Invisible

Ja bih bas voleo da sam nevidljiv.......Sta bi sve radio..........Ali voleo bi da mogu da postanem nevidljiv samo kad ja ocu!!! Prvo sto bi uradio je zakuvavanje velike tuce u nekom kaficu, diskoteci itd........... Samo bi prosao i nabo garija hahahahhaaa al bi bilo krvi.........Onda bi upao u neku tajnu sluzbu i krao dokumenta......mozda bi se i malo voajerisao.....Uglavnom super bi to bilo
 
volela bih da budem nevidljiva... bilo bi veoma zanimljivo. kao prvo, bilo bi dobro da lutam okolo, a da to niko ne zna (ne da bih cula nesto sto ne bih trebalo, nego onako :wink: ) i bilo bi dobro da blejim, a da me niko ne pita sta mi je... :lol:
 
bleak, mislim da je za ono sto si hteo da kazes bolje would...neces biti nevidljiv jednog dana, zar ne?
da sam nevidljiva, maltretirala bi ljude koje ne volim, proganjala ih, a i jos neke druge stvar koje necu da vam kazem...
 
Hmmmmm...invisibility...DO YAYA!!!!!!!!! :D
Po ceo dan bih terorisao ljude!!! :twisted:
Mozda ne bas onako(cesto) da ih na smrt isprepadam, ali bi ih po ceo dan bacao u rebus... :lol:
Oduvek me je zanimalo sta ljudi pricaju o meni iz ledja, pa bih i to saznao...itd, itd...

Zaljucak:

Sposobnost nevidjenih razmera i potencijala!!!!! :wink:
 

Back
Top