Новогодишња акција! Динар за кола!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Dovla

Elita
Poruka
16.644
Елем, ради се о идућем... наш другар дамнјан се жалио на погрешном месту за решење својих проблема па ја ево да учиним добро дело... :D

Tako dobar plan imam za docek, al nemam kola da to ostvarim...odnosno, imam, oceva, al nece da mi da se uputim u te krajeve Srbije. Jednostavno mi ne da da tamo idem...

a plan je vrh vrh vrh :(:(:(:(:(

Пошто је евидентно да се ради о врхунском сексу у најави, предлажем да му помогнемо. За почетак не би било лоште да констатујемо да ли неко има аутомобил вишка па да му га рентира за НГ ноћ, или да прикупљамо прилоге за рентирање кола од рент-а-кар компанија... 'ајмо да видимо идеје ;)
 
Елем, ради се о идућем... наш другар дамнјан се жалио на погрешном месту за решење својих проблема па ја ево да учиним добро дело... :D



[b]Пошто је евидентно да се ради о врхунском сексу у најави, предлажем да му помогнемо. За почетак не би било лоште да констатујемо да ли неко има аутомобил вишка па да му га рентира за НГ ноћ, или да прикупљамо прилоге за рентирање кола од рент-а-кар компанија... 'ајмо да видимо идеје ;)[/b]

Jesi bre vidovitttt... reci mi, sta cu da dobijem iz statike I u cetvrtak? :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top