Ja sam ponosan što sam uspešan špekulant!!!!

Poruka
23.131
U intervjuu za nemacki "Spiegel" ,Sorosh objasnjava uzroke i razloge trenutne ekonomske krize a na pitanje novinara :"Hoce li jos biti zrtava(bankarskih)"?
Sorosh odgovara:
-"Moze biti.Trenutno se svi brinu za "Siti" banku-jednu od najvecih banki na svetu.Sledeci kandidati za konkurs vec stoje u redu.Situacija je losa kao i tridesetih godina proslog veka.Sa tom razlikom,da smo MI naucili iz proslosti.MI necemo dozvoliti totalni kolaps finansiskog trzista.MI CE MO SVE PARE OVOG SVETA DATI,DA TO SPRECIMO"!!!(U citavom intervjuu nije objasnio, ko su to "mi"?)

Citav intervju:

www.spiegel.de/spiegel/0,1518,592304,00.html

P.S
Inace intervju nosi naziv:
"Ja igram uvek po pravilima"
 
U intervjuu za nemacki "Spiegel" ,Sorosh objasnjava uzroke i razloge trenutne ekonomske krize a na pitanje novinara :"Hoce li jos biti zrtava(bankarskih)"?
Sorosh odgovara:
-"Moze biti.Trenutno se svi brinu za "Siti" banku-jednu od najvecih banki na svetu.Sledeci kandidati za konkurs vec stoje u redu.Situacija je losa kao i tridesetih godina proslog veka.Sa tom razlikom,da smo MI naucili iz proslosti.MI necemo dozvoliti totalni kolaps finansiskog trzista.MI CE MO SVE PARE OVOG SVETA DATI,DA TO SPRECIMO"!!!(U citavom intervjuu nije objasnio, ko su to "mi"?)

Citav intervju:

www.spiegel.de/spiegel/0,1518,592304,00.html

P.S
Inace intervju nosi naziv:
"Ja igram uvek po pravilima"
Sto ljudi oko transparentnih stvari prave misterije.
http://www.soros.org/
Evo pogledajte sajt, pretrazite i videcete da tu nema nista misteriozno.
 
Pa dodje mu prirodno musko + zensko :mrgreen:

Nego volela bih kad bi ti bio poznat odnos cika Sorosa i oca nacije, no to su za tebe neshvatljivi pojmovi. I ne samo cika Sorosaa, nego i cika Abramovitza, cika Gershmana ( ali ne Lava ) i jos ponekih. No ti verovatno ni ne znas o kome ja pricam.;)

Totalno.Ja o tim intimnim odnosima ne znam apsolutno nista:mrgreen:
P.S
A ko je "otac nacije"?:think:
 
Necu biti sebicna, pa cu podeliti sa tobom ono sto znam, da mi se ne mucis. ;)
Otac nacije - Dobrica Cosic
Morton Abramovitz - jedan od najuticajnijih Amera, nekadasnji ambasadoru Turskoj, jedan od osnivaca ICC, strucnjak za spoljnu politiku, milijarder i veliki prijatelj oca nacije
CArl Gershman - predsednik NED ( national endowment for democracy ) veliki postovalac oca nacije
btw da me ne skapiras pogresno i ja cenim oca nacije, ali samo kao pisca, mada za ova prijateljstva
mu se mora odati priznanje.
 

Back
Top