Doživljaji iz saobraćaja

PAWLLE

Poznat
Poruka
7.839
idem ka Pazovi od Vojke kad stoje kola, mrak, kisno vreme, samo upaljena svetla ,pozicija a spram tih kola stoje jos jedna sa upaljenim svetlima i stoje ljudi mislio sam da se nesto desilo a kad ono tip SERE, a ovi stoje oko njega , kakva slika :hahaha: valjda isao sa slave pa se prezderao :hahaha:

opet se u Pazovi desava radnja,na semaforu vidim u retrovizoru neka starija gospodja u dobrim kolima, pogledam opet ona chachka nos pogledam opet ona jede sline , mislio sam da to rade deca ali matori to nisam video :hahaha::hahaha:

vracam se iz Segedina idem ka granici kad staju kola i zena izelce sa vec skinutim gacama , ono depe sevnu kao ogledalo i poce da pisa :brus: e pa ako imate ovakve dozivljaje pisite :hahaha:
 
Poslednja izmena od moderatora:
A jak je i fazon sa srednjoškolskih ekskurzija... stanu dva busa na ledini, kao pauza i to. Kad tipu se pri*****lo jer se ožderao sinoć... a žbuna nigde! I poče on da spušta dinamit između dva busa, kad ekipa startuje oba vozača da ODMAH pomere autobuse... i oni to učine, a tip ostade da betonira na sred ledine :) A fotoaparati iz oba busa snimaju sve zvoni! :)
 
Ja i kolega sa faxa smo se kidali od smijeha kad smo se njegovim jugom vracali sa faxa i dolazimo na raskrsnicu prvi, do semafora jedno 10ak metara,i pali se zeleno, drug ide normalno da prodje i taman na ulaz od raskrsnice jedno 2-3 metra vidimo na drugu stranu (gdje je na snazi crveno svijetlo) jugo ide normalno,ne gleda u semafor i lagano kroz crveno sisa i ide pravo. Ja i drug smo se kidali od smijeha,sreca da nije bilo sudara, ali faca tog covjeka hahah,stariji covjek sa naocarima, ajde da je on pogledao lijevo/desno, nego samo pravo i sisa kroz crveno hahahah,sto kaze drug ''garantujem da nije ni registrovao da ima semafor '' :D
 
Ti ljudi su katastrofa! Evo i jedan takav... izvinite što je slika malo mutna, sa mobilnog je.
 

Prilozi

  • 08102008297-1.jpg
    08102008297-1.jpg
    36,4 KB · Pregleda: 72

Back
Top