Bez sexa

NastyNensy

Domaćin
Poruka
3.777
Dragi moji i drage moje.... :cao:
Koliko ste najduze izdrzali bez sexa i sta je uzrok tome?
(inspirisana sam postom gde je NN osoba rekla da je neka njena drugarica bez seksa mesec dana i iscudjava se kako je to moguce-velika stvar :thumbdown: )
 
Dragi moji i drage moje.... :cao:
Koliko ste najduze izdrzali bez sexa i sta je uzrok tome?
(inspirisana sam postom gde je NN osoba rekla da je neka njena drugarica bez seksa mesec dana i iscudjava se kako je to moguce-velika stvar :thumbdown: )

nisi najbolje postavila pitanje a objasnicu ti na sta mislim.....bitnije je kada si zadnji put imala extra sex.....ako ti je sex boranija i tuga mozes apstinirati mesecima,a ako ti je u krevetu vulkan posle par dana sve te boli od zelje za partnerom...bar kod mene je tako.... :)
 
nisi najbolje postavila pitanje a objasnicu ti na sta mislim.....bitnije je kada si zadnji put imala extra sex.....ako ti je sex boranija i tuga mozes apstinirati mesecima,a ako ti je u krevetu vulkan posle par dana sve te boli od zelje za partnerom...bar kod mene je tako.... :)

ispravka ti relaxovani....posle jednog dana, posle jednog dana.....:hahaha:
 
nisi najbolje postavila pitanje a objasnicu ti na sta mislim.....bitnije je kada si zadnji put imala extra sex.....ako ti je sex boranija i tuga mozes apstinirati mesecima,a ako ti je u krevetu vulkan posle par dana sve te boli od zelje za partnerom...bar kod mene je tako.... :)

hm...mozda je to kod muskaraca drugacije...
kada je sve tuga, upravo sam onda frustrirana
a kada je sve dobro, onda je sve dobro i na duze vrijeme

ili kako li se to vec kaze - ko ima dobar rucak, ne trazi vecere.....
 
hm...mozda je to kod muskaraca drugacije...
kada je sve tuga, upravo sam onda frustrirana
a kada je sve dobro, onda je sve dobro i na duze vrijeme

ili kako li se to vec kaze - ko ima dobar rucak, ne trazi vecere.....

samo trazi duso....i veceru i desert i voce i srebrni escajg i svilenu salvetu....zapravo trazi sve sto moze da ti da.....:super::super::super:
 

Back
Top