Prskanje bojom?

roolet

Početnik
Poruka
50
drage moje,
sta kazete/mislite na prskanje bojom? je l' neka isla? po meni, to je super zamena za stetni solarijum, u solarijum, naravno, ne idem, ali nesto bih zelela da mi koza bude malo tamnija, bela sam jaaaako... kakve su cene, da li se boja ravnomerno rasporedi, kako to uopste funkcionise? :)
 
Ako mislis na airbrush ja sam isla prosle godine, definitivno ne moze da zameni solarijum ali nije lose za jednokratnu upotrebu(neko desavanje i sl..)Meni je boja bila ok,nije bilo fleka ali sam prva 2-3 dana bila neverovatno tamna ( boja se prima oko 8h ) a posle polako pocinje da se skida mada i tada nisam imala fleke.Znaci ukupno traje nekih 10 dana ali ono sto je meni jako smetalo je to sto ta boja jakooo mirise a meni se taj miris ne svidja ( slican miris kao i svaka krema za samopotamnjivanje samo mnogo intenzivnije)
Kostalo je 1500din.
Eto...
 
znaci, znaci ;), hvala svima. a opet, solarijum je jako stetan za kozu, pa bih pre prskala nego bilo sta. a ni Sunce bogami vise nije ono sto je nekad bilo..
probala bih air brush, ima li tu nekih svetlijih nijansi ili si bas crna kad koza upije? :D
 
izgleda skoro ruzno kao ona koju sama mazes iz bocice,
idi na piling koze i depilaciju prije toga, imaces manje sanse da ti ostanu fleke
umjereno kvarcovanje u solarijumu izgleda blago bolje

ali u svakom slucaju, vjestacka boja je ocigledna i izgleda prljavo
 
Ja sam pomislila na Pejnt bol,srpski rečeno,kad videh temu,a vi sa pokvarenom maštom na Lj.i S. na prskanje :)

Evo blaža alternativa za samopotamnjivanje: obavezan je piling uvek pre upotrebe ili tuširanje grubom rukavicom,zatim kupi losion za samopotamnjivanje tela (ne lica) i pomešaj ga sa običnim mlekom ili losionom za telo, (taj mix pravi u manjoj količini u posebnoj posudi tik pre nanošenja) i uveče posle tuširanja se namaži 3-4 dana uzastopno a posle na nekih 2-3 dana i imaćeš blago preplanuo ten i bez fleka,a da ne izleda "prljavo".
 
nesto sto bi se trebalo zakljucati u podrum i izgubiti kljuc :)

tara-reid-bikini-4-04.jpg
 
pa muskarci nisu jos poceli da se prskaju farbom da bi se vise svideli zenama...zar ne? :neutral: i inace se ne transformisu u ne-sebe sa ciljem privlacenja zenki?ili to ipak rade :neutral:

nego jel mene oci varaju,ili je ova grisina sa slike,sa ociglednim poremecajem u isgrani,imala liposukciju stomaka?posto stomak izgleda ko da je neko dobro po njemu prodzarao :neutral:

jel vam se cini da ljudi,umesto da sve vise napreduju,u svakom smilu,pocinju da se vracaju nekim zivotinjskim obicajima?tipa farbanje tela i kindjurenje svakakvim smecem da bi suprotan pol (ili isti,ajde da budem politicki korektna) bio sarmiran,hipnotisan i na kraju osvojen upotrebom raznih ratnih boja,strategija i instrumenata :neutral:

mene to potseca na pauna i paunicu kad se muvaju,samo sto je u tom slucaju siroti muznjak izvuko deblji kraj sa raznim repovima,cubicama i slicnim momentima.
 
pa muskarci nisu jos poceli da se prskaju farbom da bi se vise svideli zenama...zar ne? :neutral: i inace se ne transformisu u ne-sebe sa ciljem privlacenja zenki?ili to ipak rade :neutral:

nego jel mene oci varaju,ili je ova grisina sa slike,sa ociglednim poremecajem u isgrani,imala liposukciju stomaka?posto stomak izgleda ko da je neko dobro po njemu prodzarao :neutral:

jel vam se cini da ljudi,umesto da sve vise napreduju,u svakom smilu,pocinju da se vracaju nekim zivotinjskim obicajima?tipa farbanje tela i kindjurenje svakakvim smecem da bi suprotan pol (ili isti,ajde da budem politicki korektna) bio sarmiran,hipnotisan i na kraju osvojen upotrebom raznih ratnih boja,strategija i instrumenata :neutral:

mene to potseca na pauna i paunicu kad se muvaju,samo sto je u tom slucaju siroti muznjak izvuko deblji kraj sa raznim repovima,cubicama i slicnim momentima.


Jos ih samo nismo pocele jesti nakon "cina" kao bogomoljke ali nista nije iskljuceno kako smo krenule :mrgreen:
 
jao, a ja se pitala šta je sa tim stomakom =I
e al ja računjam, ako ćeš već da se tamniš, bolje da to učiniš na manje štetan način.
i onako se zna da nije prirodno..
 

Back
Top