Zene bez cvrste muske ruke

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Da li ste primetili da su zene bez cvrste muske ruke izgubljene i nesretne i imaju tuzan pogled?

Ne mislim o muskarcima koji lupaju sakom o stol, jer to su sirovine. Nego o muskarcima koji mogu bez zene, ako ova krene sa njima manipulirati.

Zene su na pocetku sretne sa mlakonjom, ali kako vreme izmice one ulaze u sve zacaraniji krug nesrece.
 
ne da su izgubljene nego ocajne...bez dobrog muskarca lutaju od papucara do papucara

Da. meni je ponekad zao nasih zena, ali to smo mi muski krivi jer nas pravih malo ima.

I njih smo nacinili nesretnima. Je-bes muskarca koji misli da dlakavost ga cini muskarcem.

Muski se trebaju pod hitno promeniti i prestati biti papucari, jer lakse je odrobijati kao papucar nego njoj biti sa takvim.
 
ja cu radije da budem papuchar
bolje mi je i to nego da mi nema ko skuvati, oprati i podizati sitnu djecu!

Kuvati ti niko ne treba, sad svi jednu na poslu, masina pere, a deca sama rastu. To ti je kao drvo, ti ga posadis i ako ga ne zapisavas i nikad ga vise ne vidis ono ce izrasti.
Koga nema bez njega se moze, ali zene tim uvek manipuliraju muskim mulcima. Kao pranje peglanje, a ja to probao i ide ko nista i mislim se kako nas je-bu u tikvu, ali neka je-bi talibana kad je taliban.

Hej mister taliban talili banana.
 
ne volim papucare, volim MUSKARCE..
retko koja devojka je trajno srecna sa papucarom.
volim kada decko ima stav,ponos,kada ne trci za mnom i sl.
***, mozda je to danasnjim momcima tesko.. ali ja nikako da naidjem na muskarca:roll:
 
Kuvati ti niko ne treba, sad svi jednu na poslu, masina pere, a deca sama rastu. To ti je kao drvo, ti ga posadis i ako ga ne zapisavas i nikad ga vise ne vidis ono ce izrasti.
Koga nema bez njega se moze, ali zene tim uvek manipuliraju muskim mulcima. Kao pranje peglanje, a ja to probao i ide ko nista i mislim se kako nas je-bu u tikvu, ali neka je-bi talibana kad je taliban.

Hej mister taliban talili banana.


blago tvojoj djeci :)
 
ne volim papucare, volim MUSKARCE..
retko koja devojka je trajno srecna sa papucarom.
volim kada decko ima stav,ponos,kada ne trci za mnom i sl.
***, mozda je to danasnjim momcima tesko.. ali ja nikako da naidjem na muskarca:roll:

Mogu svratiti do tebe na 5 minuta, cisto da ubijes zelju. Spreman sam pomoci, nema torbanja ali cu ti dozvoliti da me dotaknes i nesto operes kad dodjem s puta.
 
Da li ste primetili da su zene bez cvrste muske ruke izgubljene i nesretne i imaju tuzan pogled?

Ne mislim o muskarcima koji lupaju sakom o stol, jer to su sirovine. Nego o muskarcima koji mogu bez zene, ako ova krene sa njima manipulirati.

Zene su na pocetku sretne sa mlakonjom, ali kako vreme izmice one ulaze u sve zacaraniji krug nesrece.

Imaš one koje mogu same, i koje ne mogu. Pa pokupe djubre
 
Da li ste primetili da su zene bez cvrste muske ruke izgubljene i nesretne i imaju tuzan pogled?

Ne mislim o muskarcima koji lupaju sakom o stol, jer to su sirovine. Nego o muskarcima koji mogu bez zene, ako ova krene sa njima manipulirati.

Zene su na pocetku sretne sa mlakonjom, ali kako vreme izmice one ulaze u sve zacaraniji krug nesrece.

za sta ce mi mlakonja??? da mi se nakachi i da mu budem mama??? ma hocu odraslu osobu koaj misli svojom glavom, koja zna da brine o sebi i koja ce da kaze sta misli ma sta se posle desilo....i vise volim i da se razlikujemo i da mu nesto i ne odobravam nego da bude gnjida....naravno, ako tako mozemo da opstanemo, great, ako ne i to je dobro....nema tu sentimentalnosti....
 
Da. meni je ponekad zao nasih zena, ali to smo mi muski krivi jer nas pravih malo ima.

I njih smo nacinili nesretnima. Je-bes muskarca koji misli da dlakavost ga cini muskarcem.

Muski se trebaju pod hitno promeniti i prestati biti papucari, jer lakse je odrobijati kao papucar nego njoj biti sa takvim.

pa eto,po tvojoj teoriji....svi extra kvalitetni tipovi uljucujuci i tebe vise nas lj&s forumu a papucari taslace....znaci...ugasi komp i kreni i ti u zivot....:bye:
 

Back
Top