ona se plasi da je truda iako ne znam sto..nema simptome ali kaze da se oseca cudno...:neutral:
 
e ovako...pre 2 nedelje imao sam seksualni odnos sa devojkom..i to vise puta tokom veceri(4-5)..kolika je mogucnost da ona zatrudni?prva 3 puta smo koristili kondom..posle toga bez njega..inace ona je bila u neplodnim danima...molim vas sto pre mi odg..posto se oboje puno brinemo..ona se plasi da je truda iako ne znam sto..nema simptome ali kaze da se oseca cudno...:neutral:

auu sad kad procitah ovo ne znam dal ovo da uradim :dash:...il ovo:rotf:
 
e ovako...pre 2 nedelje imao sam seksualni odnos sa devojkom..i to vise puta tokom veceri(4-5)..kolika je mogucnost da ona zatrudni?prva 3 puta smo koristili kondom..posle toga bez njega..inace ona je bila u neplodnim danima...molim vas sto pre mi odg..posto se oboje puno brinemo..ona se plasi da je trudna iako ne znam sto..nema simptome ali kaze da se oseca cudno...:neutral:

Ako se i posle dve nedelje oseca cudno, onda joj je prijalo. :ok: Simptomi se nece pojaviti tako brzo, ako ih uopste bude.
Cekaj dok ovaj tvoj post vide neke tete, bice zadivljene vasim ucinkom, cetiri do pet puta tokom veceri je impozantan skor, a gde je tek citava noc i jutro, kao sto neki praktikuju, stara skola, je li, uhvate, pa ne znaju da prestanu dok ne lipsu od umora. ;)
 
e ovako...pre 2 nedelje imao sam seksualni odnos sa devojkom..i to vise puta tokom veceri(4-5)..kolika je mogucnost da ona zatrudni?prva 3 puta smo koristili kondom..posle toga bez njega..inace ona je bila u neplodnim danima...molim vas sto pre mi odg..posto se oboje puno brinemo..ona se plasi da je truda iako ne znam sto..nema simptome ali kaze da se oseca cudno...:neutral:

Zeznuo si se.........postaces tata...........:lol: E sada za pol obrati se Milanu Tarotu....taj ce ti reci sve.........:lol::rotf:
 
e ovako...pre 2 nedelje imao sam seksualni odnos sa devojkom..i to vise puta tokom veceri(4-5)..kolika je mogucnost da ona zatrudni?prva 3 puta smo koristili kondom..posle toga bez njega..inace ona je bila u neplodnim danima...molim vas sto pre mi odg..posto se oboje puno brinemo..ona se plasi da je truda iako ne znam sto..nema simptome ali kaze da se oseca cudno...:neutral:

Šta, malo pakovanje, od 3 kom. pa nestalo? :plez:

Pitaj ti nju da l' je jela bunike tog dana... a onda lepo sidji na malo nize teme i odgovor ce ti se sam kazati...

:hahaha: Tako je Šuki, reci mu!

auu sad kad procitah ovo ne znam dal ovo da uradim :dash:...il ovo:rotf:

Tako nekako... :roll:

Ako se oseca cudno sigurno je trudna,i musko je :cool:

:rotf: :klap:

A sad ozbiljno, dečko, kupi lepo test, ima ih u DM za 100 i nešto kinti a pouzdani su, tvrdim iz ličnog iskustva, pa onda, u zavisnosti od broja crtica, rešite šta ćete dalje. :cao:
 
e ovako...pre 2 nedelje imao sam seksualni odnos sa devojkom..i to vise puta tokom veceri(4-5)..kolika je mogucnost da ona zatrudni?prva 3 puta smo koristili kondom..posle toga bez njega..inace ona je bila u neplodnim danima...molim vas sto pre mi odg..posto se oboje puno brinemo..ona se plasi da je truda iako ne znam sto..nema simptome ali kaze da se oseca cudno...:neutral:

hitno da odete kod doktora, pre toga mora da ti se isplazi i pokaze jezik, ako primetis da joj je jezik zelene boje i da ima neke tufne po njemu...znaj da ce roditi vanzemaljca:mrgreen:
 
Zezate decka kao da vi nikad niste bili u frci i trazili od nekog savet!

Loshmi, sta je tu je, najverovatnije je sve ok, nego ste se malo istripovali. Sto rece neko, kupite test i nadajte se da ce pokazati ono sto vi zelite. A sledeci put pamet NA glavu :)
 
e ovako...pre 2 nedelje imao sam seksualni odnos sa devojkom..i to vise puta tokom veceri(4-5)..kolika je mogucnost da ona zatrudni?prva 3 puta smo koristili kondom..posle toga bez njega..inace ona je bila u neplodnim danima...molim vas sto pre mi odg..posto se oboje puno brinemo..ona se plasi da je truda iako ne znam sto..nema simptome ali kaze da se oseca cudno...:neutral:

pa gde si svrasavao? valjda je to najvaznije da nam kazes.
 
Ako se i posle dve nedelje oseca cudno, onda joj je prijalo. :ok: Simptomi se nece pojaviti tako brzo, ako ih uopste bude.
Cekaj dok ovaj tvoj post vide neke tete, bice zadivljene vasim ucinkom, cetiri do pet puta tokom veceri je impozantan skor, a gde je tek citava noc i jutro, kao sto neki praktikuju, stara skola, je li, uhvate, pa ne znaju da prestanu dok ne lipsu od umora. ;)

:hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:
 

Back
Top