Dilema: Progutati ili ne?

e ja cu prokomentarisati...

vec se raspravljalo o tome 'na siroko' i doslo se do zakljucka da je to samo individualna stvar... ali devojke, obratite paznju: semena tecnost je jako bogata vitaminom E i vrlo je niskokaloricna... Tako da to i nije bas beskorisno ;)

Spermom do vitke linije i lepog tena! ;)
 
Incognito:
e ja cu prokomentarisati...

vec se raspravljalo o tome 'na siroko' i doslo se do zakljucka da je to samo individualna stvar... ali devojke, obratite paznju: semena tecnost je jako bogata vitaminom E i vrlo je niskokaloricna... Tako da to i nije bas beskorisno ;)

Spermom do vitke linije i lepog tena! ;)
Inco, ti uvek nudis diplomatsko resenje:).
 
lady me:
Hvala Incognitu na savetu nego... jel ti to iz iskustva? :twisted:

Naravno... mnoge dame su na ovom forumu iznele misljenje o tome, a ja ucim i na osnovu tudjih iskustava...

E sad, posto nemam probleme sa tenom a volim visokokaloricnu hranu, to znaci da ja to nikad necu probati... Ali dame koje paze na svoj ten i liniju ne bi trebale da se ustrucavaju :lol:
 
Incognito:
lady me:
Pa, dovoljno je da svoju damu poljubis nakon toga ... mislim, nije valjda da ti se gadi da je nakon toga ljubis? :roll:

Mislio sam na redovno konzumiranje iste kao zamene za obrok... Naravno da mi se ne gadi, zasto bi?

Pa rece : ti TO nikad neces probati, nisi rekao :"redovno konzumirati" vec probati, ... ali dobro, verovatno si napravio lapsus a ja se uhvatila toga ko pijan plota

:wink:
 
Incognito:
e ja cu prokomentarisati...

vec se raspravljalo o tome 'na siroko' i doslo se do zakljucka da je to samo individualna stvar... ali devojke, obratite paznju: semena tecnost je jako bogata vitaminom E i vrlo je niskokaloricna... Tako da to i nije bas beskorisno ;)

Spermom do vitke linije i lepog tena! ;)
u tom slucaju, evo ja delim svoj eliksir ne bih li pomogao lepim devojkama da ostanu lepe...
devojke, javite mi se... to je za vase dobro :wink:
 

Back
Top