Hmm...

yusatch:
tija:
e, onda se pojavi neka, savrsena ljubavnica, i kaze :
ti, ti , lepi dodji vamo.
pa onda te odvuce u krevet, sex savrsen, ona cim te cimne ti odjuris njoj i onda tako sve cesce i cesce , i ti dozvolis sebi tu drskost da kazes : ma ti si savrsena zena (devojka).
A onda haos, nije te zvala dva dana. Ti zoves , ostavljas poruke ona ne odgovara. Agonija traje jedno deset dana, a onda napokon poziv od nje. Kaze ti da oladis malo jer to je ipak bio samo sex i dok je bilo lepo trajalo je.
he,he, he, a ti nesretnik tada shvatis da si zaljubljen ko majmun, i da vise ne znas sta ces od sebe.

Da, ne smaram vise, a i mrzi me da kuckam, kraj price je sledeci, ti si ojadjen raspadas se, sve ladje potonule, da ne pominjem da si zaljubljen, i onda posle izvesnog vremena neizostavna konstatacija da je doticna ipak jedna k u c k a vise na ovoj planeti.

Elem, dobro pripazi sta zelis, jer moze se desiti da upravo to i dobijes. 8)
Seceru, na psu rana, na psu i zarasla! Ne brinem ja da cu prelezati tu tragediju (pa ja je i trazim!), niti ikada nazivam zene pogrdnim imenima (nisu zene ***** niti su svi muskarci isti!)! Jednostavno smo se svideli jedno drugome u naletu necega sto bismo mogli nazvati strascu, a onda je to promenilo ime...


sada sam procitala i ostatak price, tebi je u stvari smetalo to sto je ona isistirala na "prici o vama".... i sto se nikako nije poklapalo sa njenim ponasanjem prilikom vasih prethodnih susreta.
Nije zelela da pusti stvari da idu svojim tokom vec je sve ubila sa pricom.... sve mi je to poznato.

elem, shvatila sam sada sustinu tvoje price.
mada i ovo sto sam ja napisala je samo preneto iskustvo jednom mog poznanika, a tvoj post me je upravo potsetio na to. 8)
 
*Mihal*:
Bas tako Omen, ti si prava otvorena i stalozena devojcica!
Hvala Ti Mihal :D ... mada... bilo bi jako nepristojno da nisam otvorena i staložena JER i nisam više baš devojčica!
Incognito fantastično razmišlja i ima zdrave stavove o životu i sexualnosti (moje mišljenje!) i smatram da, bez obzira na prirodne polne razlike koje uslovljavaju i neminovne razlike u mišljenju, muškarci i žene treba da imaju (bar) slične poglede na bitne životne stvari. Zato se jednim delom baš i ne slažem sa tobom:
... devojke o sexu imaju sasvim drugo poimanje nego muskarci, devojka daje sex a uzima ljubav, muskarac daje ljubav a uzima sex...
:arrow: devojka/žena NE DAJE (i) LJUBAV a muškarac NE DAJE (i) SEX :shock: Neeeee... nije to uzimenje-davanje! I nije to baš tako jednostavno. Ne treba ljubav i sex tako grubo razdvajati... U životu se obično vrlo prepliću i prožimaju. Izvinjavam se ako mislimo na isto... ali po Tebi žene to nazivaju ljubavlju... a muškarci sexom (!?)
Razočarala sam se... jer sam verovala da woliM kako Milow doživljava život! Potpuno sam iznenađena :?
 
Ocito da si je privukao, kao i da nije zadovoljna vezom u kojoj je... Sad bi ona malo da se yebe, a da joj ne udje, sto, kao sto svi znamo, nije moguce...
Naravno, ima tu i koketerije i zelje za samodokazivanjem, mlada je djevojka, tako da je sve to normalno... Isto kao sto je normalno da se ne zna nositi s odnosom u koji je upala s tobom...
Ipak to nije za svakoga, kao ni sa svakim...
 
tija:
yusatch:
tija:
sada sam procitala i ostatak price, tebi je u stvari smetalo to sto je ona isistirala na "prici o vama".... i sto se nikako nije poklapalo sa njenim ponasanjem prilikom vasih prethodnih susreta.
Nije zelela da pusti stvari da idu svojim tokom vec je sve ubila sa pricom.... sve mi je to poznato.

elem, shvatila sam sada sustinu tvoje price.
mada i ovo sto sam ja napisala je samo preneto iskustvo jednom mog poznanika, a tvoj post me je upravo potsetio na to. 8)
E, konacno neko ko ume da razume. Tacno to mene muci! Zasto "ljubav" kada je pocelo sa "strast"?! I pre nego sto smo poceli sa vackanjem, lepo joj kazem da odlazim i to, a ona ce "neka,... imam decka i samo bih da..." A sad razmislja da ga ostavlja, a ja to necu, i.... tako do u ndogled! Ma, lepo kaze Gazdarica da je to najbolje ostaviti za sobom...
 
yusatch:
budca:
ni jedan razgovor nije bez ikakve veze,care pa ti si za 10 dana dobio nesto sto neko ne moze ni za 100,
ono sto hocu da kazem je sledece":put do njene vrele i smele prica je stara,moras da das tu zrtvu slusanja njenih pricica o tome,satro te voli itd.
'Ovo ovde je Balkan...' neko je vec to rekao,pa nadam se da razumes
AKo hoces samo strast,pozudu,sex... moj savet je nadji brate neku od 30-35 koja vec ima sve sem toga i BINGO :lol: :lol: :lol: :lol:
Sto se vi pravite poznavaoci apsolutne istine? Znam i ja da strast treba traziti gde je vise nema, ali nije to bilo pitanje s pocetka... Ipak, hvala na pokusajima da mi savetima pomognete...
'NEMA',u pa tu si 'malo' pogresio,covecep pa tim ribama je sve u zivotu stast,bas zato su i raspustenice,imaju malo dete,neuspeli brak,ex-muza alkosa,dovoljno kesa da podignu to dete,i sve sto traze je dobar,siguran sex,bez imalo lazi o nekoj tamo ljubavi,mozda bas tebe neka matora koka smeka i ceka samo mali mig,i eto je u akciji,poseti malo klubove u koje izlaze dame,recimo 25+,garanat ces da navatas neku,ako te vec neka ne navata.Pazi sa njima nema:'ej pa to mi se ne radi,pa boli me glava,pa to mi ni bivsi sa kojim sam bila 3 godine nije radio,pa kakvih vec prica nema :wink:
 
Gazdarica:
Ocito da si je privukao, kao i da nije zadovoljna vezom u kojoj je... Sad bi ona malo da se yebe, a da joj ne udje, sto, kao sto svi znamo, nije moguce...
Naravno, ima tu i koketerije i zelje za samodokazivanjem, mlada je djevojka, tako da je sve to normalno... Isto kao sto je normalno da se ne zna nositi s odnosom u koji je upala s tobom...
Ipak to nije za svakoga, kao ni sa svakim...
Da, da,... yebe a ne udje! Kako da ja to pretvorim u yebe i udje, a ne smori? He he he!
 
Nju, nikako... Osim naravno da glumis ludilo tj. zaljubljenost, spremnost na vezu i bla, bla, a to ti, vjeruj, uopste ne treba, ma kako ti trenutno gledao na to...
Zaista, mnogo je bolje naci drugu osobu, koja ima isti interes kao i ti... Tek onda takva prica ima smisla... Znam, bila tamo, probala... :wink:
 
Zasto se strast sa pocetka pretvori na kraju u ljubav?
Zato sto niko ne moze da zavoli nekog na prvi pogled. Ljubav na prvi pogled ne postoji jer za ljubav je potrebno bar neko vreme provedeno sa tom osobom. Da je iole malo upoznamo i ako nam se svidja sve ono sto vidimo, cujemo, dozivimo.... sve to polako pocinje da dobija novu formu i mi se zaljubljujemo.
Znaci, nista tu nije neveroovatno sto se ona zaljubila.
Sama cinjenica sto je ona odlucila da vara svog decka, znaci da u njihovoj vezi nesto nije bilo bas kako treba, a onda si se pojavio ti. Nesto novo, zanimljivo, lepo uzbudljivo i njoj su s razlogom pocele da se pojavljuju emocije.
Naravno, ne treba da panicis da ce se to dogadjati bas sa svakom devojkom.
Svi su ti savetovali da nadjes neku koja nije klinka. Mislim da grese, jer koliko vidim i cujem danasnje klinke su cudo prirode i njima uopste nije do ozbiljnih veza. Love samo sex i nista vise od toga. Tako da, slobodno ti nadji neku klinku, znaci devojku koja ima nesto manje godina od ove tvoje 23-ogodisnjakinje.
Naravno u svakoj generaciji postoje izuzeci, pa ti se mozda posreci da nadjes i neku koja je tu negde tvojih godina.
Devojke koje imaju vise od 22 godine, kad na lete na tipa koji im se max svidja naravno da ga nece pozeleti samo za sex. Pozelece vezu i to ozbiljnu i 80% slucajeva ce vec u startu razmisljati o eventualnom braku.
Sve je to priroda tako udesila, jer to vreme za zenu i jeste najidealnije za stvaranje potomstva.
Nadam se da sam uspela bar malo pojasniti stvar,
 
No Nick:
Zasto se strast sa pocetka pretvori na kraju u ljubav?
Zato sto niko ne moze da zavoli nekog na prvi pogled. Ljubav na prvi pogled ne postoji jer za ljubav je potrebno bar neko vreme provedeno sa tom osobom. Da je iole malo upoznamo i ako nam se svidja sve ono sto vidimo, cujemo, dozivimo.... sve to polako pocinje da dobija novu formu i mi se zaljubljujemo.
Znaci, nista tu nije neveroovatno sto se ona zaljubila.
Sama cinjenica sto je ona odlucila da vara svog decka, znaci da u njihovoj vezi nesto nije bilo bas kako treba, a onda si se pojavio ti. Nesto novo, zanimljivo, lepo uzbudljivo i njoj su s razlogom pocele da se pojavljuju emocije.
Naravno, ne treba da panicis da ce se to dogadjati bas sa svakom devojkom.
Svi su ti savetovali da nadjes neku koja nije klinka. Mislim da grese, jer koliko vidim i cujem danasnje klinke su cudo prirode i njima uopste nije do ozbiljnih veza. Love samo sex i nista vise od toga. Tako da, slobodno ti nadji neku klinku, znaci devojku koja ima nesto manje godina od ove tvoje 23-ogodisnjakinje.
Naravno u svakoj generaciji postoje izuzeci, pa ti se mozda posreci da nadjes i neku koja je tu negde tvojih godina.
Devojke koje imaju vise od 22 godine, kad na lete na tipa koji im se max svidja naravno da ga nece pozeleti samo za sex. Pozelece vezu i to ozbiljnu i 80% slucajeva ce vec u startu razmisljati o eventualnom braku.
Sve je to priroda tako udesila, jer to vreme za zenu i jeste najidealnije za stvaranje potomstva.
Nadam se da sam uspela bar malo pojasniti stvar,

Ljudi!
Provalila sam-ovo je Snezna Kraljica sa novim nickom!!!!POsebno ovaj kraj!
 
jedinica:
No Nick:
Zasto se strast sa pocetka pretvori na kraju u ljubav?
Zato sto niko ne moze da zavoli nekog na prvi pogled. Ljubav na prvi pogled ne postoji jer za ljubav je potrebno bar neko vreme provedeno sa tom osobom. Da je iole malo upoznamo i ako nam se svidja sve ono sto vidimo, cujemo, dozivimo.... sve to polako pocinje da dobija novu formu i mi se zaljubljujemo.
Znaci, nista tu nije neveroovatno sto se ona zaljubila.
Sama cinjenica sto je ona odlucila da vara svog decka, znaci da u njihovoj vezi nesto nije bilo bas kako treba, a onda si se pojavio ti. Nesto novo, zanimljivo, lepo uzbudljivo i njoj su s razlogom pocele da se pojavljuju emocije.
Naravno, ne treba da panicis da ce se to dogadjati bas sa svakom devojkom.
Svi su ti savetovali da nadjes neku koja nije klinka. Mislim da grese, jer koliko vidim i cujem danasnje klinke su cudo prirode i njima uopste nije do ozbiljnih veza. Love samo sex i nista vise od toga. Tako da, slobodno ti nadji neku klinku, znaci devojku koja ima nesto manje godina od ove tvoje 23-ogodisnjakinje.
Naravno u svakoj generaciji postoje izuzeci, pa ti se mozda posreci da nadjes i neku koja je tu negde tvojih godina.
Devojke koje imaju vise od 22 godine, kad na lete na tipa koji im se max svidja naravno da ga nece pozeleti samo za sex. Pozelece vezu i to ozbiljnu i 80% slucajeva ce vec u startu razmisljati o eventualnom braku.
Sve je to priroda tako udesila, jer to vreme za zenu i jeste najidealnije za stvaranje potomstva.
Nadam se da sam uspela bar malo pojasniti stvar,

Ljudi!
Provalila sam-ovo je Snezna Kraljica sa novim nickom!!!!POsebno ovaj kraj!
Da znas :)
 
He, pa izgleda da ste malko pogresili u nekim koracima prilikom vaseg istrazivanja :lol:
Mada, ovo bi trebalo da mi bude kompliment, jel da? S obzirom da doticna Snezna kraljica svima nedostaje.
Pa, hvala, sta da kazem :wink:
 
Omen:
devojka/žena NE DAJE (i) LJUBAV a muškarac NE DAJE (i) SEX :shock: Neeeee... nije to uzimenje-davanje! I nije to baš tako jednostavno. Ne treba ljubav i sex tako grubo razdvajati... U životu se obično vrlo prepliću i prožimaju. Izvinjavam se ako mislimo na isto... ali po Tebi žene to nazivaju ljubavlju... a muškarci sexom (!?)
Razočarala sam se... jer sam verovala da woliM kako Milow doživljava život! Potpuno sam iznenađena :?

To sam grubo napisao onima koji se bas nimalo ne razumeju u zivot. Naravno da ljubav i sex idu zajedno i interes i za jedno i za drugo je obostran. Veciti problem su muskarci(kojih je na zalost procenat oko 90%) koji misle da i devojke celog svog zivota jure jedino za pet minuta 'pumpanja'.
 
Devojke koje imaju vise od 22 godine, kad na lete na tipa koji im se max svidja naravno da ga nece pozeleti samo za sex. Pozelece vezu i to ozbiljnu i 80% slucajeva ce vec u startu razmisljati o eventualnom braku.




evo ja imam vise od 22 a ne razmisljam o ev.braku
tj nikada nisam tako razmisljala,isto kao sto nisam imala trip tipa "e ovo je neobavezna veza,ovo je duga, bla bla bla"...
u vezi sam dok je oboma lepo,a koliko ce trajati zaista me ne zanima

mislim,u principu nisam za kratke varijante,tragam za svojim soulmate,ali nikad ne bih bila u vezi samo zato sto se bojim da sam sama ili da bezim iz iste jer se bojim ljubavi

tj znam sta zelim a sta ne i stremim ka onome sto zelim

sto se odgovora na pitanje tice,ta je neka zesca klinka(mentalno)kad prica o ljubavi posle 10 dana
mislim uopsteno ne moze se generalizovati
sve to ide od osobe do osobe
 
jedinica:
Ljudi!!
Provalila sam-ovo je Snezna Kraljica sa novim nickom!!!!POsebno ovaj kraj!

Hej, ljudi!
Pa, vi ste svi postali potpuno paranoicni!!!
Bas ste me razveselili sada! Hi, hi, hi!
Snezna_kraljica….. Opasna zenska koja smara svojim neiskustvom…. Odjednom je nestala…. Niko ne zna gde je…. Ali, pojavljuje se neka NoNick, sa slicnim stavovima, i – decica odmah pomisle da je Olgica resila da se okane stare slave, da okrene novi list time sto ce stvoriti novu licnost, ali – u napadu iskrenosti i ‘laznog’ morala, nije mogla da ostvari svoju zamisao…. I mislili su da su pogodili! Ali…. Avaj!
Slusajte – kad bih menjala nick, onda bih ucinila da to bude neka osoba, koja
1. ne bi pravila razmake posle interpunkcijskih znakova.
2. koja bi bila slabo upoznata sa gramatikom.
3. koja bi imala razmisljanja dijametralno suprotna mojima. Dosadilo mi je da budem iskrena a da me drugi kritikuju. Dakle – moja susta suprotnost.
Svecano priznajem – IMALA SAM JOS JEDAN NICK! Bilo mi je bezveze, nije to dugo trajalo, samo dan-dva.
Ali, to nije nick doticne osobe. Kao sto rekoh, ona ne poseduje ‘kvalitete’ koje bih iskoritila u stvaranju nove licnosti.

A slazem se sa *Mihal*ovom recenicom ‘devojka daje sex a uzima ljubav, muskarac daje ljubav a uzima sex’. U nekom elementarnom vidu, ima tu istine….
Mada, i to je generalizovanje, jer ima devojaka koje vole sex bez ljubavi, i muskaraca koji ne moogu spavati sa devojkom ako je ne vole.
 
Sto se tice teme…..
Mozda je sadasnja veza te devojke duga. Mozda joj se smucilo da je sve postalo navika. Mozda je u pocetku zelela samo flert. Ali je kasnije shvatila da ne moze tako da funkcionise.
Ona mozda i dalje voli decka sa kojim je, i, uprkos monotoniji koja je zavladala, ne zeli da izgubi sigurnost koju je imala u vezi sa tim deckom.
Naravno da ona ne moze biti u tebe zaljubljena posle 10 dana. Ali, svesna je da moze neke izgraditi neke emocije prema tebi.
Dakle – mislila je da samo malo osvezi vezu, ali, ona to ne moze bez vezivanja za nekog.
I to je shvatila kasno. Tako da si ti ispao ‘zrtva’. E, pa – tacno je da nije lepo sto ti je davala laznu nadu – ali, nije ona krva. Verovatno nikad ranije nije radila slicne stvari, pa nije mogla da pretpostavi kako ce se ponasati.

Sto se tice onog sto je NoNick rekla…. Da su danasnje mlade devojke cudo, i da cesto i traze samo sex….
Pa, po dvema devojkama koje poznajem (86.godiste), moj utisak je cak suprotan. Naravno, ima svakakvih pojava. Krajnosti. Neke njihove drugarice se zaista uklapaju u taj profil.

Dobro, ovo se ne tice teme konkretno, ali, nije da bas nema veze sa njom…
Pazi ovo…. Bas danas sam razgovarala sa drugaricom (83. godiste). Ona je godinu dana bila u vezi sa deckom, raskinuli su, ali su nastavili da se vidjaju i kasnije, a odmah posle raskida ona je pocela da se vidja sa nekim deckom (koji je 9 godina stariji) – samo zbog sexa (a i sa bivsim se sexala povremeno). I tako to traje vec 4 meseca. I rekla mi je da vec neko vreme primecuje naznake da pocinje da se zaljubljuje u njega. I odlucila je da to prekine, jer joj nije do veze, i ‘ne treba joj godinu dana da shvati da je bila budala sto je nekog volela’.
Eto, dakle – nista nije sigurno.
 
Maajka:
Vidi ovako: upoznam pre par nedelja mnooogo slatku devojku.
Stigli smo i do kreveta.
sranye! I to nije prvi put! Uvek sam nalazio neke zaljubljive devojke koje zele ljubav, a ne sex!
Za momcad: smaraju li i vas devojke koje se zaljubljuju i imate li neki recept (poput onih Jamie Olivera) za dobijanje sexa bez dobijanja pretnji brakom, ljubavlju i slicnim?!?
`Ako se nisi dosta vec nasexao brzog sexa do 26-te, onda malo sta ostaje od onga sto bi moglo da ti se predlozi kao pomoc.
``ZASTO MORATE DA BUDETE SIGURNE I DA VAM SE IZJAVLJUJE LJUBAV da biste imale sex sa nekim?
I jos nesto. Ne ocekujem ja neko cudo od sexa. Ja sam samo zeleo da nasi sustreti napreduju progresijom kojom su isli prvih par puta.
Maajka da vam odrepuje po glavam,ja sam se skapirao sa mojom te kreshem ponekad neshto,ali vishe u mashti ovako nema shanse jer ljudi zaista utucavate.
Smara da se lazhemo a ljubav ne.
Idi ti dechkonja pa malo kazhi istinu,daj bre ja neverujem u tvoju prichu odavde,jel znash gde sam,na Lidu dunava sa toshiba notebook-om 2.7gz na peshkiru.
Je ala je pricha,pa gde zaista da ti verujem a ja hochu keve mi.,ego ushta da poverujem izgleda kao da je nogom pisamono a ochima gledao eurosport.
Pitam sam sebe javno jeli smara neshto drugo pa lichi da je zaljubljivanje.
Ja bih da chujem rech kao bilo je te i te priche pa je puklo,nije valjda zaljubiti se da stigne neznam gde preko reda u krevet.
Ja sam ljut mamu mu kako da nema choveka barem zhensko da ovo pokosi negacijim da se zbiva.]
Chao 100% ne anticool ovakvo tripovanje,zhalim duj sandala prikane nije ti fazon.
CU
Rodjace, ako ti ovako konfuzno i nesuvislo zvucis i u 3D tehnici, treblo bi te prvo dati logopedu, pa psihijatru, pa,... Poradi malo na pismenosti i izrazavanju ako vec ucestvujes na Forumu. To bi trebalo da su preduslovi za pismenu komunikaciju...
 
No Nick:
Snezna kraljice dobro da si se pojavila. Koliko su navalili, jos bi me i ubedili da sam ja ti ili bolje receno ti ja! :lol: :wink:
Pa da… Mada se mora priznati da ima izvesne slicnosti u nasim stilovima pisanja… Da ne znam da si ti ti, pomislila bih da si ti ja, a onda bi nastala zbrka… :? :roll: :wink:
 
Snezna_kraljica:
No Nick:
Snezna kraljice dobro da si se pojavila. Koliko su navalili, jos bi me i ubedili da sam ja ti ili bolje receno ti ja! :lol: :wink:
Pa da… Mada se mora priznati da ima izvesne slicnosti u nasim stilovima pisanja… Da ne znam da si ti ti, pomislila bih da si ti ja, a onda bi nastala zbrka… :? :roll: :wink:

..."SLICNE" ili ne,meni je trenutno :) slatka ova
ZBRK...A 8) CAO BEBO SLATKA :wink:
 

Back
Top