POTREBNA POMOC ,HITNO!!!!!!!!!!!!

Tsuymish

Buduća legenda
Poruka
31.402
U mom kraju ima starija zenka vucjaka koju je neko pre vise meseci izbacio na ulicu. Sve je bilo relativno ok do skoro. Pre par dana videla sam je celavu.
Danas je bio veterinar.
Treba da prima inekcije ivermektin kako bi se izlechila.Ima rane po telu.
Treba da primi po jednu inekciju nedeljno i tako 4 do 6 nedelja
Posto je napolju mnogo hladno a ona je stara,mnogo bi znachilo kada bi neko mogao da je uzme samo dok traje lechenje.Dovoljno je da bude u dvorishtu makar u nekoj shupi ili slichno,samo da bude zaklonjena od vetra.
 
ljudi molim vas evo i ja.
ja ne zivim u milicinom kraju,ali sam juce bila sa veterinarom.nasla sam je..
ono je zalosno da onako zivi.ona ne moze da stoji na nogama.cela se raspada.evo ja cu da platim nekom,casticu ga ako je uzme na par dana da je okupa i namaze.kupicu i kremu i sampon.
ako se niko ne javi u skorije vreme ,ja cu zaista ozbiljno da razmislim i da pitam nekog veterianra da je uspava.jer je ono katastrofalno.i bolno.
 
da ali znas kad kuce moze da se izleci i zivi normalno na ulici.i ja sad trebam da mu uzmem zivot..uzas..
ja sam jedno kuce pola godine lecila ,kupala ja licno satima,mazala..ali sam tada imala gde i bilo je leto..
meseca je kupan ,lecen...a imam slike njegove..za njim je kapljala krv po ulici koliko s eraspadao..i bio je izlecen i najsrecniji pas..i dlaka mu je porasla ..i ugojio se..imam slike i kada je krvario i posle kada je bio -kao nov!!!
 
Pa izgleda bas bas matoro. Mozda je vec pri kraju zivota pa je gazda izbacio kao ..da mu ne umre u stanu i slicne gluposti.

pa dal je moguce da ima takvih Torente koji drze psa godinama i kada mu ostari baci ga na ulicu.
Pa to nisu ljudi bem ti sve , MONSTRUMI.

AKO IMATE SLIKU KAKVA JE BILA LETOS...onda znate chija je ili je i letos bila na ulici pa i slika otuda.
 
ne mogu da ne pogledam,,,,pa covek sve vise i vise voli psa sto je stariji jer je time vremenski sve duze s njim, ne mogu da shvatim kako neko moze da izbaci psa tako.
kako to u drugim zemljama kaznjavaju...lepo bi bilo i kod nas, i novcano i odlezati u zatvoru, jer oni lako nadju vlasnika....jadna kuja..ovo nije za moje zivce.
 
ne mogu da ne pogledam,,,,pa covek sve vise i vise voli psa sto je stariji jer je time vremenski sve duze s njim, ne mogu da shvatim kako neko moze da izbaci psa tako.
kako to u drugim zemljama kaznjavaju...lepo bi bilo i kod nas, i novcano i odlezati u zatvoru, jer oni lako nadju vlasnika....jadna kuja..ovo nije za moje zivce.

A ko zna mozda je bolesna nesto a gazda neki pajser pa mozda nema para da placa lecenje a opet ono kao frka od bolesti. Ko ce ga znati.
 
pa dal je moguce da ima takvih Torente koji drze psa godinama i kada mu ostari baci ga na ulicu.
Pa to nisu ljudi bem ti sve , MONSTRUMI.

AKO IMATE SLIKU KAKVA JE BILA LETOS...onda znate chija je ili je i letos bila na ulici pa i slika otuda.

jok...ta slika od letos je kada je vec bila na ulici
samo se jedan dan pojavila...neko je izbacio ko zna odakle,posto je stara
 

Back
Top