kriza

Kako se odrazava svjetska finansijska kriza na trziste rada u Au? Ima li ko neposredna iskustva sa tim?

STRASNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

DOBICU OD VLADE 1000 DOLARA BOZICNI POKLON. KRIZA

Benzin pojeftinio na 1 dolar/ litar

KRIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAA

NEMA BRASNA< :hahaha:
 
STRASNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

DOBICU OD VLADE 1000 DOLARA BOZICNI POKLON. KRIZA

Benzin pojeftinio na 1 dolar/ litar

KRIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAA

NEMA BRASNA< :hahaha:

Eto ti maki9 -sada si stvarno dobila odgovor UŽIVO (iz Prve ruke) !!! Jeste da se Topaz malo zeza,ali ti i ISTINU govori !!! Nemaš brige !!!! :cao:
 
STRASNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

DOBICU OD VLADE 1000 DOLARA BOZICNI POKLON. KRIZA

Benzin pojeftinio na 1 dolar/ litar

KRIZZZZZZZZZZZZZZZZZZZAAA

NEMA BRASNA< :hahaha:

Hi Topaz,hajde kada si već tu kaži mi molim TE nešto o Primanju plata: Kažeš da ti žena prima platu oko 3000 aud mesečno,u ONOJ cvećari (ako već do sada nije promenila posao). Pa me zanima : Da li je TA plata BRUTO ili NETO ? pOZdravčić :cao:
 
Ja sam ljudi u toj krizi evo 20 godina. Klepilo me ono: " Dabogda ima` pa nema` " Valjda me tamo down under bude klepilo obrnuto, he,he,he...

Što mislite o tome moji forumaši, a?
 
I ja sam malo poblesavila kao neki ovdje što lupaju nešto čekićem:tease::rotf: he,he,he, čak mi je i sadašnji avatar u tom stilu - doduše grupa je iz Švedske ( moja omiljena), ali i to je extra zemlja samo je hladna... što mi ne odgovara. Ako ne uspijem da odletim kao tica u toplije krajeve, odoh u planine tj. kod Abbe!

Inače ovaj njihov album je posvećen Australiji....
 
I ja sam malo poblesavila kao neki ovdje što lupaju nešto čekićem:tease::rotf: he,he,he, čak mi je i sadašnji avatar u tom stilu - doduše grupa je iz Švedske ( moja omiljena), ali i to je extra zemlja samo je hladna... što mi ne odgovara. Ako ne uspijem da odletim kao tica u toplije krajeve, odoh u planine tj. kod Abbe!

Inače ovaj njihov album je posvećen Australiji....

Nisi samo TI draga moja Palmice prolupala ima nas još tak´i :dash::rumenko::super:. A da ponovim jednu čuvenu rečenicu iz Legendarnog ´´Radovana III´´ : ´´Neke daljine me vuuukuuu ! ´´
 
I ja sam malo poblesavila kao neki ovdje što lupaju nešto čekićem:tease::rotf: he,he,he,...Čak mi je i sadašnji avatar u tom stilu( Australije, jer jedva čekam da se mičem odavde) - doduše grupa je iz Švedske ( moja omiljena), ali i to je extra zemlja samo je hladna... što mi ne odgovara. Ako ne uspijem da odletim kao tica u toplije krajeve, odoh u planine tj. kod Abbe!

Inače ovaj njihov album je posvećen Australiji....
Malo sam praznoslovila u ovom postu, pa ga ispravljam...
 
Zdravo, ljudi, nisam ni vidjela ovolike komentare! :)

i ja se drzim pozitivno, nisam stavila roze naocale, ali moramo biti optimisticni!
moji u Melburnu ne kukaju, doduse, nisam ih ni pitala za krizu, ali su rekli da posla ima svuda.

puno poz, M.
 
Zdravo, ljudi, nisam ni vidjela ovolike komentare! :)

i ja se drzim pozitivno, nisam stavila roze naocale, ali moramo biti optimisticni!
moji u Melburnu ne kukaju, doduse, nisam ih ni pitala za krizu, ali su rekli da posla ima svuda.

puno poz, M.

:aha: Eto, pa prvo bi ti tvoji rekli da je neka Frka ! Samo smireno i polako...I da nam se javiš pre nego što odeš, da ti SVI mašemo ! :cao::cao::cao::cao::cao::cao::cao::cao::cao::cao:
 
Maki, sad je benzin vec evo na 90 centi...milina...jos da imamo gde da ga sipamo za rezervu :)))
Maki,sta ste uradili,dolazite li ili ne?
 

Back
Top